تاريخ : دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 | 0:44 | نویسنده : MRBM50

 

درباره شهید سید على اندرزگو

شهید سید على اندرزگو در رمضان سال 1318 شمسى در بازارچه گمرك خیابان شوش تهران در یك خانواده متوسط دیده به جهان گشود. او پس از طى دوران كودكى و در پایان تحصیلات ابتدایى به سبب مشكلات معیشتى ، ترك تحصیل نمود و در یك كارگاه نجارى مشغول به كار شد. از آنجایى كه سید على به علوم دینى علاقه و افرى داشت پس از بازگشت از كار روزانه به منزل ، تا پاسى از شب از چشمه فیاض این علوم بهره ها مى برد و نیز در مسجد هرندى دروس فقه و اصول مى خواند
شهید اندرزگو، در نوجوانى و سالهاى شكل گیرى شخصیتش با نواب صفوى آشنا شد. منش و شخصیت این روحانى مبارز در ذهن و ضمیر او اثرى ژرف گذاشت و فرایند این تاثیر روحى ، آشنایى با تشكیلات فدائیان اسلام و راه مبارزاتى آنها بود كه در تعیین مشى مبارزاتى شهید اندرزگو نقش ‍ آفرین بود.

 

 

قیام 15 خرداد و شهید سید على اندرزگو

وى كه در آن سالها به سلاح علم و ایمان ، خود را مسلح مى ساخت ، سرانجام با درك و لمس روح نهضت 15 خرداد به رهبرى امام خمینى ((ره )) در سن هیجده سالگى گام به عرصه مبارزه با رژیم پهلوى نهاد. شهید اندرزگو در جریان قیام 15 خرداد خود یكى از عاملین تظاهرات پرشور مردم بود كه همان شب با اهداء كتابى از امام مورد تقدیر قرار گرفت پس از واقعه 15 خرداد در همین رابطه دستگیر و تحت شدیدترین شكنجه ها قرار گرفت ، و با این كه در زیر شكنجه بیهوش شده بود، به سبب عزم خدادادى كوچكترین كلامى كه بتواند شكنجه گران را به مقصودشان رهنمون سازد بر زبان نیاورد. پس از رهایى از زندان با شهید حاج صادق امانى و دیگر دوستانى كه از سابق مى شناخت ارتباط برقرار كرد و تصمیم به مبارزه اى پیگیر و مسلحانه علیه رژیم شاهنشاهى گرفت و در راستاى این هدف وارد شاخه نظامى هیئت موتلفه جمعیتهاى اسلامى شد. و در همین زمان مساله ترور حسنعلى منصور نخست وزیر وقت مطرح گردید و او به همراه دیگر افراد شركت كننده در این ترور، در مراسم تحلیف شركت كرد و اولین نفرى بود كه دست روى قرآن گذاشت و سوگند یاد كرد كه تا آخرین قطره خون خود نسبت به نهضت و آرمانهاى اسلامى آن وفادار بماند

 

 

1x1.trans زندگینامه شهید سیدعلی اندرزگو

 

 

ترور حسنعلی منصور

اعدام انقلابى حسنعلى منصور با همكارى شهیدان محمد بخارائى ، رضا صفار هرندى ، مرتضى نیك نژاد و حاج صادق امانى جامه عمل پوشید. شهید اندرزگو كه 19 سال بیشتر نداشت در این عملیات مسئولیت كند كردن اتومبیل منصور را در محدوده بهارستان بر عهده داشت ، تا شهید بخارائى بتواند با دقت عمل او را از پاى در آورد. وقتى كه شهید اندرزگو با موفقیت وظیفه خود را انجام داد، منصور به ناچار در نزدیكى مجلس از اتومبیل پیاده ، و عازم مجلس شد و همین امر فرصتى فراهم آورد كه شهید بخارائى از این موقعیت به دست آمده ، استفاده كرد و خشم و نفرت ملت مسلمان ایران را با گلوله اى كه شلیك كرد در گلوى او نشاند. ابراز كرد. پس ‍ از این حركت ، شهید اندرزگو براى اطمینان از مرگ منصور، خود را به او رساند و گلوله دیگرى در مغزش خالى كرد و بسرعت متوارى شد. و از آن بعد زندگى مخفى اختیار ولى هرگز خود را از مبارزه پس نكشید و بیش از پیش در این عرصه گام برداشت . او مخفیانه در قم زندگى و تحصیل علوم حوزوى را ادامه داد.

 

رژیم كه از یافتن وى مایوس شده بود او را غیابا محاكمه و به اعدام محكوم كرد.

 

پس از مدتى كه او و دیگر همرزمانش مشغول فراگیرى علوم حوزوى بودند، توسط ساواك شناسایى شدند. اما اندرزگو توانست فرار كند و خود را مخفیانه به عراق رساند و از نعمات وجودى امام ((ره )) از نزدیك استفاده ها ببرد؛ ضمنا هر وقت فرصتى پیش مى آمد با سخنرانیهاى پرشور خود در شنوندگان تاثیر بسزایى مى گذاشت و آنان را به تحرك وا مى داشت . شهید، در سال 1345 به ایران بازگشت و به قم رفت و مجددا سرگرم فعالیتهاى انقلابى شد كه دوباره شناسایى گردید و ناگزیر به تهران آمد و در محله چیذر سكنى گزید.

 

 

1x1.trans زندگینامه شهید سیدعلی اندرزگو

 

 

زندگی شهید سید على اندرزگو

در چیذر تحصیل علوم دینى و مبارزاتش را از نو و در بعدى دیگر آغاز كرد. در همین جا بود كه ازدواج كرد و یكسال و نیم در یك اتاق اجاره اى با همسرش زندگى كرد. افراد زیادى به عنوان میهمان به منزل وى رفت و آمد مى كردند كه بعدها معلوم شد، آنها سربازان واقعى آقا امام زمان (عج ) بودند و تحت آموزش وى قرار مى گرفتند. وى به مرور زمان بر وسعت فعالیتهاى انقلابیش افزود و براى این كه شناسایى نشود منزلش را پس از مدتى عوض ‍ كرد.

 

 

 

فرار به افغانستان

در سال 1351 شمسى ، یكى از دوستان وى دستگیر، و در زیر شكنجه هاى طاقت فرسا به مواردى در رابطه با شهید اندرزگو اعتراف كرد و ساواك از سر نخى كه به دست آورده بود، در صدد دستگیرى وى برآمد، اما او توانست مثل همیشه از دست ساواك بگریزد و به قم برود. در قم مجددا با نام مستعار و با ظاهرى دیگر، اتاقى اجاره كرد و مشغول فعالیت شد و با گروههاى مبارز مسلمان به برگزارى ارتباط پرداخت و براى آنها پول و اسلحه و مهمات و امكانات فراهم ساخت . بار دیگر ساواك موفق به شناسایى و محل زندگى او شد و این بار نیز وقتى به اتاق او ریختند وى از معركه گریخت و با نامى دیگر و در لباسى مبدل ، خود را به مشهد رساند و در آن شهر با حجت الاسلام عباس واعظ طبسى (تولیت فعلى آستان قدس رضوى ) تماس گرفت و با كمك ایشان توانست همراه همسرش و به طور پنهانى از طریق زابل و زاهدان به افغانستان فرار كند.

 

 

وى در افغانستان تنها یك ماه دوام آورد و روح بلند او نتوانست دور از مبارزه باشد، لذا تصمیم به بازگشت گرفت و مخفیانه خود را به مشهد رساند.

 

 

1x1.trans زندگینامه شهید سیدعلی اندرزگو

 

 

سفر به سوریه و لبنان

در این دوران شهید اندرزگو، روزها با لباس مبدل و با نامهاى مستعار به شهرستانهاى مختلف مسافرت مى كرد و به فعالیتهاى تبلیغى مشغول مى شد و شبها نیز در نزد ادیب نیشابورى به توسعه معلومات مى پرداخت و همزمان ، طلاب دیگر را نیز از اطلاعات علمى و مبارزاتى اش بهره مند مى ساخت . او در مشهد چندین خانه عوض كرد و نیز پنهانى به سفر حج مشرف شد. در سفر دیگرى كه عازم انجام عمره شده بود خود را به نجف اشرف رساند و به زیارت امام ((ره )) نائل و از انفاس قدسى این دریایى بیكران فیض ، نیرو گرفت . و سپس به سوریه و لبنان سفر كرد و بر تجربه هاى مبارزاتى خویش افزود.در لبنان با نماینده امام ((ره )) در سازمان الفتح تماس گرفت و ضمن دیدن تعلیمات نظامى طرز استفاده از سلاحهاى سنگین را فرا گرفت و مقدمات وارد كردن چنین اسلحه اى را به ایران تدارك دید.

 

 

 

تصمیم برای ترور محمدرضاشاه

سید پس از بازگشت به ایران همزمان با اوجگیرى انقلاب اسلامى تصمیم به نابودى شاه گرفت . لذا با یك برنامه 6 ماهه ، رفت و آمدهاى شاه را تحت نظر گرفت تا بتواند با وارد كردن مواد منفجره از فلسطین ، هدف خود را پیاده كند، لیكن در این امر توفیق نیافت ، لذا دست به كار شد، تا به كمك شخصى در داخل كاخ سلطنتى به این مهم دست یابد كه با رویداد شهادتش توفیق اجراى آن را از دست داد


برچسب‌ها: زندگینامه شهید سید علی اندرزگو

یازدهمین فایل صوتی استاد رحیم پور ازغدی

 با موضوع :   امام حسن (علیه السلام )،پسر پیامبر،عقل مجسّم

در این نوبت تنها به یک پرسش می اندیشیم که مادر هزار سوال است ،پرسش از شخصیت امام حسن بن علی (ع) و تعریف ایشان از زندگی عقلانی و جهادی ،و از غربت ناشناختگی او.

http://rahimpour.ir/uploads/haftenameh_soati_11.mp3برچسب‌ها: فایل صوتی استاد رحیم پور ازغدی, امام حسن, علیه السلام, پسر پیامبر, عقل مجسّم

تاريخ : چهارشنبه دوم مرداد 1392 | 8:4 | نویسنده : MRBM50

(بسم الله الرحمن الرحیم)
فراماسونری یکی از بحث برانگیزترین پدیده های قرون اخیر بوده است. این ویژگی به دلیل ماهیت بسته و گرایش‌هاي صوفیانه موجب جلب توجه بسیاری از افراد شده است. جریان دین‌زدایی و فراماسونری، جریانی تدریجی است و همان گونه که طی‌کردن مراتب ماسونی یک امر تدریجی است و در قالب سیر صورت می‌گیرد. مکانیسم این جریان بدین‌گونه است که ابتدا عنوان می‌شود مراد از معمار بزرگ جهان، همان خداوند است، سپس اعلام آزادی مذهب در مرام ماسونی و ترویج تساهل در زمینه اعتقادات مذهبی، و مرحله بعد، ترویج نظریه اعتقاد به خداوند بدون اعتقاد به انبیاء و ادیان است که همزمان با آن، آیین مسخ‌شده یهودیت و مسیحیت نیز در بین افراد بهشکل غیرمستقیم و در قالب رمز و برخورد سمبلیک ترویج می‌شود.

استناد به مذاهب تحریف‌شده، حرکتی زیرکانه است برای نفی تدریجی ادیان و سست‌نمودن پایه اعتقادات. در مرحله آخر، نوبت به اعتقاد به خداوند می‌رسد که با ارائه آرا و نظریاتی مغشوش در این زمینه، عباراتی نظیر طبیعت و انرژی جایگزین واژه مقدس خداوند می‌شود. البته حتی رسیدن به این مرحله نیز، که عملاً صورت می‌پذیرد، باعث نمی‌شود آنان در ملأ عام اعلام کفر و الحاد کنند. بدین ترتیب می‌بینیم که اساسی‌ترین وجه فرهنگی هر قوم که همان دین باشد در قدم اول مورد هجوم قرار می‌گیرد. برای روشن‌تر شدن این بحث، که اساس و پایه اول هجوم فرهنگی غرب به کشورهای اسلامی و دیگر کشورها می باشد، سیر دین زدایی را از اسناد و آراء فراماسونری پی می گیریم.

  نورمن فاستر،معمار مشهور بریتانیایی و فعالترین معمار فراماسونر
 
 

موژان مجیدی،معمار ایرانی تبار؛ وی قائم مقام نورمن فاستر است
 
***سیر استحاله فرهنگی اعضای تشکیلات فراماسونری
در کتاب دیالوگ ماسونی اثر دکتر ایشین داغ، فراماسونر ترک، در خصوص آزادی مذهب در فراماسونی و سیر تغییر افکار دینی اعضاء چنین می خوانیم: "ماسونی به ایمان و عقاید شخصی هیچ برادری مداخله نمی کند. هر ماسون برابر تمنیات روحی خود، دینی را پذیرا می شود. در این خصوص آزادی کامل دارد. در افکار سیاسی نیز وضع به همبن منوال است. ما در فراماسونری این طرز شروع را قبول داریم. ولی در مراحل بعدی و با گذشت زمان و پیشروی درجات فراماسونی موافق با تکامل تدریجی و احراز هویت فراماسونری در رسیدن به عقاید مشترک هستیم. از نظر ما، فراماسونری، نمونه های گوناگون انسانی را در بر می گیرد و با القای اصول و پرنسیب های اصلی آنان را پرورش داده و بار می آورد، می تراشد و صیقل می دهد، متحول می کند، و آنان را برای رسیدن به حکمت و عرفان یاری می کند.

با این اوصاف، فراماسونری فعلی، جدا از بیگانه اولیه، به صورت شخصیت دیگری درآمده و به عرفان می رسد. فراماسونری از طریق علم و حکمت و عقل موجبات تحول افکار و عقاید انسان را فراهم می آورد. می توان گفت فراماسونری یک موسسه آدم سازی است.ابتدا فراماسونری به مسائل دینی، نژادی، ملی و فلسفی و برداشت های سیاسی هم مسلکان نمی پردازد. فقط بعد ها قسمت های مغایر با اصول و دکترین فراماسونری، مانند تراشیده شدن سنگ خام، تراشیده شده و با دور ریخته شدن ناهمواری ها و مغایرت ها و انطباق فرد با عقل و حکمت و عرفان، موجبات ظهور حکما را فرام می سازد. در اینجا آزادی وجدان و افکار جاکم است. فعالیت های معموله صرفا به علت جرح و تعدیل عقاید هم مسلکان انجام می پذیرد. هدف ایجاد کاراکتری مطابق با دکترین فراماسونری در هم مسلک ها است. فراماسونری دارای نظام، آداب و عصاره ای است که در نتیجه دکترین فراماسونری حاصل می شود. برای کسانی که به ساحل عرفان رسیده اند، دیگر عبارت تولد ادیان مفهومی ندارد. آن ها بر ماورای دین مسلط شده اند. از نظر آنان وابستگی به دین و مذهب خاصی بی مورد است".

مطالب نقل شده از کتاب دیالوگ فراماسونری، سیر استحاله فرهنگی اعضای تشکیلات فراماسونری را آشکار می کند. همانطور که ملاحظه می شود، این سیر از ادعای آزادی مذهب آغاز می شود، با رسیدن به عقاید مشترک تداوم می یابد و با نفی مذهب و جایگزینی عقل و علم گرایی به جای آن به پایان می رسد.

 
موژان مجیدی در کنار نورمن فاستر
 
 
***تشکیلات فراماسونری در شهر لندن و فرقه های یهودی- صلیبی
عده ای از فراماسون ها معتقدند که زمینه های تشکیل مجامع ماسونی  در بین صاحبان  فن معماری شکل گرفت و دوره ساختن ساختمان های کاتدرال ها-کلیساهای جامع- را که سال های بین 900 الی 1600 میلادی را در بر می گیرد، دوران رشد این اجتماعات قلمداد می کنند.
آنان مدعی هستند که در اواخر قرن 12 و اوایل قرن 13 میلادی اولین اتحادیه "کارگران بناخانه" در آلمان به وجود آمد. آلمان های متعصب برای ارضای تمایلات مذهبی خود دست به ساخت کلیساهای بزرگی زدند که مستلزم صرف هزینه، زمان و به کارگیری درازمدت هزاران کارگر و هنرمند در کنار یکدیگر بود. کارگران، استاد کاران و معماران قواعد خاصی را در بین خود برای دفاع از منافع یکدیگر برقرار کردند، محل نگهداری وسایل بنایی و گفتگو در مورد مسائل و معضلات حرفه، لژ نامیده می شد. طرفداران این نظریه می گویند که تشکیلات صنفی بنایان در انگلستان در نیمه اول قرن سیزدهم تأسیس شد. با زوال سبک گوتیک در معماری اروپا، تشکیلات بنایان رفته رفته اهمیت خود را از دست داد. برای نجات تشکیلات مذبور از نابودی، در سال 1600 میلادی ورود افراد غیر بنا به لژهای فراماسونری آزاد شد و اولین فرد غیر بنا به نام "جان بوزول" در همین سال وارد تشکیلات بنایان آزاد گردید و به عضویت لژ ادینبورگ پذیرفته شد. به تدریج اشراف انگلستان برای دستیابی به اهداف سودجویانه خود وارد تشکیلات بنایان آزاد شدند. با ورو افراد غیر بنا به نشکیلات مذبور، واژه "ماسون" پذیرفته شده در بین بنایان متداول شد. حریق بزرگ شهر لندن که در 1666 میلادی به وقوع پیوست باعث تمرکز بنایان از سراسر اروپا در این شهر شد. همین امر باعث رونق گرفتن لژهای فراماسونری گردید.

پایان یافتن بازسازی شهر لندن سبب فروکش کردن فعالیت آن ها و تفرقه بنایان شد. بروز شورش های گسترده در سال 1717 در لندن باعث شد تمایل زیادی برای ایجاد  جمعیتی میانه رو که بتواند بر اوضاع ناآرام آن دوره لجام بزند در بین طبقه متوسط و اشراف متمایل به بورژوازی به وجود آمد. هدف این جمعیت این بود که با دعوت مردم به اصول اخلاقی از بروز هرج و مرج جلوگیری کند. نکته ای که در تمامی منابع فراماسونری از آنان تعمدا غفلت می شود، توضیح این نکته است که در صورت صحت ادعاهای آنان درخصوص تاریخچه کهن فراماسونری و حضور معماران و بنایان در آن، چگونه این تشکل صنفی تبدیل به یک جمعیت پنهانی سیاسی-فرهنگی شد که در اندک مدتی توانست مرزهای اروپا،آمریکا، آفریقا و آسیا را در نوردد. نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت می باشد عدم پرداختن منابع فراماسونری به تحولات سیاسی انگلستان در آستانه تشکیل لژ بزرگ انگلستان است. "محمد عبدالله عنان" محقق جمعیت های سری و جنبش های تخریبی از این موضوع به عنوان شورش های گسترده در سال 1717 در لندن یاد می کند. پاسخ به برخی سوالات درخصوص منشأ جمعیت فراماسونری و جواب چرایی رسوخ مفاهیم، شعارها و علائم یهودی- صلیبی در این جمعیت را می توان از بررسی تحولات انگلستان در خلال سال های 1717-1714 میلادی. و روی کار آمدن خاندان هابسبورگ با حمایت کانون های یهودی- صلیبی به دست آورد.

لازم به ذکر است که اولین لژ فراماسونری، 3 سال بعد از صعود خاندان آلمانی هابسبورگ به سلطنت انگلستان در لندن تأسیس شد، این تقارن و حضور موسسین لژ فراماسونری در بین برکشندگان خاندان هابسبورگ در انگلستان از یک سو ارتباط گسترده لژ انگلستان با دربار لندن، از سوی دیگر نشان می دهد که لژ فراماسونری برای استقرار و تثبیت این خاندان که ارتباطی مرموز و ویژه با کانون های زرسالار جهانی داشت در انگلستان تأسیس شد و با بسط حوزه نفوذ خود، مانع آن کانون ها را در سراسر جهان تأمین نمود، و به عنوان بازوی تشکیلاتی استعمار و کانون های استعماری عمل نمود. دکتر جیمز اندرسون و جان تئوفیل دزاگولیه از پیشقدمان این جریان بودند و نقشی اساسی در این زمینه ایفا کردند. نقش موثر این دو تن به حدی بود که عده ای معتقدند تشکیلات فراماسونری را این دو ایجاد کردند. تهیه قانون اساسی فراماسونری توسط جیمز اندرسون و وارد کردن خاندان سلطنتی انگلستان در این تشکیلات توسط دزاگولیه در واقع تحولی اساسی در کارکرد جمعیت بنایی ایجاد کرد. به همین دلیل این دو تن را می توان موسس سازمان فراماسونری تلقی کرد که دیگر کارکرد آن، تعلیم اصول معماری و فنون آن نبود، بلکه تبدیل به نهادی شده بود برای ترویج و تبلیغ بورژوازی و لیبرالیسم. براساس واقعیت های تاریخی، واژه فراماسونری تا قبل از سال 1717 – سال تشکیل لژ بزرگ لندن- به هیچ وجه مرسوم نبوده است.


آنچه تا قبل از این تاریخ مرسوم بوده، واژه ماسونری است که به صنف بنایان اطلاق می شده است. دزاگولیه با افزودن صفت "آزاد" به ابتدای این نام در واقع سعی کرد با جعل واژه "فراماسونری" ضمن ساختن پیشینه ای کهن برای تشکیلات جدید خود، اهداف و ماهیت این سازمان را نیز پنهان نماید. با توجه به رسوخ آیین مسخ شده ی یهودیت در فراماسونری، آنچه در روایت رایج به وجود آمدن تشکیلات فراماسونری- یعنی به وجود آمدن فراماسونری از بقایای جمعیت صنفی بنایان- مجهول می ماند، چگونگی و چرایی تأثیرپذیری شدید آیین فراماسونری از فرقه های یهودی-صلیبی به ویژه آیین رازآلود کابالیسم است که در قرون 16و 17 در اروپا به شکل گسترده ای رایج بود. ارتباط ژان تئوفیل دزاگولیه با خانواده "لافی" و سایر سرمایه اندوزان یهودی که در اوایل قرن 18 حضور شایان توجهی در لندن داشتند، محل مناسبی برای ارائه اندیشه های جهان وطنی یهود در قالب تشکیلاتی به ظاهر بی خطر به نام فراماسونری شد که آلات و ادوات بنایی و آیین رازآلود کابالا، جاذبه های فریبنده آن را تشکیل می دادند.
 
***نورمن فاسترِ بریتانیایی، معمار اعظم فراماسونرها
نورمن فاستر، معمار مشهور بریتانیایی،در حال حاضر به فعالترین معمار فراماسونر تبدیل شده است. وی با ساخت 200 ابلیسک در سراسر جهان، رکوردی قابل توجه را برای خود ثبت کرده است. فاستر در سال 1935 میلادی، در شهر منچستر انگلستان بدنیا آمد. به سال 1956 میلادی ، وارد دانشگاه منچستر و به سال 1961 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد و در همین سال ، با قبولی در بورسیه ی  تحصیلی انجمن ساختمان سازان، به فلوشیب هنری نائل شد. پس از آن،برای گذراندن دوره دو ساله تخصصی در دانشگاه ییل، به آمریکا رفت. وی در آنجا تحت تأثیر "پل رادولف" و "وینسنت اسکالی" قرار گرفت و در همین زمان با "ریچارد راجرز" که مانند خود او دانشجوی بورسیه بود و "جیمز استرلینگ" که برای مدت کوتاهی در همان مدرسه تدریس می‌کرد، ملاقات کرد. او به سال 1962 میلادی، از دانشگاه ییل فارغ‌التحصیل شد و در سال 1963 با همکاری راجرز، گروه طراحی با عنوان "گروه 4" را در لندن نشکیل داد. او به سال 1967 میلادی، دفتر معماری فاستر و همکاران را تأسیس کرد. به سال 1980 میلادی ،به عضویت انجمن معماران آمریکایی درآمد و در همین سال، دکترای افتخاری دانشگاه آنجلیای شرقی به او اعطاء شد . به سال 1983 میلادی، مدال طلای سلطنتی رشته معماری را از آن خود کرد و به سال 1986 میلادی، مفتخر به دریافت دکترای افتخاری علوم از دانشگاه بت شد. او در سال 1999 میلادی، از طرف ملکه انگلستان، به مقام "سِر" مفتخر شد و در همان سال، بیست و یکمین جایزه صهیونیستی پریتزکر(نوبل معماری) را دریافت کرد.. فاستر بعدها لقب لرد را نیز دریافت کرد.   
 
  
نورمن فاستر طراح اصلی پروژه هویت زدایی از شهر مکه
 
حضور نورمن فاستر در شورای راهبردی جایزه معماری بنیاد ضداسلامی آقاخان نیز از فعالیت گسترده این معمار فراماسون در کشورهای مختلف حکایت می کند. فاستر" طراح اصلی پروژه "هویت زدایی از شهر مکه" نیز می باشد. چند سالی است که دولت سعودی در قالب "طرح توسعه مسجد الحرام" اقدام به احداث ساختمان بلندی با نام "ابراج البیت" نموده است . این روند هرچند در راستاي رفاه زائران بیت‌الله الحرام است ولی باطنی پلید در خود جای داده است که از جمله آن می توان به حذف جمره از نماد شیطان و تبدیل آن به یک دیوار بدون هویت و ساخت برج با نمادهای معماری اُبلیسکی در حریم پیرامونی بیت الله الحرام اشاره داشت. اقدامی که از بزرگترین اهداف فراماسون ها در تقابل با دین و مقدسات مسلمانان است و هر روز پر رنگ تر می شود.اما نکته ای که درخصوص این معمار مشهور، در رسانه های ایرانی کمتر مورد توجه قرار گرفته، دستیار ویژه و به عبارتی، قائم مقام وی می باشد. موژان مجیدی یک معمار ایرانی است که به عنوان نفر دوم، دستِ راست نورمن فاستر مطرح است.
 
 
در سال‌های اخیر و طی تصمیم آل سعود به بازسازی مکه، علاوه بر تخریب‌هایی که در بافت تاریخی کعبه روی داد و نیز ساخت و سازهای مشکوکی که پیرامون اطراف مسجدالحرام انجام گرفتند، ستون شیطان نیز با یک دیوار جایگزین گردید. طراحی دیوار مراسم رمی جمرات بر عهده نورمن فاستر و همکارانش بود
 
 
موزه هنر داتونگ- چین
 
 
کاخ صلح- قزاقستان
 
 
برج روسیه-مسکو
 

 
"موژان مجیدی"  در 9 ژوئن 1964 در تهران به دنیا آمد. وی تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه استراتکلاید در انگلستان سپری کرد. مجیدی پس از فارغ التحصیلی به گروه نورمن فاستر و شرکا پیوست. وی در سال 1992 به هنگ کنگ رفت و به عنوان مدیر طراحی فرودگاه بین المللی هنگ کنگ مشغول به کار شد. موژان مجیدی در بازگشت به لندن، مدیر پروژه ورزشگاه ومبلی شد. وی در حاضر در کسوت مدیر اجرایی و قائم مقام نورمن فاستر، مدیریت پروژه‌های این شرکت بین المللی را بر عهده گرفته و تلاش فراواني براي پيشبرد اهداف شيطاني معماران ماسون دارد.
 • منبع: مشرق


برچسب‌ها: معمار اعظم فراماسونرها, و معاون ایرانی‌اش کيستند, تصاویر, ماسون

تاريخ : شنبه هشتم تیر 1392 | 1:30 | نویسنده : MRBM50
لیگ جهانی والیبال
تیم ملی والیبال ایران با شکست دادن ایتالیا در لیگ جهانی، جهان والیبال را به شگفتی واداشت. مسابقه تیم های ایران و ایتالیا در چارچوب مسابقات لیگ جهانی والیبال با برتری 3 بر 1 ایران به پایان رسید. پیروزی ایران بر ایتالیا، مهمترین پیروزی در تاریخ والیبال ایران است. تیم ملی ایتالیا با 8 بار قهرمانی در لیگ جهانی والیبال، پس از برزیل پرافتخارترین تیم این مسابقات است.


برچسب‌ها: باور کنید ایتالیا را بردیم, ایران 3, ایتالیا 1

ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه پنجم تیر 1392 | 23:54 | نویسنده : MRBM50
به گزارش خبرگزاری مشرق؛  جمهوری اسلامی ایران در سی و پنج سال حیات خود شش رئیس جمهور داشته است. دو رئیس جمهور اول ایران نتوانستند دوران چهار ساله مسئولیت خود را به پایان برسانند؛ اولی(بنی صدر) برکنار شد و از ایران گریخت و دومی(شهید رجایی) در انفجاری در ساختمان نخست وزیری ترور شد. اما چهار رئیس جمهوری که در ادامه عهده دار ریاست قوه مجریه شدند، هر یک دو دوره پیاپی در این سمت بودند.


یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 24 خرداد 1392 برگزار و حجت الاسلام حسن روحانی با 18 میلیون و 613 هزار و 329 رای از کل آرا ماخوذه در مرحله اول انتخابات به عنوان منتخب مردم ایران انتخاب شد.


مراسم تنفیذ حکم یازدهمین دوره ریاست جمهوری روز 12 مرداد ماه برگزار می شود.


تنفیذ حکم ده رئیس جمهور گذشته جمهوری اسلامی ایران را به روایت تصویر در ادامه مشاهده می کنید.

 

 

 

 

 

 

 


 


برچسب‌ها: رؤسای جمهور گذشته چگونه حکم خود را گرفتند, تصاویر

تاريخ : چهارشنبه بیست و هشتم فروردین 1392 | 9:22 | نویسنده : MRBM50
انفجارهاي بوستون آمريکا 

در حادثه بمب گذاري 15 آوريل 2013 ميلادي انفجار دو بمب در نزديکي مسير پاياني مسابقه دوي ماراتن در شهر بوستون، 3 نفر کشته و بيش از 140 نفر نيز زخمي شدند. 
انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا 

انفجارهاي بوستون آمريکا
انفجارهاي بوستون آمريکا

برچسب‌ها: انفجارهاي بوستون آمريکا

تاريخ : چهارشنبه سی ام اسفند 1391 | 15:0 | نویسنده : MRBM50
با سلام

این سال به نور فاطمیه زیباست / روزی تمام سال بدست زهراست / با بردن نام فاطمه فهمیدم / سالی که نکوست از بهارش پیداست

سال نو مبارک


برچسب‌ها: 1392, سال تو

تاريخ : پنجشنبه سوم اسفند 1391 | 0:6 | نویسنده : MRBM50

سخنگوی بان کی مون تکذیب کرد: دبیر کل نگفت ایران می خواهد سلاح هسته ای بسازد
نسیرکی افزود: خبرنگار روزنامه واشنگتن پست اظهارات بان کی مون را درست نقل نکرده است و در برداشت از اظهارات دبیر کل سازمان ملل دچار اشتباه شده است.
دولت یازدهم نیز اصولگرا خواهد بود ؛ اصلاح طلبان بی خاصیت هستند / رئیس جمهور بعدی بخواهد خطا کند برخورد می کنیم
سردار کوثری در گفتگو با عصر ایران:
اگر نتوانیم به اتحاد انتخاباتی برسیم ، وجهه اصولگرایی تخریب خواهد شد.
زن افغان ، همچنان درجه 2
در بیانیه‌ای "شورای علما" ،مجموعه‌ای از رهبران مذهبی تحت حمایت دولت، آمده است که زنان نباید بدون مردان به سفر بروند و در زمان مطالعه، حضور در امکان عمومی و در محل کار، نباید با مردان در یک محدوده قرار بگیرند.
آيت الله خوشوقت درگذشت
با توجه به شرايط جسماني آيت‌الله‌خوشوقت مقرر شده‌بود تا وي تحت نظر جمعي از متخصصان ساعت 10 صبح روز گذشته به تهران منتقل شود كه متأسفانه وضعيت جسماني ايشان از ساعات اوليه بامداد روز سه شنبه ناپايدار شد و صبح امروز به ديار باقي شتافت.
عملیات عجیب و بی سابقه دزدان در فرودگاه بروکسل: سرقت 50 میلیون دلار الماس در 10 دقیقه
سارقان مسلح در ساعت 8 شب با گذر از نيروهای امنيتی و قبل از اين که هواپيما از روی باند بلند شود، وارد باند شده و بخش محموله را باز کرده و حدود 120 بسته محموله الماس را با خود برده اند. این سرقت به سرعت و در عرض 10 دقیقه انجام شده است.
رهبر انقلاب: معتقدین به دین و انقلاب در عرصه سینما مشغول اختلاف‌های بی‌نتیجه نشوند
رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.
بشار اسد: یا دوباره کاندیدا می شوم یا به مطب چشم پزشکی ام برمی گردم
حق کاندیداتوری در انتخابات آینده را برای خود محفوظ می دانم. در صورت عدم کاندیداتوری، در دمشق باقی خواهم ماند و این شهر را ترک نخواهم کرد. من، خانواده ،دوستان و وطنم را دارم و به کشورم خدمت خواهم کرد.
سرنوشت عجیب جنازه ها در مناطق مختلف جهان (+عکس)
واکینگ ها یا ساکنان قدیمی دانمارک، جنازه های مردگان خود را در کنار وسایل شخصی آنها درون کشتی های بادبانی قرار می دادند سپس کشتی ها را وسط دریا برده و آنها را آتش می زدند.
انسان برای دموکراسی است یا دموکراسی برای انسان؟
در روایات مسیحی آمده است که عیسی بن مریم (ع)، در جامعه یهودیان، شنبه ها هم کار می کرد و وقتی که به او اعتراض کردند چرا شنبه ها دست از کار نمی کشی، پاسخ داد: شنبه برای انسان است نه انسان برای شنبه.
اطلاعیه سوم وزارت اطلاعات درباره بازداشت برخی فعالان رسانه‌ای
وابستگی سران شبکه به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه و خیانت‌های آنها به مردم و به عناصر بازداشت شده چنان است که تعدادی از اعضای شناسایی شده شبکه تقاضا نمودند اطلاعات و تجربیات خود را از این شبکه را بازگو و منتشر نمایند تا هشداری برای سایرین باشد.
از تحقیر «اسکار» تا انتساب موفقیت اصغر فرهادی به محمود احمدی نژاد!
این سخنان وی در حالی مطرح می شود که براساس خبر منتشر شده توسط ایرنا در تاریخ 27 شهریور 1390 و قبل از اعلام جایزه اسکار برای فیلم "جدایی نادر از سیمین"، همین آقای شمقدری ، جایزه اسکار را جشن سینما در گچساران مقایسه کرده بود.
انجام اولین معامله تسلیحاتی ترکیه و اسرائیل پس از 3 سال
ریشه این معامله نیز به چند سال پیش باز می گردد ، هنگامی که شرکت بزرگ تولید هواپیمای بوئینگ آمریکا قراردادی را برای فروش هواپیماهای نظامی به ترکیه امضا کرد.
رؤسای جمهوری آمریکا چقدر درس خوانده‌اند؟
نکته های جالب از تحصیلات کاخ سفید نشینان
"جیمز بوکانن"به خاطر بی‌انضباطی و بدرفتاری از دانشکده "دیکینسون" اخراج شد. او بعد‌ها با تعهدی که داد بار دیگر به دانشکده بازگشت."دوایت آیزنهاور" نیز ۱۷ بار به خاطر سیگار کشیدن، تمیز نکردن اتاق و ...تذکر دریافت کرده بود. "جیمی کار‌تر"هم دوبار از دانشکده‌های "سوت وسترن جرجیا" و "جرجیا تک" اخراج شد.
روایت تایمز از حضور دانشمند هسته ای ایران در آزمایش اتمی کره شمالی
قبل از این سایت شبکه آر تی روسیه به نقل از رسانه های ژاپنی مدعی شده بود: ایران و کره شمالی در ماه نوامبر گذشته توافق کرده بودند در مقابل حضور کارشناسان هسته ای ایرانی در محل آزمایش هسته ای کره شمالی، تهران مبلغ مالی را به این کشور پرداخت کند.
سنگ اندازی جدید آمریکا در روابط ایران و هند
ایران و هند پیشتر توافق کرده بودند که 45 درصد از پول نفت صادراتی ایران به هند از طریق یورو پرداخت شود. این توافق از جولای سال 2011 اجرایی شد و هالک بانک ترکیه نقش واسطه انتقال یورو به ایران را ایفا می کرد.
«سفر به خارج» بار دیگر حسرت طبقه متوسط می شود: افزایش بی سابقه قیمت تورهای خارجی
تور 7 روزه به استانبول، در ایام نوروز92، حدود 2 میلیون تومان هزینه دارد.بازدید یک هفته ای از کوآلالامپور، از 2.5 تا 3.8 میلیون تومان آب می خورد و تور یک هفته ای هند، از 2.5 تا 3.5 میلیون تومان.
پاسخ مصر به نامه 17 شخصیت ایرانی به مرسی: کسی نمی تواند چیزی بر ما دیکته کند/ مصر، ایران نیست
مشاور حقوقی مرسی گفت: تکرار تجربه ایران در مصر امکان پذیر نیست زیرا تفاوت های ریشه ای میان دو ملت و رهبران دو دولت در زمینه های عقیده دینی، نگاه سیاسی و اقتصادی وجود دارد.
دم خروس در پاریس بیرون زد: مذاکره آمریکایی ها با سرکرده منافقین
رورباکر در شهریور ماه سال جاری با ارسال نامه ای به هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق آمریکا درخواست جدایی آذربایجان از ایران را مطرح کرده بود. وی پیشتر خواستار جدایی بلوچستان از پاکستان نیز شده بود.
مشارکت 1 میلیارد دلاری چینی ها در پروژه قطار سریع السیر ایران
کل هزینه اجرایی پروژه خط آهن قطار سریع السیر قم – اصفهان 20 هزار میلیارد تومان برآورد شده است که طرف چینی قرار است 1 میلیارد دلار از هزینه های آن را تامین کند.


برچسب‌ها: 1391, 12, 02

تاريخ : یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391 | 0:22 | نویسنده : MRBM50

فرازهایی از وصیتنامه شهید علیرضا کریمی  :

" هرگز آنان که در راه خدا کشته می شوند مرده نپندارید ، بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگار خویش روزی می خورند "

به نام خدا و با سلام بر حضرت مهدی (عج) و نائب برحقش امام خمینی و تمامی کسانی که در راه اسلام خدمت میکنند .

شکر خدا را مینمایم که قدری مهلتم داد تا اسلام واقعی را بشناسم و در تاریکی جهل از دنیا نروم .

انقلاب اسلامی باعث شد که سر از گریبان خود بیرون آوریم و دور و بر خود را بنگریم و به زندگی از دید دیگری نگاه کنیم .

آری امام کاری بس عظیم کرد . باعث شد دنیا از خواب بیدار شود و انسانیت را دوباره یادآوری نمود .

من خوشحالم که جانم را نثار اسلام و مکتب رسول الله (ص) و علی (ع) میکنم و افتخار میکنم که مرام و مکتب من اسلام است .

اسلام به من فهماند که چگونه بیندیش و چگونه راه را انتخاب کن .

من با قلبی روشن خون خود را برای اسلام می ریزم و پیام می رسانم که با جاری شدن خونمان است که حکومت ما نورانی تر و به حکومت عدل صاحب الزمان (عج) متصل می شود . امیدوارم که حکومت ما زمینه ساز انقلاب امام مهدی (ع) باشد .

اما مادر جان بعد از شنیدن خبر شهادتم اشک نریز ، زیرا امام بزرگوار ما نیز در سوگ فرزندش اشک نریخت ، چون می دانست رضای خدا در این امر است .

و شما پدر بزرگوارم وصیتم به شما این است که راه مرا در کمک به فقرا و نیازمندان ادامه دهید .

شما خواهرانم ؛ شما هم زینب زمان باشید و پسرانتان را حسین وار تربیت کنید و در راه خدا مبارزه کنید .

خدایا تو میدانی که من هر چه کرده ام برای رضای تو بوده ، پس ما را یاری کن که در راه تو قدم برداریم .

خدایا اسلام را پیروز کن و اگر در من لیاقت می بینی شربت گوارای شهادت را به من بنوشان .

و شما ای منافقین فراری از خلق که بعد از پیروزی انقلاب ، فقط اسم و نام سازمانتان را به دنبال می کشید ، به عنوان یک برادر دلم برای شما می سوزد ، یک مشت جوان پاک که رهبرشان آنها را منحرف کرده اند . کمی فکر کنید ! به خود بیایید !

خدایا این پیر جماران ، این بت شکن تاریخ ، این درهم کوبنده ستمگران را در پرتو خود نگهدار .

خدایا مرا به خودم وا مگذار . پدر و مادرم را نیز ببخش و آمرزشت را نصیبمان فرما .

آمین یا رب العالمین

5-shahid-karimi

 

برگرفته از کتاب مسافر کربلا - از آثار گروه شهید ابراهیم هادی


برچسب‌ها: فرازهایی از وصیتنامه شهید علیرضا کریمی

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391 | 0:30 | نویسنده : MRBM50

22 بهمن

منبع :عصرایران


برچسب‌ها: 22 بهمن, 91, 11, 22, بهمن

تاريخ : سه شنبه هفدهم بهمن 1391 | 8:34 | نویسنده : MRBM50
در شامگاه 16 بهمن 1391 ، سعید مرتضوی که روزگاری حکم بازداشت صادر می کرد ، از سوی همان نهادی که زمانی رئیس و قدرت بلامنازعش بود ، بازداشت شد...برغم برکناری وزیر ، مرتضوی هنوز در رأس سازمان تأمین اجتماعی قرار داشت و این در شرایطی بود که دستگاه قضا ، تصدی او بر این سازمان و تصرف بر اموالش را غیرقانونی اعلام کرده بود.
احمدی‌نژاد به وزیر معزول کار ، وعده
شما بدون تردید یکی از رویش‌های پرافتخار انقلاب اسلامی و نمونه بارز مدیریت پاک، مردمی و انقلابی هستید که بدون کوچکترین توقع وجود خویش را صرف خدمت به ملت بزرگ و اهداف متعالی او کرده‌اید.
«ساکتین 7.5 ساله» ، شرکای هزینه ای که بر نظام و ملت تحمیل شد
اگر استيضاح عطالله مهاجراني به واسطه هنر خطابه اش جذاب شد و او از مجلس راست آن موقع رأي دوباره گرفت، استيضاح وزير كار آخرين دولت مهرورزان را بايد به واسطه سخنان جنجالي محمود احمدي نژاد و پاسخ توفنده علي لاريجاني «منحصر به فرد ترين» دانست.
تهدید دولتی ها توخالی بود؛ عباسی سرپرست وزارت کار شد
برخی دولتی ها ، پیش از این به تعدادی از نمایندگان پیغام و پسغام داده بودند که بهتر است از استیضاح وزیر کار منصرف شوند زیرا احمدی نژاد تصمیم گرفته است در صورت برکناری شیخ الاسلامی از وزارت ، سعید مرتضوی را به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب نماید.
درس هایی از مصاف محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی در مجلس شورا
در شرایط فعلی، ظاهراً بین احمدی نژاد و نظام، مسابقه "تحریک و تحمل" در جریان است. هر چه رفتار و گفتار تحریک کننده احمدی نژاد بیشتر می شود، تحمل نظام نیز ادامه می یابد.
دولت زیمبابوه: حقوق کارمندان را دادیم، فقط 217 دلار ته خزانه باقی مانده!
دولت زیمبابوه برای بهبود وضعیت اقتصادی اش تلاش کرد دو واحد پولی دلار آمریکا و راند آفریقای جنوبی را در دادوستدها و معاملات داخلی استفاده کند. این اقدام به میزان زیادی در ثبات قیمت ها در داخل زیمبابوه تاثیرگذار بود.
احمدی‌نژاد: حاضرم ریسک کنم و اولین فضانورد ایرانی باشم
احمدی‌نژاد به مزاح گفت: امروز دوستان درخواست ارز و پول کردند و من به آنها گفتم حاضرم خودم را به فروش و مزایده بگذارم و ارز آن را برای فعالیت‌هایتان بدهم.
تحلیل بر آنچه در "جنجالی ترین استیضاح" کشور گذشت
در واقع ، اتفاق ساعت 7 صبح ، ارتباط تامّ و تمامی با سخنان ساعت 4 بعد از ظهر احمدی نژاد در مجلس دارد و این ، همان جایی است که احمدی نژاد در محاسباتش در نظر نگرفته بود.
پخش اولین تصاویر از حمله جنگنده های اسرائیل به حومه دمشق
این فیلم تلویزیون دولتی سوریه ساختمانی را نشان می دهد که شیشه پنجره های ساختمان شکسته شده است اما دیوارهای ساختمان، حفظ شده اند. در بخش دیگری از این فیلم، خودروها و کامیون ها، آتش گرفته و تخریب شده اند.
استقبال اسرائیل از مذاکره مستقیم ایران و آمریکا
"دانی ایالون" معاون وزیر امور خارجه اسرائیل گفت: چنین گفتگویی ممکن است برای همه سودمند باشد.
وقتی لاریجانی صدای ملت شد/ واکنش نمایندگان (عکس)
این تصاویر، فقط عکس نیستند ، کلی حرف دارند و حرف اصلی شان این است که آنچه لاریجانی درباره احمدی نژاد گفت ، حرف دل بسیاری از مردم بود ، حرف هایی که خیلی ها از گفتنش واهمه دارند.
داستان جدید رمان نویس فرانسوی: واقعه لاکربی کار ایران بود!
این رمان نویس فرانسوی مدعی شده است که ایرانی ها پس از ساقط کردن هواپیمای مسافربری شان به دست آمریکا ، معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی را متقاعد می کنند تا به یک پرواز آمریکایی حمله کند.
وزارت دفاع آمریکا جزء مشتریان نفت ایران است !
نتایج یک گزارش جدید نشان می دهد
سوپکو در گزارش خود می نویسد : تحریم های آمریکا علیه ایران شامل منع هر گونه تجارت و سرمایه گذاری در ایران می شود و خرید نفت و سوخت از این کشور برای مصارف نیروهای نظامی در افغانستان ناقض تحریم ها هستند.
پیام مناظره عسگراولادی و شریعتمداری برای اصلاح طلبان چه بود؟
خاتمی که حتی آن قدر "محرم" نیست که اجازه دفاع از حیثیت سیاسی خودش در تلویزیون کشور را داشته باشد، چگونه می تواند برای ریاست جمهوری در ایران امروز "محرم" قلمداد شود؟
وزیر کار برکنار شد / لاریجانی: رئیس جمهور اوّلیات اخلاقی را رعایت نمی کند؛ مردم شما را خوب شناختند
لاریجانی به احمدی نژاد گفت: فرق دیدگاه من با شما این است که شما در اطرافتان آدمهایی دارید که پرونده دارد و متهم هستند اما شما مصرّ هستید که بمانند و مسئولیت می دهید اما بنده می گویم اگر هر یک از بستگان من مشکلی داشت رسیدگی کنید حتی اگر برادر من بود.
این که کشورمان بدین حد از علم و فناوری رسیده که بتواند وارد عرصه فضا شود ، برای همه ایرانیان ، جای مباهات دارد و حتی اگر آزمایش اخیر نیز با شکست مواجه می شد ، حرجی نبود چه آن که آزمون و خطا و شکست در آزمایش های فضایی ،حتی در کشورهای پیشرفته امری متعارف است.
اولین دیدار علنی مقامات ارشد ایران با مخالفان اسد
قبل از این دیدارهای مقامات ایرانی در سطح منتقدان اسد و افرادی بود که برای اصلاحات و تغییرات در سوریه با حفظ اسد در جایگاه ریاست جمهوری خود فعالیت می کردند.
خبرگزاری رسمی یمن:کشتی توقیف شده در سواحل یمن ایرانی بود
خبرگزاری رسمی یمن افزوده است که محموله این کشتی توقیف شده و هم اکنون 8 خدمه کشتی در بازداشت ماموران امنیتی و تحت بازجویی هستند و پس از تخلیه کامل محموله و طبقه بندی آن اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.
ایران به روایت عکاس نیویورکی (گزارش تصویری)
این عکاس آمریکایی پس از بازگشت از ایران گفته است که کار او با ایران تمام نشده است و وی علاقه دارد تا بار دیگر به ایران سفر کند. وی پس از بازگشت از ایران در مصاحبه با رسانه های مختلف آمریکایی ایرانیان را مردمی مهربان و میهمان نواز دانست.
نتانیاهو مامور تشکیل دولت شد: مهم ترین ماموریت کابینه جدید مقابله با ایران است
تانیاهو در ادامه افزود: ما همچنین باید با دیگر سلاح های مرگباری که در اطرافمان انباشت شده و شهرها و مردم ما را تهدید می کنند مقابله کنیم.
بسته ویژه عیدی دولت و مجلس نهایی شد/ کمک نقدی 70 تا 100 هزار تومانی هفته اول اسفند واریز می‌شود
این مبلغ علاوه بر یارانه بوده و قرار است یارانه اسفند ماه نیز در هفته آخر این ماه پرداخت شود.


برچسب‌ها: 1391, 11, 17

تاريخ : چهارشنبه یازدهم بهمن 1391 | 0:51 | نویسنده : MRBM50

مردم به شدت در مقابل تصمیم بختیار عکس‌العمل نشان داده و از متحصنین حمایت کردند. طوری که بختیار بعد‌تر مجبور شده بود از تصمیمش برگردد و روز یازدهم بهمن خیلی‌ها امیدوار‌تر از قبل گوش به راه خبرهای خوش داشتند. خبری که بالاخره آمد و اطلاعات درباره‌اش تیتر زد: «۹ صبح فردا، دیدار با امام در تهران».

یازدهم بهمن ۱۳۵۷ یکی از روزهای پرماجرای تاریخ کشور است که در آن اضطراب و انتظار ملت به اوج خود رسید. یک هفته قبل از آن بختیار دستور داده بود فرودگاه مهر آباد را ببندند و اطرافش را هم با تانک محاصره کنند.

به گزارش «فردا» در اعتراض به جلوگیری دولت بختیار از ورود امام خمینی (ره) به کشور، حدود چهل نفر از روحانیون مبارز و انقلابی، در مسجد دانشگاه تهران تحصن کردند و شرط پایان این تحصن را بازگشت حضرت امام عنوان نمودند. حضرات آیات سید محمد حسینی بهشتی، مرتضی مطهری، عطاءاللَّه اشرفی اصفهانی، سید محمود طالقانی، محمدجواد باهنر، سید علی خامنه ‏ای، اکبر هاشمی رفسنجانی، محمد امامی کاشانی، محمد یزدی، علی مشکینی، محمد صدوقی و... از جمله متحصنین بودند.

مردم به شدت در مقابل تصمیم بختیار عکس‌العمل نشان داده و از متحصنین حمایت کردند. طوری که بختیار بعد‌تر مجبور شده بود از تصمیمش برگردد و روز یازدهم بهمن خیلی‌ها امیدوار‌تر از قبل گوش به راه خبرهای خوش داشتند.

خبری که بالاخره آمد و اطلاعات درباره‌اش تیتر زد: «۹ صبح فردا، دیدار با امام در تهران».

 

مژده‌ی صدای پای بهار را کیهان این‌طور داده بود: "امام صبح فردا در تهران است"

 

 

 

امیدهای روز یازدهم بهمن 57 پر رنگ‌تر از قبل بود طوری که توصیه‌های کمیته استقبال هم در کیهان منتشر شده بود: "از ذبح حیوانات و آذین بندی و تظاهر به تشریفات خودداری کنید..."


کمیته استقبال از امام از چه کسانی تشکیل شد؟

سیر و روند تحولات انقلاب، از عقب‌نشینی تدریجی هیأت حاکمه و پیروزی قریب‌الوقوع انقلاب حکایت می‌کرد. بعد از خروج شاه از ایران در 26 دی ماه و واگذاری امور به شورای سلطنت و دولت بختیار، سرعت تغییرات افزایش یافت. سیدجلال الدین تهرانی رئیس شورای مذکور با سفر به پاریس، بعد از اعلام استعفا از ریاست شورا، به دیدار امام شتافت. بختیار علی‌رغم بکار بردن ترفندهایی از جمله قبول حضور امام در ایران به شرط استقرار در قم و رسیدگی به امور مذهبی و حوزه در صدر مقابله با جنبش برآمد. از این رو لازم می‌نمود برای خنثی کردن این توطئه و فراهم نمودن مراجعت سریع امام به ایران، تمهیداتی به عمل آید. برای این منظور کمیته استقبال از امام در اواخر دی ماه تشکیل و هم‌زمان طی فراخوانی از علما و نیروهای انقلابی شهرستا‌ن‌ها درخواست عزیمت به تهران جهت حضور در مراسم استقبال از امام به عمل آمد.

شهید محلاتی در خاطراتش نقل می‌کند، تشکیل کمیته استقبال در پی تماس تلفنی حاج احمدآقا خمینی از پاریس با استاد مطهری و اعلام مراجعت قریب‌الوقوع امام به ایران، صورت گرفت. استاد بلافاصله از طریق محلاتی جمعی از روحانیون مبارز را در منزل دکتر بهشتی گرد آورد و طی رایزنیهایی از چهار گروه، افرادی به عضویت کمیته استقبال انتخاب شدند: 

گروه اول از اعضای جامعه روحانیت مبارز تهران بودند که به ترتیب بیشترین آرای خود را به: مطهری، مفتح و محلاتی دادند ،
‌گروه دوم نیز از میان اعضای جامعه مدرسین و اساتید حوزه قم انتخاب شدند ،
گروه سوم: مؤتلفه‌ایها بودند که غالبا امور تدارکات و پشتیبانی کمیته را به عهده گرفتند ،
و بالاخره گروه چهارم از اعضای نهضت آزادی و سایر تشکل‌های مبارز همسو به شش نفر به ترتیب: دکتر سامی،‌ مهندس توکلی، مهندس صباغیان،‌ شاه‌حسینی و دانش‌آشتیانی رأی دادند.

گفتنی است که خلخالی در خاطراتش اعضای کمیته استقبال را هفت نفر از نامبردگان ذکر کرده و از آقایان تهرانچی و حسین عالی به عنوان اعضای علی‌البدل نام برده است.

در همین راستا علی‌اکبر ناطق نوری نیز نقل می‌کند، طبق دستورات صادره از پاریس، قرار بود مجاهدین خلق امور کمیته استقبال را به عهده بگیرند، تا اینکه جمعی از روحانیون در مدرسه رفاه گرد آمده و طی تماس تلفنی با حاج احمد آقا به این تصمیم اعتراض کردند. در این تماس ابتدا آقایان کروبی و معادیخواه با احمد آقا صحبت کردند و هر دو از عصبانیت گوشی تلفن را پرتاب نمودند تا اینکه مطهری خود گوشی را به دست گرفت و با احمد آقا اتمام حجت کرد: "به امام بگو، مطهری می‌گوید اگر فردا شما بیایید و تریبون بهشت‌زهرا دست مجاهدین باشد، من دیگر با شما کاری نخواهم داشت" بالاخره حاج احمد آقا تسلیم شد و گفت: "آقا هر کاری شما گردید قبول است فردا ]12 بهمن[ تریبون را خود شما اداره کنید.

محسن رفیق‌دوست نیز در خاطراتش نقل می‌کند طبق تصمیمات کمیته استقبال، حفاظت از جان امام به نیروی ما ]موتلفه‌ایها[ واگذار شد اما یک روز از پاریس تماس گرفتند که این کار را به عهده مجاهدین خلق بگذارید اما ما به دو دلیل مخالفت کردیم: یکی شناخت روحیات و عقاید مجاهدین، دوم عدم آمادگی جسمانی آنها بود. زیرا غالب آنانان تازه بعد از سالها از زندان آزاد شده و آمادگی جسمی لازم را برای این مأموریت نداشتند. البته شورای انقلاب برای حل این منازعه دست به کار شد و بالاخره امور حفاظتی را به عهده ما گذاشت. 

به هر حال اعضاء و دست‌اندرکاران کمیته استقبال سخت مشغول تدارکات و اتخاذ تمهیدات لازم بودند که در دوم بهمن 1357 از دفتر امام در پاریس خبر رسید که ایشان در 5 بهمن به ایران مراجعت خواهد کرد. این تصمیم، بسیاری از طرح‌های دولت بختیار و بخصوص آمریکا را که با اعزام ژنرال هایزر در صدد اخلال در روند انقلاب و حتی کودتا بود،‌نقش بر آب کرد. بختیار با اعلام اینکه دولت وی نمی‌تواند امنیت لازم را برای حضور امام در ایران فراهم کند، دستور داد از روز چهار بهمن، فرودگاههای کشور را ببندند تا مانع مراجعت امام به ایران شوند. از این رو به ناچار بازگشت امام به تأخیر افتاد، روحانیون مبارز نیز که طی چند روز در صدد چاره‌جویی بر آمده بودند به پیشنهاد آیت‌الله منتظری در اعتراض به اقدام دولت بختیار، تصمیم به تحصن در مسجد دانشگاه تهران گرفتند. تحصن از صبح روز هشتم بهمن و با حضور اولیه چهل تن از علمای مبارز تهران آغاز شد و به سرعت از همان ساعات اولیه دامنه آن با حضور سایر علما و رجال مبارز گسترش یافت، علمای شهرستانی در این تحصن نقشی گسترده داشتند.

هم‌زمان با این وقایع در تهران،‌علمای مبارز شهرستان‌ها نیز که خبر تحصن روحانیون تهران را دریافت کردند، برای اعلام حمایت از متحصنین دانشگاه تهران در برخی از مساجد شهرها، تحصن اختیار کردند. از آن جمله جمعی از مراجع قم نظیر آیات عظام گلپایگانی و مرعشی نجفی به همراه تعدادی از علما در مسجد اعظم قم تجمع کردند.

در مشهد نیز جمع زیادی از علما و مردم در صحن اصلی حرم امام رضا (ع)‌ تحصن کرده و حتی تلگرافاتی نیز به تحصن‌کنندگان دانشگاه تهران در اعلام حمایت از آنها مخابره نمودند. خاطرات حجت‌الاسلام رحیمیان نیز حاکی است که تحصن مشابهی با حضور علما، وعاظ و فضلای مبارز اصفهان در مسجد سید آن شهر انجام گرفت. نامبرده متن اعلامیه صادره از سوی متحصنین با امضای بیش از صد تن از علمای تحصن کننده را در کتاب خود ذکر کرده است.

به هر حال دولت بختیار در هراس از گسترش دامنه تحصن‌ها و افزایش مطالبات و فشار افکار عمومی، هنوز بیش از دو روز از تحصن مسجد دانشگاه تهران نگذشته بود که عقب‌نشینی نمود و اعلام کرد فرودگاه مهر‌آباد از دهم بهمن باز و به فعالیت‌های جاری خود ادامه خواهد داد.


برچسب‌ها: 91, 11

تاريخ : یکشنبه هشتم بهمن 1391 | 14:4 | نویسنده : MRBM50


برچسب‌ها: شهدا, عکس شهدا

تاريخ : یکشنبه یکم بهمن 1391 | 12:23 | نویسنده : MRBM50
در فاصله 5 ماه مانده تا برگزاري انتخابات يازدهم رياست جمهوري در خرداد 1392، ده نامزد ستادهاي انتخاباتي خود را تشكيل داده اند.

به گزارش عصر خبر؛ متكي، لاريجاني، عارف، رضايي، ولايتي، مشايي، حداد عادل، قاليباف، پورمحمدي و مهرعليزاده از جمله  كانديداهايي هستند كه ستادهاي انتخاباتي خود را تشكيل داده اند.

محمدباقر قاليباف
محمدباقر قاليباف كه چند روز پيش از انتخابات رياست جمهوري 1384 به ناگاه ستاره ي بختش افول كرد، از همان زمان ستاد و شبكه اي اجتماعي اش را فعال نگاه داشت  و با حضورش در شهرداري تهران، آن را تقويت كرد.  با اين حال تيم سياسي او نتوانست در انتخابات مجلس دهم و در رقابت با ساير گروه هاي اصول گرا به ويژه در تهران توفيق چنداني كسب كند.
سيدمحمد هادي ايازي معاون فرهنگي اجتماعي شهرداري تهران كه از قبل از ناجا با قاليباف همكار بوده و با رفتن فرهاد يعقوبي، به نفر دوم شهرداري تهران و امين وي تبديل شده به عنوان رييس ستاد انتخاباتي قاليباف در انتخابات 1392 ياد مي شود.

منوچهر متكي
ديپلمات معزول به دست محمود احمدي نژاد، كمپين تبليغاتي خود را بر اساس تجربیاتش از دوره 5 ساله تصدي وزارت امورخارجه طراحي كرده است و هر از گاهي با در فرصت هاي سخنراني و يا در سايت ها، بخشي از خاطراتش را منتشر مي كند و تاکید بسیار دارد که بسیاری از مشکلات کنونی کشور ما ، مشکلاتی هستند که پیش از این ، برخی دیگر از کشورها نیز دچارش بودند و توانسته اند آنها را با توجه به خرد جمعی حل کنند و از این رو ، تکیه بر تجربیات دیگر کشورها برای گذار از معضلات ، یکی از ارکان برنامه های اوست. هنوز رئیس ستاد متکی به مشخص نشده و مشخص نیست این حوزه در اختیار کدام چهره مورد وثوق آقای دیپلمات قرار خواهد گرفت.

محمدرضا عارف
وزير دولت اول سيد محمد خاتمي و معاون اول او در دولت دوم اش، از ابتداي سال 1391 آرام آرام كانديداتوري خود را اعلام كرد. عارف با حمايت مالي از روزنامه بهار، اين روزنامه را به رسانه رسمي خود تبديل كرده است و سعي دارد به تواند خود را به عنوان كانديداي اصلاح طلبان مطرح سازد.
از علي اكبر اولياء نماينده يزد در دوره هشتم مجلس شوراي اسلامي به عنوان رييس ستاد انتخاباتي عارف نام برده مي شود. اولياء يکي از اعضاي شرکت پيشگامان کوير يزد است. موسسه اي که محمدرضا عارف بنيادگذار آن بود و براي خريدن سهام مخابرات تلاش هاي جدي کرد و تعجب رقبا را برانگيخت. چرا که آنها فکر نمي کردند اين شرکت بتواند ودعيه شرکت در مزايده پزداخت کند.

محسن رضايي
محسن رضايي فرمانده سپاه در دوره دفاع مقدس و دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام كه در تمامي انتخابات هاي اخير كانديدا بوده، اين بار نيز كانديداتوري خود را به نحوی اعلام كرده است. كانديداي معترض به شمارش آرا در انتخابات 1388 اولين چهره اي بود كه به صورت رسمي كانديداتوري خود را براي انتخابات 1392 اعلام كرد.
با وجود تلاش هاي فراوان پسرش علي رضايي براي سازماندهي ستاد و جذب نيرو و برادرش اميدوار رضايي، از گل وردي يكي از معاون اجرايي دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام به عنوان رييس ستاد انتخاباتي رضايي نام برده مي شود. در انتخابات 1388 دانش جعفري رييس ستاد انتخاباتي محسن رضايي بود.

مصطفي پورمحمدي
نخستين وزير كشور دولت مهرورز محمود احمدي نژاد كه به گفته ي خودش براي وزارت اطلاعات با وي صحبت شده بود اما به عنوان وزير كشور معرفي شد، نيز خود را كانديداي رياست جمهوري مي داند.
پورمحمدي رييس سازمان بازرسي كل كشور كه بنا به گفته ي خودش اختلاف سليقه با دولت پيدا كرد و بنا به گفته دولتي ها مشكلات مالي پيش آمد كه از دولت خارج شد،  با راه اندازي چندين سايت خبري از جمله «نامه» چند ماهي است فعاليت انتخاباتي خود را آغاز كرده است.
علاوه بر برادر کوچکتر رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از علي اصغر پورمحمدي رييس پيشين شبكه سوم سيما كه به دست دارابي برکنار شد و هم اينك قائم مقام وزير ارشاد است و غلامحسين بلنديان معاون وزارت كشور در دولت اصلاحات و معاون برنامهريزي و مديريت منابع سازمان بازرسي كل كشور به عنوان رييس ستاد انتخاباتي پورمحمدي ياد مي شود.

غلام علي حدادعادل
تا امروز جدي ترين گزينه دولت و جبهه پايداري براي انتخابات رياست جمهوري 1392 حداد عادل بوده است. برخي از چهره هاي نزديك به جبهه پايداري(دولت)، ايثارگران، ره پويان، بسيج دانشجوي و آيت الله مصباح يزدي معتقدند حدادعادل كه در انتخابات هيات رييسه مجلس نهم در فاصله كمتر از يك ماه دو بار شكست خورد، مي تواند شكاف جدي كه با رفتارهاي احمدي نژاد بين اصولگرايان به وجود آمده، پر كند! براي همين از كانديداتوري وي حمايت مي كنند.
از عليرضا زاكاني رييس سابق بسيج دانشجويي كه از دوره هفتم و در قالب جمعيت آبادگران وارد مجلس شوراي اسلامي شده است به عنوان رييس ستاد انتخاباتي حداد عادل نام برده مي شود.

محسن مهرعليزاده
محسن مهرعليزاده كه با لبخندها و حضورش در انتخابات 1384، با شكست  سبد راي اصلاح طلبان، مدعي است راي 6 ميليوني آذري زبان ها كه به او تعلق داشت! به نام احمدي نژاد خوانده شده نيز خود را كانديداي رياست جمهوري مي داند.
محسن مهرعليزاده از مهرماه با افزايش مصاحبه ها و فعاليت هاي رسانه اي و بهره گيري از فرصت تبليغاتي حضور در فدراسيون جهاني زورخانه اعلام كرده است كه با شعار «دولت رفاه» وارد عرصه انتخابات رياست جمهوري مي شود.
از غلامحسين شعباني مديرمسئول دنياي ورزش به عنوان رييس ستاد انتخاباتي مهرعليزاده نام برده مي شود.
 
علي لاريجاني
داماد استاد شهيد مرتضي مطهري دانش آموخته فلسفه دانشگاه تهران از جمله كانديداهاي رياست جمهوري سال 1384 بود كه با شعار «دولت اميد» طيف سنتي اصولگرايان يعني جامعه روحانيت مبارز و حزب موئتلفه اسلامي را نمايندگي مي كرد.
او بعد از محمدباقر قاليباف و محمد معين  با  ۱٬۷۱۳٬۸۱۰ راي در جايگاه ششم نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري قرار گرفت.  با پايان انتخابات 1384 رقابت لاريجاني با محمود احمدي نژاد آغاز شد و با رفتن/عزل وي از دبيري شوراي عالي امنيت ملي در سفر عراق وارد فاز جدي تري شد. اين چالش در سال 90 و با طرح سئوال از رييس جمهور (24 اسفند 1390) براي نخستين بار در تاريخ جمهوري اسلامي به اوج خود رسيد. خبرآنلاين كه خط مشي معتدلانه دارد به عنوان رسانه اصلي مورد حمايت برادران لاريجاني و رسانه انتخاباتي وي نام برده مي شود.

علي اكبر ولايتي
دپيلمات كهنه كار و امين جمهوري اسلامي كه در انتخابات 1384 به نفع علي اكبر هاشمي رفسنجاني از صحنه رقابت ها كنار رفت و در گفت و گوهايش با رسانه هاي ايراني از اظهارنظر انتخاباتي پرهيز مي كرد و تنها به تاييد ضمني جلسه انتخاباتي اش با محمدباقر قاليباف پرداخته بود، هفته گذشته در مصاحبه با شبكه تلويزيوني ميادين گفت: قرار ما بر این است که در نهایت یک نفر از بین ما انتخاب و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 92 شود.
ولايتي كه به طرحي اشاره مي كند كه در جامعه سياسي به 2+1 مشهور شده، گفته است: «نامزد نهایی در هنگام اعلام کاندیداتوری تیم خود را برای تصدی پست ریاست جمهوری و کابینه به مردم معرفی خواهد کرد.»
با اين حال هنوز خبري از ستادهاي انتخاباتي علي اكبر ولايتي در دست نيست.

اسفنديار رحيم مشايي
اسفنديار رحيم مشايي که پس از مسئوليت جديدش به عنوان مسئول دبيرخانه جنبش عدم تعهد و فراغت از رياست دفتر احمدي نژاد فرصت بيشتري يافته است يکي از اصلي ترين نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري يازدهم است که فعاليت هاي انتخاباتي اش را در پوششي چندلايه آغاز کرده است.

راه اندازي کمپين هاي انتخاباتي تحت عنوان «پويش» از جمله اين اقدامات است. از رئيس فعلي سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي و ابولحسن فقيه رئيس سازمان هلال احمر به عنوان روساي ستاد انتخاباتي او ياد مي شود. ‫دفتر یک روزنامه این جریان به عنوان ستاد مرکزي انتخاباتي مشايي تعيين شده است و اعضاي تحريريه اين روزنامه به ساختمان یک روزنامه دیگر این جریان نقل مکان کرده اند.

منبع : asriran.com


برچسب‌ها: ستاد انتخاباتي 10 نامزد رياست جمهوري فعال شد

تاريخ : پنجشنبه بیست و هشتم دی 1391 | 10:7 | نویسنده : MRBM50
اعترافات در مجلس
آیا وقتی در یک سیستم اقتصادی ، فقط در یک موردش که علنی شده و از پرده برون افتاده ، 3000 میلیارد تومان سوء استفاده می شود ، حتی نباید آقایان احضار شوند؟ خدا را شکر کنید که اینجا چین نیست و الّا کار از احضار گذشته و به اعدام رسیده بود. راستی چگونه می توان از دل "پاک ترین فرزندان ملت" در "صادق ترین دولت" ، چنین فجایع اقتصادی عظیمی درآید؟ می فرمایید اگر کسی تخلف کرد باید رسیدگی کرد ولی وقتی پای رسیدگی پیش می آید ، کابینه را "خط قرمز" می نامید.
باراک اوباما طرح محدود کردن سلاح را امضا کرد(+عکس)
در طرحی که به امضای اوباما رسید فروش اسلحه جنگی و سلاح هایی که ظرفیت خشاب بالایی دارند (بالای 10 فشنگ) ممنوع می شود. همچنین بر اساس این طرح سابقه افرادی که می خواهند سلاح خریداری کنند با دقت بیشتری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ شد
جوزپه گواردیولا، پرافتخارترین مربی تاریخ باشگاه بارسلونا، پس از هفت ماه استراحت، رسماً به بایرن مونیخ پیوست. گواردیولا با امضای این قرارداد تا سال 2016 سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ خواهد بود.
سند
گفت و گو با مجید تفرشی درباره سند ادعایی سایت خبری دولت
من در 15 سپتامبر [24 شهریور] گفتگوی جالبی با آقای [اسدالله] عسگراولادی معاون مدیر اتاق بازرگانی که برادرش وزیر بازرگانی و نامزد سابق ریاست جمهوری است داشتم.
فهم، دشمن شناسي و لحظه شناسي ملت اعجاب انگيز است/ جبهه استكبار تمام توان خود را عليه ملت ايران بكار گرفته است
رهبر انقلاب در ديدار كاركنان حفاظت اطلاعات نيروهاي مسلح:
جمهوری اسلامی به رغم همه فشارها و طراحي هاي دشمن، بعد از گذشت 34 سال يك نظام محترم، مقتدر، اثرگذار در مسائل منطقه اي و جهاني و داراي پيشرفتهاي بزرگ علمي است.
آمستردام ، شهر دوچرخه ها (+عکس)
در این شهر 750 هزار نفری، 800 هزار دستگاه دوچرخه وجود دارد. 60 درصد از حمل و نقل داخلی آمستردام به وسیله دوچرخه انجام می شود. در سال 2007 تنها 18 نفر به دلیل حوادث رانندگی در این شهر کشته شدند.
جلسات بی نتیجه آمریکا، بلژیک و بریتانیا برای لغو تحریم دارویی ایران / مدیر داروپخش: غرب دروغ می گوید
یک بار پول واردات دارو را پرداخت کردیم اما این پول به مدت 4 ماه در بانک باقی ماند و بانک از پرداخت آن به شرکت صادرکننده دارو خودداری کرد.
محمود احمدی نژاد 6 ماه مانده به پایان دولت: من 4 راهکار برای نجات اقتصاد ایران دارم/ ملتی که قالی می بافد نباید روی حصیر باشد
در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
جناب ابوترابی یادداشت داد که بنشینم و حرف های شما را گوش کنم ولی برنامه دارم و معذورم، نمی توانم بمانم.
محکومیت یک اماراتی دارای همسر ایرانی به اتهام جاسوسی
متهم در بازجویی ها به اتهامات علیه خود اعتراف کرده است. او با دو نفر از کنسولگری یک کشور خارجی در سال 2008 دیدار کرد تا به او در زمینه مسئله ای مربوط به همسر ایرانی اش کمک کنند.
ایران و نتانیاهو تهدیدی علیه موجودیت اسرائیل هستند
روایت بلومبرگ از حرف های پنهان اوباما:
اوباما سیاست های نتانیاهو را "خودنابودی" توصیف کرده است / در صورتی که اسرائیل به دولت منفوری در سطح بین المللی تبدیل شود حتی آمریکا هم نمی تواند ایستادگی کند و از اسرائیل دور خواهد شد.
افزایش احتمال رای مثبت سنا به هاگل
با تضمین هایی که درباره ایران و اسراییل داد
خانم باکسر گفت پس از گفتگوهای طولانی با هاگل و پس از اینکه هاگل دیدگاه های خود درباره موضوعاتی چون ایران ، اسراییل و نحوه برخورد با همجنسگرایان و زنان در ارتش آمریکا را برای او در نامه ای تشریح کرده است، وی متقاعد شده تا به هاگل رای دهد.
نصب تابلوی بزرگ
در نوشته اول ، که به سبک زیر نویس شبکه بی بی سی فارسی و "سرخط خبرها"ی آن طراحی شده ، شمر در سال 61 هجری می گوید:" با ما باش ، در امان باش." و در نوشته دوم نیز ، اوباما در سال 2013 میلادی همان جمله را تکرار می کند و می گوید: "با ما باش در امان باش."
مخالفان مسلح اسد: ایرانی ها 24 ساعته سوریه را ترک کنند
برخی ها معتقدند که حمایت های ایران و روسیه از دولت سوریه در ماه های اخیر کاهش یافته است ولی این موضوع صحیح نیست.
تیم فوتبال و بازیکنی که مدام گل به خودی می زند!
در این گیر و دار ، شوت سرکش او ، بعد از برخورد با تیر دروازه ، برای چهارمین بار بر کنج دروازه خودی جای می گیرد ، در حالی که در بیرون از زمین ، بحث ها درباره عملکرد او ادامه دارد.
آخرین پیام اوباما به ایران چه خواهد بود؟
به گفته این دیپلمات ارشد آمریکایی، اوباما آخرین فرصت و پیشنهاد خود را به ایران ارائه خواهد کرد. این پیشنهاد این است که تهران می تواند برنامه غیرنظامی هسته ای را در چارچوب بسیار محدود دنبال کند.
ستاره های کشتی ایران اکثراً در رفاه اند/ تختی هم پاداش های کلان می گرفت
صدرالدین کاظمی در گفتگو با عصر ایران
یکی از ستاره های کشتی ایران، از منطقه زورآباد کرج وارد کشتی شد اما الان کارش به جایی رسیده است که معدنش را ماهی 5 میلیارد تومان به چینی ها اجاره می دهد!
انتقاد جنبلاط از ایران : 9 گروگان لبنانی در سوریه را هم آزاد می کردید
جنبلاط نوشت:ماجرای آزادی گروگان های ایرانی در سوریه باید به همه احزاب و گروه های لبنانی ثابت کند که همه کشورها صرفا به دنبال تامین منافع خودشان هستند.
افزایش 24 درصدی واردات نفت کره جنوبی از ایران
دو شرکت پالایشگاهی " اس کی اینویشن" و " هیوندای اویل بانک" پس از اینکه ایران تضمین کرد تا با نفت کش های خود نفت را در بنادر کره جنوبی تحویل این کشور دهد ، واردات نفت خود از ایران را از سر گرفتند.
انتقاد از تمبر سال 66 ایران
ساعت خواب ، آقای جعجع!
آرم حزب الله خود نیز نسخه ای شبیه به آرم سپاه پاسداران است. کره زمین، بازویی که اسلحه کلاشینکف به دست گرفته، شاخه برگ و قرآن کریم در هر دو آرم کاملا شبیه به هم هستند.
کمیته نجات بین المللی: تجاوز گسترده به زنان سوری
کمیته نجات بین المللی اعلام کرده است که به نظر می رسد تجاوز به زنان در سوریه تبدیل به یک استراتژی جنگی شده است.
لیبی در چه حالی است؟
گفت و گو با فعال حقوق بشر لیبیایی
قذافی فکر می‌کرد که ما شش میلیون شهروند بدون نام هستیم...اخوانی ها در لیبی بسیار پیچیده عمل می کنند...بسیاری از مردم لیبی که سال ها با کتاب سبز قذافی اداره شده اند ، اصلاً نمی دانند قانون اساسی چیست؟!


برچسب‌ها: 91, 10, 28

تاريخ : دوشنبه بیستم آذر 1391 | 23:28 | نویسنده : MRBM50

قرآن کریم در مورد 2012 و پایان دنیا چه می‌گوید؟

و می گویند: اگر راست می گویید، این وعده کی خواهد بود؟» بگو! «علم [آن] فقط پیش خداست و من صرفا هشدار دهنده ای آشکارم.» و آن گاه که آن[لحظه موعود] را نزدیک بینید، چهره های کسانی که کافر شده اند در هم رود، و گفته شود؛ «این است، همان چیزی که آن را فرا می خواندید!»

آخرالزمان

یکی از موضوعاتی که از دیرباز ذهن آدمیان را درگیر خود کرده و علی رغم تلاش های نوع بشر در طول قرون و اعصار هنوز در هاله ی از ابهام است بحث از آینده جهان و به عبارتی عام این است که: آخر دنیا چه می شود ؟ این سؤال همانند پرسش از پیشینه جهان است که آن هم دقیقا روشن نشده و در حد فرضیاتی از دانشمندان تجربی مانده است .

ما ز آغاز وز انجام جهان بی خبریم اوّل و آخر این كهنه كتاب افتاده است

بسیاری از دانشمندان با توجه به شرایط کنونی زمین و بحرانهای موجود بسیار نگران حیات بشر بوده و به مطالعه بر روی حقایقی می پردازند که می تواند روزی منجر به اتمام حیات بر روی سیاره آبی شود.

بر اساس شواهد علمی موجود و مدارک تاریخی قدیمی نظریه هایی که به احتمال نابودی جهان تا سال 2012 پرداخته است مورد بررسی قرار گرفته است.

اینکه شواهد و قراین نشان دهنده این است که جهان ما رو به نابودی می رود که شکی در آن نیست، و در همه ادیان الهی یا غیر الهی مباحثی در این زمینه مطرح شده است در قرآن کریم به این موضوع به طور مشروح پرداخته شده است و آن زمان را هولناک و عظیم شمرده است و از در هم پیچیدن آسمان و زمین و متلاشی شدن کوهها و دریاها صحبت کرده است .
در نزدیكی ظهور علائمی غیر عادی در آسمان مشاهده می شوند از جمله : ظهور ستاره سرخ رنگ كه نشانه ای برای آغاز جنگ و خونریزیهای بسیار است ، ایستایی خورشید در آسمان از زوال تا غروب ، طلوع خورشید از مغرب آن ، ظهور دنباله داری كه مدار آن بطور متناوب تكرار می شود و در دوره های مختلف حیات بر روزی زمین دیده شده و موجب تغییرات شدید جوی و آب و هوایی در زمین می شود

در متون زرتشتیان آمده است:

... در آسمان نشانه گوناگون پیدا باشد...( زند بهمن‌یسن، ص 11، ف 6 ، بند 4 )

در كتاب مقدّس می خوانیم :

و در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود...* و آن گاه پسر انسان( عیسی مسیح) را خواهند دید كه بر ابری سوار شده، با قوّت و جلالِ عظیم می آید. (كتاب مقدّس، عهد جدید، ص 133، انجیل لوقا، ب 21 ، بند 25 و 27)

بررسی روایات نشان می دهد كه طلوع ستاره ای سرخ رنگ و سقوط شهاب سنگ یا ستاره دنباله دار كه موجب خسف در زمین نیز می گردد، از علائمی است كه به نزدیكی ظهور دلالت دارد.

طبق روایات اسلامی، در ماه رمضان سال ظهور امام مهدی (علیه‌ السلام) حوادث بسیار عجیبی در جهان رخ می دهند كه از زمان فرود آمدن آدم (علیه ‌السلام) تا آن زمان بی سابقه می باشند.

برخورد شهاب سنگی بزرگ به زمین در روایات آخرالزمان ادیان دیگر هم آمده و این فرضیه به حدی قوی است كه بر اساس آن فیلمهای متعددی هم ساخته اند و آن را نشانه پایان حیات كنونی بر روی زمین و شروع عصری جدید می دانند و زمان آن را سال 2012 اعلام كرده اند.

در روایات اسلامی و قرآن كریم نیز به صراحت از آخر الزمان و برخورد ستارگان با یكدیگر و تیره شدن خورشید و به هم خوردن نظم سیارات و زلزله های شدید و آتشفشان به عنوان دلایلی برای نزدیكی قیامت یاد شده است. اما بر اساس روایات در هنگام ظهور و قبل از آن نیز از برخورد دنباله داری به زمین یاد شده كه موجب كشته شدن عده زیادی می گردد ولی پایان جهان نیست و ضمن اینكه تاریخی برای آن تعیین نشده است.
آخرالزمان

بطور خلاصه می توان گفت در نزدیكی ظهور علائمی غیر عادی در آسمان مشاهده می شوند از جمله : ظهور ستاره سرخ رنگ كه نشانه ای برای آغاز جنگ و خونریزی های بسیار است ، ایستایی خورشید در آسمان از زوال تا غروب ، طلوع خورشید از مغرب آن ، ظهور دنباله داری كه مدار آن بطور متناوب تكرار می شود و در دوره های مختلف حیات بر روزی زمین دیده شده و موجب تغییرات شدید جوی و آب و هوایی در زمین می شود .

 


پایان دنیا از نظر قرآن

با نگاهی به مجموعه آیات قرآن در می یابیم که قرآن زوال و نیستی جهان کنونی را مترادف با نیستی محض آن نمی داند بلکه آن را در بخشی از یک فرآیند قرارداده که به مفهومی پایانی برای آن متصور نیست. به این معنا که نیستی و زوال دنیا و جهان مادی کنونی برای تبدیل شدن به جهانی نو با شکل و شمایل و ماهیتی دیگر می باشد. تبدیل جهان مادی به جهانی دیگر نیازمند فروپاشی این دنیای مادی است که قرآن از آن به «یوم تبدل الارض غیرالارض والسموت» تعبیر می کند. آن چه از آیات قرآن - و حتی بعضی از سوره های اختصاصی که به مسأله پرداخته است- برمی آید، جهان هنگام تبدل از صورتی به صورت دیگر و ایجاد «طرحی نو» دچار حوادث و رخدادهایی می گردد که در قرآن از آن به «اشراط الساعه » تعبیر شده است.

مفسران، برخی از تحولات اجتماعی و هم چنین فروپاشی نظام طبیعت و در هم پیچیده شدن و تبدیل آسمان و زمین پیش از ظهور قیامت را که در آیات گوناگونی به آنها اشاره شده، از نشانه های قیامت دانسته اند. در روایات نیز بر تحولات اجتماعی و دگرگونی های کیهانی که پیش از قیامت واقع می شود عنوان "اشراط الساعه" و نشانه های رستاخیز اطلاق شده است.

در قرآن کریم به بسیاری از دگرگونی های طبیعی که در آن زمان رخ خواهد داد اشاره شده است مثل : -ظهور دود (گاز) در آسمان -دمیده شدن صور - تاریک شدن خورشید، ماه و ستارگان -شکافتن کرات - زلزله شدید - فروپاشی کوه ها و ....
کسانی که دعاوی شبیه این دعاوی را دارند که کمتر از یک دهه به ظهور مانده است؛ یا پیرمردان ظهور را خواهند دید و یا ... آنان نیز به «توقیت ظهور» رو آورده‌اند و مشمول روایات نهی از توقیت خواهند بود
چرا زمان قیامت مشخص نشده است؟

نامعلوم بودن زمان و کیفیت وقوع قیامت، داراى اثر تربیتى است زیرا در صورت معلوم بودن آن چنانچه زمانش دور باشد، غفلت همگان را فرا مى‏گیرد و اگر نزدیک باشد، پرهیز از بدیها به شکل اضطرار و دور از آزادى و اختیار در مى‏آید.

با وجود نامشخص بودن زمان وقوع قیامت، تعابیر قرآن حاکى از آن است که عمر کوتاه دنیا و همچنین دوران برزخ به قدرى سریع طى مى‏شود که به هنگام وقوع قیامت، انسان‏ها فکر مى‏کنند تمام این دوران چند ساعتى بیش نبود.

«وَ یَقُولُونَ مَتَى هَـذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِینَ ، قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِیرٌ مُّبِینٌ ، فَلَمَّا رَأَوْهُ زُلْفَةً سِیئَتْ وُجُوهُ الَّذِینَ كَفَرُوا وَقِیلَ هَذَا الَّذِی كُنتُم بِهِ تَدَّعُونَ »( سوره ملک ،آیه 25-27) ؛ «و می گویند: اگر راست می گویید، این وعده کی خواهد بود؟» بگو! «علم [آن] فقط پیش خداست و من صرفا هشدار دهنده ای آشکارم.» و آن گاه که آن[لحظه موعود] را نزدیک بینید، چهره های کسانی که کافر شده اند در هم رود، و گفته شود؛ «این است، همان چیزی که آن را فرا می خواندید!»

« یَسْأَلُكَ النَّاسُ عَنِ السَّاعَةِ قُلْ إِنَّمَا عِلْمُهَا عِندَ اللَّهِ وَمَا یُدْرِیكَ لَعَلَّ السَّاعَةَ تَكُونُ قَرِیبًا »( سوره احزاب ، آیه 63) ؛ «مردم از تو درباره رستاخیز می پرسند، بگو «علم آن فقط نزد خداست» و چه می دانی؟ شاید رستاخیز نزدیک باشد».

خداوند بلند مرتبه به پیامبر عظیم الشأنش که علم نبوی دارد دستور می دهد به مردم بگو من زمان وقوع قیامت را نمی دانم و علم آن نزد خداست و بس که در چنین روزهایی هر کسی به خود جرأت ندهد که وقتی برای قیامت تعیین کند ، چرا که حکمت خداوند متعال ایجاب می کند که زمان قیامت پنهان باشد تا هر کس ظرقیت وجودی خود را نشان دهد اگر بنا بر دانستن زمان قیامت و مشخص بودن آن بود خداوند متعال خود به آن اشاره می کرد .

«قُل لَّا یَعْلَمُ مَن فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ الْغَیْبَ إِلَّا اللَّهُ وَمَا یَشْعُرُونَ أَیَّانَ یُبْعَثُونَ بَلِ ادَّارَكَ عِلْمُهُمْ فِی الْآخِرَةِ بَلْ هُمْ فِی شَكٍّ مِّنْهَا بَلْ هُم مِّنْهَا عَمِونَ ».( سوره نمل آیاتت65و 66)
قیامت

«بگو: «هر که در آسمان ها و زمین است، جز خدا غیب را نمی شناسند و نمی دانند کی برانگیخته خواهند شد؟» [نه] بلکه علم آنان درباره آخرت نارساست؛ [نه] بلکه ایشان درباره آن، تردید دارند ، [نه] بلکه آنان در مورد آن کور دل اند.»

گفتیم که خداوند متعال وقت قیامت را بنا بر مصالحی بیان نداشه است و تأکید دارد که علم به آن هم نزد خداست و بس . در مورد علائم قیامت و ظهور روایات بسیاری به ما رسیده است اما در تعیین وقت آن نه و اگر هم چنین روایتی وارد شده باشد عیب آن از همین جا که معارض با نص صریح قرآن است مشخص می شود .

علاوه بر آن امامان عظیم الشأن ما از توقیت و تعیین وقت برای ظهور و به تبع آن قیامت به شدت بر حذر داشته اند.


روایت نهی از توقیت

در بین روایات غیبت، یکی از مضامین مکرر و موکد، روایات نهی از توقیت (تعیین زمان برای ظهور) است. این روایت از پیامبر اسلام تا امام زمان (علیه السلام) نقل شده است و با تعبیراتی سخت و غلیظ بیان شده است. وقت ظهور سرّ الهی تلقی شده و بیان وقت، کذب و دروغ بر خداوند به شمار آمده است: کذب الوقاتون.(ر.ک. به کتاب‌های: الغیبه (شیخ طوسی) اکمال الدین و اتمام النعمه (شیخ صدوق) کتاب الغیبه (نعمانی) اصول کافی(کلینی) و منابع دیگر.)
مسلمانی که به دین و قرآن خود باور دارد شایسته نیست که چنین القائات کذبی را بپذیرد و در امور خود هم ترتیب اثر دهد، بلکه شایسته است همواره در فکر هولناکی قیامت باشد و بر اعمال خود مواظبت کند چرا که در آن زمان مفر و پناهی جز خداوند متعال ندارد و البته مؤمنان رستگرانند و در پناه خدای خود از هر گزندی در امان خواهند ماند

این گونه روایات، که اگر متواتر نباشند، مستفیض می‌نمایند، تأمل برانگیز و مسئولیت سازند. همان گونه که تعیین دقیق زمانی، توقیت است؛ بیان حدود گونه زمانی نیز توقیت است. به عنوان نمونه، کسی که می‌گوید: ساعت 10 به ملاقات‌تان خواهم آمد؛ برای دیدارش وقت‌گذاری کرده است. همین گونه کسی که می‌گوید حدوداً ساعت 10، یا بین 10 و 11 به دیدارتان خواهم آمد، نیز «توقیت» دیدار کرده است و لذا اگر در آن محدوده زمانی دیدار رخ ندهد، متهم به خلف وعده خواهد شد. و خلف وعده هم البته که از گناهان کبیره است.

از این رو، کسانی که دعاوی شبیه این دعاوی را دارند که کمتر از یک دهه به ظهور مانده است؛ یا پیرمردان ظهور را خواهند دید و یا ... آنان نیز به «توقیت ظهور» رو آورده‌اند و مشمول روایات نهی از توقیت خواهند بود.

حالا عده ای می خواهند بر پایه باورهای خود که مشخص نیست چه هدفی را دنبال می کنند این تنش را در جهان ایجاد کنند که فلان زمان ، زمان پایان دنیا و بروز و ظهور قیامت است و در این راه از ابزرهای پر قدرت رسانه و سینما استفاده می کنند که افکار پلید خود را در ذهن مخاطب نهادینه کنند تا به آن هدف ناپیدای خود برسند .

مسلمانی که به دین و قرآن خود باور دارد شایسته نیست که چنین القائات کذبی را بپذیرد و در امور خود هم ترتیب اثر دهد، بلکه شایسته است همواره در فکر هولناکی قیامت باشد و بر اعمال خود مواظبت کند چرا که در آن زمان مفر و پناهی جز خداوند متعال ندارد و البته مؤمنان رستگرانند و در پناه خدای خود از هر گزندی در امان خواهند ماند.

حالا بگذارید کسانی که برای دنیا و آخرت مردم تعیین تکلیف می کنند پناهگاه بسازند و خود را نجات یافته و وارثان دنیای جدید بدانند، ولی بدانند که: «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ » (سوره فتح آیه 10)حاشا که از آنچه در انتظارشان هست و خداوند متعال وعده فرموده مفری بیابند.
 


بخش قرآن تبیان


برچسب‌ها: قرآن کریم در مورد 2012 و پایان دنیا چه می‌گوید

تاريخ : چهارشنبه سوم آبان 1391 | 0:30 | نویسنده : MRBM50
مجلسی ها زیر بار نروند
کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی ، طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات را تصویب کرده است که هر ناظر منصف و وطن دوستی را شگفت زده و متأثر می کند. طبق این مصوبه درون کمیسیونی ، کاندیداها برای اثبات این که رجل مذهبی هستند ، باید امضای 25 نماینده مجلس خبرگان را دریافت کنند و برای اثبات رجل سیاسی بودنشان باید سراغ 100 نماینده مجلس بروند و از آنها تأییدیه بگیرند.

وزیر نفت ایران: طرحی برای اداره کشور بدون درآمد نفتی داریم
روزانه 4 میلیون بشکه نفت تولید می کنیم / تحریم ها بیشتر شود صادرات نفت را قطع می کنیم.
26 دانش آموزی که مظلومانه جان دادند... / به عنوان یک رسانه عذرخواهی می کنیم
تقویت راهیان نور و توقف اعزام دانش آموزان
وقتی طرح خام و عجولانه اعزام دانش آموزان اجرایی شد، حواس مان نبود که گسیل کردن یک میلیون دانش اموز به جاده هایی که هر 19 دقیقه یک نفر در آنها کشته و هر دو دقیقه یکی مجروح می شود ، می تواند به قیمت جان بچه های مان تمام شود ، که شد.
حقوق مخالفان اسد پرداخت شد (+فیلم)
یکی دیگر از اعضای ارتش آزاد سوریه هم گفت: "من سه ماه پیش، از ارتش سوریه جدا شده و به مخالفان پیوستم. من نیازمند این حقوق برای نیازهای خانواده ام هستم. البته ارتش آزاد همه نیازهای ما را رفع می کند."
رئیس سابق موساد: زمان معامله با ایران فرارسیده است
وی همچنین با انتقاد از میت رومنی کاندیدای جمهوری خواهان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: او فرصت حل دیپلماتیک مسئله هسته ای ایران را از بین می برد.
درگیری ایران وکانادا دراجلاس اتحادیه بین المجالس
رییس مجمع عمومی اوگاندا در پاسخ به انتقادات وزیر خارجه کانادا گفت:" نکند شما انتظار دارید رییس جمهوری اوگاندا بیاید و شاهد ازدواج دو مرد همجنسگرا باشد؟ چنین چیزی در اوگاندا اتفاق نخواهد افتاد."
چه کسی بهتر از
علیرضا محجوب در گفتگو با عصر ایران مطرح کرد:
اولین گروهی هستیم که کاندیدای خود را مطرح کردیم و به همین دلیل اگر گروه‌های اصلاح طلبی دنبال حضور در انتخابات باشند می‌توانند از کاندیداتوری کاندیدای ما حمایت کنند.
رفتار دوگانه احمدی نژاد؛ از پرونده اکبر گنجی(84) تا زندانی شدن علی اکبر جوانفکر(91)
پرونده اکبر گنجی: در امور قوه قضاییه دخالت نمی کنم ، این کار دیکتاتوری است / پرونده علی اکبر جوانفکر: حکم عادلانه نیست ، می خواهم از زندان اوین بازدید کنم
رامنی:
آخرین مناظره انتخاباتی آمریکا
اوباما همچنین تاکید کرد که در صورت حمله احتمالی به اسراییل آمریکا به عنوان نزدیک ترین متحد در کنار تل آویو خواهد ایستاد.
راهیان نور ، دانش آموزان و باقی قضایا ...!
شعار را کنار بگذاریم
درچند روز اخیر که حادثه خونین و بسیار غم انگیز کشته شدن 26 دانش آموز دختر بروجنی ، فضای کشور را متأثر کرده است ، همه مسوولان ، بر لزوم اتخاذ تدابیری برای جلوگیری از حوادث مشابه تأکید کرده اند ، کما این که در حوادث قبلی نیز تأکید می کردند ولی کاری از پیش نرفت و تنها بر تعداد دانش آموزان کشته شده در این مسیر افزوده شد!
شمال ایران ؛ به زودی! (عکس)
نهادهای دولتی ، پول می گیرند و جنگل می فروشند ، با مجوز ساخت انواع ویلا و برج در عرصه های طبیعی ؛ راستی ، آیا آینده ، فروشی است؟
احمدی نژاد عوض شده ؛ نه ما علم غیب داشتیم ، نه شورای نگهبان
نماینده ولی فقیه در سپاه:
اشكال كار اينجا است كه روساي جمهور نقش و جايگاه خود را با رهبري نظام اشتباه مي‌گيرند. هم تئوريسين مي‌شوند و هم فراتر از اختيارات خود را در قدرت اعمال مي‌كنند...آقايان مي‌آيند مي‌بينند كه رييس‌جمهوري خيلي زيبا و شيرين است و به همين خاطر براي دوره‌هاي بعدي برنامه‌ريزي مي‌كنند.
همه آنچه
حکومت ایران باید ما را باور کند...بهترین مسیر برای آمریکا ادامه اجرای تحریم‌های فلج‌کننده علیه ایران است...من با قدرتم هر کاری را انجام می‌دهم تا مطمئن شوم که ایران، ملت هسته‌ای و تهدیدی برای اسرائیل، ما و حتی جهان نخواهد شد.
قیمت برق از ساعت 19 تا 23 گران‌تر است!
پیک بار در همه فصول غیر از تابستان از ساعت 7 تا 11 شب روی کنتورها تعریف شده است. در این چهار ساعت هر چقدر که برق مصرف شود به ازای هر کیلو وات ساعت 30 تومان به قیمت برق افزوده می‌شود.
پیشتازی اوباما در نظر سنجی های انتخاباتی در آمریکا
بر اساس این مدل اینفوگرافی اوباما با کسب 277 رای الکترال از رقیب جمهوریخواه خود که تنها قادر به کسب 206 رای الکترال است،پیشتازاست.
از ترس
عضو هیأت رئیسه مجلس در گفتگو با عصر ایران:
اگر رفتارمان منطقی باشد و به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ آرامش دقت کنیم، طرح سؤال از رئیس جمهور می‌تواند فقط در راستای کاهش مشکلات باشد.
شهروند مسئول، دولت مسئول می خواهد
تصادفات پرشمار در ایران، در گفتگو با مصطفی اقلیما
مردم ایران وقتی در اروپا و آمریکا و دبی رانندگی می کنند، مقررات رانندگی را رعایت می کنند. آنها در دبی، مثل بقیه رانندگان، برای عابر پیاده از فاصله دور ترمز می کنند. اما چرا در ایران این کار را انجام نمی دهند. برای اینکه می بینند اگر برای عابر پیاده ترمز کنند، ده تا ماشین از او سبقت غیرمجاز می گیرند و ماشین عقبی هم می کوبد به او!
پرسش‌های سوخته
مصاحبه با مجری مناظره معاونان اوباما و رامنی
فکر می‌کنم که درباره حمایت از دموکراسی در سراسر جهان، باید پرسش‌های بیشتری مطرح شود. آیا ما از دموکراسی در عربستان‌سعودی و بحرین حمایت می‌کنیم؟ و چرا کاندیدا‌ها از پاسخگوی به پرسش‌ها درباره بهار عربی طفره می‌روند؟
عربستان: 14 ایرانی بازداشت شده قصد بدی نداشتند ؛ دنبال رزق و روزی خودشان بودند
"من بروز هر گونه بحران یا هر مسئله ای از طرف ایران را پیش بینی نمی کنم. طرف ایرانی به دولت عربستان سعودی اطمینان داد که برای راحتی حجاج و ادای این مراسم توسط آنها به مانند دولت عربستان سعودی بلکه بیشتر ، پایبند است."
برگزاری بزرگترین مانور موشکی روسیه با نظارت مستقیم پوتین
دستیار رئیس جمهور روسیه گفت: در این مانور، شیوه های جدیدی برای مدیریت نیروهای هسته ای روسیه به کار گرفته شد.
روایت زن ایرلندی از موج سواری در سواحل چابهار(+عکس)
من با لباس مخصوص شروع به موج سواری کردم و ناگهان متوجه شدم زنان و مردمان زیادی حیرت زده در ساحل جمع شدند و حتی برخی از آنها به پلیس زنگ زدند.


برچسب‌ها: khabar, 1391, 08, 02

تاريخ : چهارشنبه پنجم مهر 1391 | 23:52 | نویسنده : MRBM50

گفت و گو با عباس عبدی درباره انتخابات 92 و احتمال حضور ناطق نوری
اگر آقای ناطق بتواند به اصلاح طلبان ضمانت کافی در تحقق این هدف بدهد، می‌تواند روی حمایت آنها حساب کند. یعنی اینکه قبل از ریاست جمهوری ناطق، اصلاح طلبان امکان فعالیت پیدا کنند، محدودیت ها کمتر شود و ناطق نوری بتواند نقش رابط حاکمیت و اصلاح طلبان را برای تامین حداقل‌های ضروری بازی کند. اگر تا اواسط زمستان چنین شرایطی ایجاد شود، فکر می کنم که اصلاح طلبان هم از ناطق حمایت می کنند.

مديريت حاكم بر جهان عامل حوادث تلخ جامعه بشري/ نظام سرمايه‌داری به بن‌بست رسیده
هشتمین سخنرانی احمدي‌نژاد در سازمان ملل:
رييس‌جمهور گفت: عامل اصلي حوادث تلخ جامعه بشري، مديريت حاكم بر جهان و مدعيان دلسپرده به شيطان هستند. نظمي كه ريشه در برده‌داري و استعمار دارد، محصولي جز فقر، جهل و ستم نخواهد داشت.
آغاز بتون ریزی برای ساخت اولین نیروگاه اتمی امارات (+عکس)
پیش بینی شده است نخستین نیروگاه اتمی امارات در سال 2017 راه اندازی شود / هزینه ساخت چهار نیروگاه اتمی امارات، 20 میلیارد دلار اعلام شده است.
2 انفجار شدید مقابل فرماندهی ارتش سوریه در دمشق/ درگیری مسلحانه در محل انفجار/ خبرنگار پرس تی وی کشته شد
سوریه زخمی شدن وزیر دفاع این کشور در انفجار امروز را تکذیب کرد / مخالفان از انفجار بزرگ در ساختمان نخست وزیری سوریه خبر می دهند.
6 نکته درباره تعطیلی روز ششم هفته
حق با مجلس است یا آموزش و پرورش؟
امروز نیز حمید رضا حاج بابایی ، وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به منتقدان گفته است:حوزه‌های علمیه و دانشگاه آزاد هم در روزهای پنج‌شنبه تعطیل است. چرا این همه اصرار وجود دارد که پنج‌شنبه‌ها، مدارس باید باز باشد.
ایران و آرژانتین بر سر حملات آمیا مذاکره می کنند
رئیس جمهور آرژانتین:
رئیس جمهور آرژانتین اضافه کرد: پس از چند سال از تلاش های دیپلماتیک که بخش اعظم آن با موفقیت همراه نبود، ایران هفته گذشته پیشنهاد کرد نشست هایی میان دو کشور برگزار شود.
واکنش دفتر ریاست جمهوری به شایعه استعمال کلمات نامناسب در نیویورک توسط احمدی نژاد (+فیلم)
بررسی دقیق تر فیلم نشان می دهد احمدی نژاد در پاسخ به سوالات خبرنگار بی بی سی فارسی ، صرفا این کلمات را گفته است: "جدی می گی؟ اوه اوه!" و کلمات نامناسبی که ادعا شده را بر زبان نرانده است.
رویترز : واردات نفت خام کره جنوبی از ایران از سر گرفته شد
قبول بیمه ایران از سوی شرکت های نفتی و پالایشگاهی کره جنوبی می تواند در اعتبار بخشیدن به بیمه دولتی ایران برای محموله های صادراتی نفتی موثر باشد و راه را برای پذیرش بیمه ایران از سوی دیگر کشورهای خریدار نفت خام هموار کند.
اوباما در سخنرانی سازمان ملل: آینده به افرادي كه به پيامبر اسلام (ص) توهين كردند، متعلق نيست
افرادي كه اين توهين را محكوم كردند، بايد همچنين توهين به ساحت حضرت عيسي (ع)، تخريب كليساها و انكار هلوكاست را محكوم كنند. بياييد حملاتي را كه به مسلمانان و زائران شيعه انجام مي‌شود، محكوم كنيم.
حلب از نگاه دولت سوریه و مخالفان (عکس)
خبرنگار سانا از شهر حلب گزارش داد: واحدی از نیروهای مسلح ما عملیات بزرگی را در منطقه العرقوب در شهر حلب انجام دادند. در این عملیات شمار زیادی از تروریست های مزدور کشته شدند و یک بیمارستان صحرایی، مقر هماهنگی و فرماندهی گروه های مسلح تروریستی و انبار مهمات حاوی دهها قبضه سلاح آر پی جی و بمب نیز کشف و ضبط شدند.
آقای خاتمی! نقد اصلاحات را از خودتان شروع کنید
آیا فقط خامی یاران و خشم دشمنان بود که موجب شد احمدی نژاد جانشین خاتمی شود؟ تَردامن نشان دادن دیگران و خود را مبری دانستن از خبط و خطا، نه رسم شجاعت است و نه به سود حقیقت. همیشه نمی توان بر طبل تقصیر دیگران کوبید. دموکراسی با خودانتقادی هم نسبتی دارد.
آیا
بررسی مرزهای آزادی بیان در دنیای معاصر در گفت و گو با دکتر علی اکبر گرجی
ما حتی در سنت اسلامی خودمان هم معتقدیم که درباره جدی ترین مسائل دینی هم می توان بحث انتقادی داشت. اگر شما نقدی عالمانه را درباره بت پرستی مطرح کنید، به نظر من این نقد کرامت انسانی آنها را مخدوش نمی کند. اما شما مجاز به تمسخر آنها نیستید.
یک رویکرد حقوق بشری در سازمان میراث فرهنگی:
چنین زن بخت برگشته ای ، در خانواده داماد ، همواره به دیده حقارت نگریسته می شود و بسیار پیش می آید که وقتی او در موضوعی اظهار نظری می کند که ناخوشایند بقیه است ، "فصلیه ای یا دیه ای" بودن او را با طعن و کنایه یادآور می شوند که "زن فصلیه ای! تو حرف نزن!"
آغاز فعالیت اولین ناوهواپیمابر چین (+عکس)
این ناوهواپیمابر 300 متر طول و ظرفیت استقرار 50 فروند جنگنده را دارد / ارتش آزادیبخش خلق، در سال ۲۰۱۰ میلادی یک هزار و 320 فروند جنگنده، ۹ فروند زیردریایی، ۲۷ فروند ناوشکن و ۲۴۰ کلاهک هسته‌ای داشته‎است.
واکسیناسیون آنفلوآنزا در مناطق زلزله زده : اقدام خوب وزارت بهداشت که باید سرمشق باشد
یاد آور می شویم که مسئولان دولتی اگر تلاش کنند تا امسال سال پایانی زندگی زلزله زدگان در کانکس های موقت باشد و زمستان سال آینده زلزله زدگان در خانه های بازسازی شده و ایمن خود مستقر شوند ، هنر کرده اند.
احمدی نژاد: آمریکا یک قدم مثبت بردارد، کمک می کنیم تا روابط سریع تر برقرار شود
شرایط فعلی به ضرر همه است
شرايط موجود در روابط بين ايران و آمريكا به ضرر هر دو كشور و شايد به ضرر همه دنيا است...بحث هسته ای موضوعی بين ايران و آمريكاست.
تجمع اعتراضی در مرکز عربستان سعودی علیه حبس بدون محاکمه
سازمان های حقوقی، مقامات سعودی را به شکنجه شدید زندانیان متهم می کند که مرگ، معلولیت و بیماری های روانی از تبعات آن است.
نقدی بر فتوای پناهیان درباره تدریس دموکراسی: آیا ترویج جهل راهگشاست؟!
اگر دموکراسی این قدر منفور و نامطلوب است، پس کسانی را که بی مزد و مواجب، ایده غیردموکراتیک بودن نظام جمهوری اسلامی را تبلیغ می کنند و در این باره سخنرانی کرده و بیانیه منتشر می کنند، نه تنها نباید مجازات کرد بلکه باید پاداش هم داد!
سه سؤال درباره مسافران پرواز ویژه تهران-نیویورک
البته در این باره ، نه تنها رئیس جمهور ، بلکه مجلس و دستگاه های نظارتی نیز مستحق نکوهش هستند چرا که وقتی در سال گذشته ، ده ها نفر از جمله همسر و پسر و دخترو عروس و داماد آقایان با هزینه ملت به نیویورک رفتند،هیچ مرجع قانونی، رئیس جمهور را بازخواست نکرد!
مهدی هاشمی زندانی شد/ واکنش آیت الله هاشمی به بازداشت فرزندانش
مهدی هاشمی که صبح امروز به همراه یاسر هاشمی و وکلای خود به دادسرای امنیت مراجعه کرده بود با نظر بازپرس پرونده بازداشت شد.
برائت از مشرکین در حج امسال باید متفاوت از گذشته برگزار شود
رهبرانقلاب در دیدار کارگزاران حج:
ایشان استمرار تبلور ارزشمند وحدت حول شخصیت عظیم نبی مکرم اسلام (ص) و ابراز تنفر از دشمنان ایشان را در حج، ضروری و مهم خواندند و تأکید کردند: برائت از مشرکین یعنی همه مسلمانان احساس کنند که در مقابل یک دشمن قرار دارند و از عمق وجود نسبت به او برائت بورزند.

برچسب‌ها: khabar07, 04

اميرعباس نخعي گفت: با وجود ارائه توضيحات از طرف مسئولان و كاريكاتوريست روزنامه، «شرق» توسط هيات نظارت بر مطبوعات توقيف شد تا پرونده آن متعاقبا به دادگاه ارسال شود. آقاي رحمانيان به دليل توديع نشدن وثيقه 50 ميليوني فعلا در بازداشت به سر مي‌برد. آقاي حيدري نيز براي ارائه توضيحات لازم به دادسراي فرهنگ و رسانه احضار شده است.
 سردبير سياسي روزنامه شرق درباره اخبار مربوط به بازداشت مديرمسئول اين روزنامه، توقيف روزنامه و احضار كاريكاتوريست اين نشريه توضيحاتي ارائه داد.

به گزارش ایسنا، اميرعباس نخعي گفت: با وجود ارائه توضيحات از طرف مسئولان و كاريكاتوريست روزنامه شرق درباره كاريكاتور چاپ شده در شماره سه‌شنبه اين روزنامه، «شرق» توسط هيات نظارت بر مطبوعات توقيف شد تا پرونده آن متعاقبا به دادگاه ارسال شود.

وي درباره وضعيت مهدي رحمانيان ـ مديرمسئول روزنامه شرق ـ و كاريكاتوريست اين روزنامه ـ هادي حيدري ـ اظهار كرد: آقاي رحمانيان به دليل توديع نشدن وثيقه 50 ميليوني فعلا در بازداشت به سر مي‌برد. آقاي حيدري نيز براي ارائه توضيحات لازم به دادسراي فرهنگ و رسانه احضار شده است.

سردبير سياسي روزنامه شرق در ادامه، با اشاره به كاريكاتور منتشر شده در شماره سه‌شنبه اين روزنامه اظهار كرد: همانطور كه كاريكاتوريست و مديرمسئول روزنامه توضيح دادند، در اين كاريكاتور هيچگونه اهانتي نسبت به رزمندگان اسلام نشده است و تمام كاركنان روزنامه شرق به دفاع مقدس اعتقاد دارند؛ چراكه دفاع مقدس اتفاقي بوده كه ما و پدران و مادران ما براي آن هزينه داده‌ايم و هيچ فرد ايراني نمي‌تواند خود را از آن دور بداند.

نخعي در پايان يادآور شد كه روزنامه شرق فردا ـ پنجشنبه ـ منتشر نخواهد شد.
برچسب‌ها: توضيحات دبير سياسي «شرق» درباره آخرين وضعيت اين رو, مديرمسئول و كاريكاتوريست آن

تاريخ : یکشنبه دوم مهر 1391 | 2:7 | نویسنده : MRBM50
ایسنا در گزارشی از فرودگاه امام خمینی تهران نوشت: جمعي از دانشجويان خواهان محاكمه «مهدي هاشمي» در پي اخبار منتشره مبني بر بازگشت وي به ايران، در فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) حضور يافتند.

دانشجويان در اين تجمع، پلاكاردهايي با مضامين «ماركوپولوي سياسي، محاكمه بايد گردد»، «ترازوي عدالت ديجيتالي نيست و هنوز شاهينش جغدها را شكار مي‌كند»، «آقاي مهدي هاشمي! هم مرگ بر جهان شما نيز بگذرد / هم رونق زمان شما نيز بگذرد / آن‌كس كه اسب داشت غبارش فرو نشست / گرد سم خران شما نيز بگذرد»، «آقازاده لندن‌نشين، محاكمه بايد گردد»، «مسير پيشنهادي براي آقازاده فراري، دربست تا دادگاه» و «در انتظار اجراي عدالت» در دست دارند.


در ادامه‌ تجمع دانشجويان در فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره)، محمد رضايتي، دبيركل اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل اظهار كرد: مبناي اعتراض ما گزارش اصل 90 مجلس است. انتظار ما از آيت‌الله لاريجاني كه اعلام كردند براي ما خط قرمزي مطرح نيست اين است كه با پرونده‌ي مهدي هاشمي به طور جدي برخورد و رسيدگي كنند.وي هم‌چنين با اشاره به اظهارات وكيل مهدي هاشمي درباره‌ي حضور دانشجويان در فرودگاه امام گفت: حضور ما دانشجويان به اين دليل است كه خواستار رسيدگي به ابهامات در مورد مهدي هاشمي هستيم اما وكيل ايشان گفته‌اند كه ما يك هفته شما (دانشجويان) را در فرودگاه نگه مي‌داريم. ايشان به جنبش دانشجويي توهين كرده‌اند. حرف ما اين است كه اگر ادعايي دارند چرا در جمع دانشجويان براي پاسخگويي حاضر نمي‌شوند؟

رضايتي افزود: ما از خون‌هاي به ناحق ريخته شده در فتنه نخواهيم گذشت و حضور ما در اين‌جا (فرودگاه امام) نقطه آغاز است و ما اين مساله را پي‌گيري خواهيم كرد.

به گزارش ايسنا هم‌چنين در اين تجمع دانشجويان طوماري را كه براي محاكمه‌ي مهدي هاشمي تهيه كرده بودند امضا كردند.


در اين طومار آمده است: «اكنون كه پس از ماه‌ها انتظار، متهم فراري مهدي هاشمي رفسنجاني كه نقشي فعال در فتنه 88 داشته و پس از آن در پوشش ماموريت دانشگاه آزاد در آغوش روباه پير لانه گرفته بود، قصد بازگشت به كشور را دارد. بازگشتي كه بلاشك فرصتي مغتنم براي دستگاه قضايي كشور است كه بي هيچ ملاحظه‌اي سربلندانه از اين امتحان بيرون آيد. دستگاه قضايي كه ادعاي اين را دارد كه اهل هيچ‌گونه تسامح و تساهل نيست.

لذا ما دانشجويان عدالت‌محور، آرمان‌گرا و مستقل از كانون‌هاي قدرت و ثروت به نمايندگي از ملت شريف ايران اين انتظار به‌حق را از قوه قضاييه داريم كه با محاكمه‌ي به‌موقع، سريع و مطابق با موازين اسلامي، عدالت را به عالي‌ترين شكل ممكن به اجرا درآورد.»

تجمع دانشجويان در فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) دقايقي پيش پس از خروج مسافران هواپيما كه مهدي هاشمي در بين آنان ديده نشد پايان يافت.بيانيه دانشجویان تجمع‌کننده در فرودگاه امام(ره)

 دانشجویان تجمع‌کننده در فرودگاه امام خمینی(ره) در بیانیه شماره یک خود خواستار محاکمه قاطعانه مهدی هاشمی شدند.

به گزارش ايسنا،‌ دانشجویانی که قرار است تا دقایقی دیگر برای مطالبه محاکمه مهدی هاشمی رفسنجانی در فرودگاه امام خمینی (ره) تجمع کنند اولین بیانیه خود را صادر کردند.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به خبر بازگشت مهدی هاشمی به کشور آمده است: حال که یکی از متهمان اصلی فتنه 88 قرار است در کشور حضور یابد دانشجویان و آحاد مردم خواستار محاکمه وی هستند.

این بیانیه می‌افزاید: با توجه به گزارش کمیسیون اصل 90 و همچنین مدارک و اسناد موجود و با توجه به اعترافات متهمان حوادث بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 88 مهدی هاشمی در این حوادث نقش داشته و بایستی طبق قانون با وی برخورد شود.


نویسندگان این بیانیه با تأکید بر لزوم وجود قاطعیت در دستگاه قضا تأکید کرده است دانشجویان و امت حزب‌الله هیچگونه اهمال‌کاری را نمی‌پذیرد و مطالبه آنان محاکمه قانونی و فوری مهدی هاشمی رفسنجانی است.

در پایان این بیانیه بر لزوم محاکمه فائزه هاشمی از دیگر عناصر فعال در فتنه 88 سخن به میان آمده است.

برچسب‌ها: تجمع در فرودگاه امام به انتظار مهدی هاشمی, عکس

تاريخ : یکشنبه دوم مهر 1391 | 2:2 | نویسنده : MRBM50
و سایت اصولگرای بولتن نیوز و رجانیوز در آخرین ساعت های شنبه شب گزارش دادند: براساس اخبار واصله فائزه هاشمی ساعاتی پیش بازداشت و روانه زندان شد.
 
فائزه دختر اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است.


بولتن نیوز درباره دلیل این بازداشت نوشت: از آنجا که نامبرده از اجرای حکم استنکاف ورزیده و خود را معرفی نکرده بود لذا توسط ماموران ذی ربط ( بازداشت ) و بر اساس حکم قانونی روانه زندان شد.
 
فائزه هاشمی به حکم دادگاه به شش ماه حبس محکوم شده بود. 

این اتفاق در حالی روی می دهد که با انتشار خبرهای غیررسمی درباره بازگشت مهدی پسر اکبر هاشمی رفسنجانی از لندن به تهران ، دیروز شنبه شماری از دانشجویان معترض با درخواست محاکمه و محکویت وی ، در فرودگاه امام تجمع کرده بودند اما در نهایت با مشخص شد مهدی هاشمی به تهران بازنگشت.

دستگیری یکی از نزدیکان مهدی هاشمی
 
سایت رجانیوز نیز نوشت: حسن معادی خواه یکی از مرتبطین اصلی مهدی هاشمی در جریان فتنه سال 88 و ماجرای اختلاس سازمان بهینه سازی سوخت برای تحمل کیفر به بازداشتگاه منتقل شد.
شایان ذکر است اتهامات دیگری در خصوص نامبردگان مطرح بوده که مقرر شده به صورت جداگانه مورد رسیدگی قرار گیرد.

برچسب‌ها: فائزه هاشمی بازداشت شد, دستگیری یکی از نزدیکان مهدی هاشمی

تاريخ : یکشنبه دوم مهر 1391 | 2:1 | نویسنده : MRBM50آیا مهدی هاشمی محاکمه می شود؟
محاکمه مهدی هاشمی ، حاوی یک نفع عمومی دیگر نیز می تواند باشد: از آنجا که هم اکنون ، افرادی از مقامات طیف سیاسی مقابل اکبر هاشمی رفسنجانی نیز اتهاماتی دارند ، محاکمه مهدی هاشمی ، می تواند راه را بر محاکمه آنان نیز باز کند ، چه آن که هر گاه سخن از محاکمه آنها شده ، فوراً مهدی هاشمی را عَلَم کرده اند که چرا کسی با او کاری ندارد؟!


عراق: هر زمان بخواهیم هواپیماهای ایرانی را بازرسی می کنیم / نماینده آیت الله سیستانی: پذیرای آوارگان سوریه باشید
مشاور رسانه ای نخست وزیر عراق گفت: با وجود درخواست های متعدد دولت عراق از آمریکا برای دریافت مدارک و شواهد ادعای انتقال سلاح از ایران به سوریه از طریق آسمان عراق، تاکنون پاسخی در این زمینه دریافت نشده است.
فرمانده سپاه: دشمنی رژیم صهیونیستی با ایران به درگیری فیزیکی ختم می‌شود
جعفري با بيان اينكه "لكه ننگ و غده سرطاني يعني اسرائيل با ما سر جنگ دارد اما اينكه كي جنگ رخ دهد معلوم نيست"، تاكيد كرد: اكنون تنها راه مقابله را جنگ مي‌دانند اما آنقدر احمقند كه ارباب‌هاي آنها بايد جلويشان را بگيرند.
آغاز سفر احمدی نژاد و هیئت همراه به نیویورک (+عکس) / آمریکا به 20 همراه رئیس جمهور ویزا نداد
مشایی، بقایی و الهام در هیئت همراه حدود 140 نفره احمدی نژاد در سفر به آمریکا حضور دارند/ این نهمین سفر رئیس جمهور ایران به آمریکاست/ احمدی نژاد: برای تهیه متن سخنرانی در سازمان ملل 3 ماه مشورت شد.
20 سال حبس به جرم تلاش برای کودتا
احکام ژنرال های ترکیه صادر شد
طبق حکم دادگاه ژنرال ها " خلیل ابراهیم فیرتینا " ، " اوزدن اورنک " و " چتین دوغان " فرماندهان سابق نیروی هوایی ، دریایی و زمینی ترکیه به 20 سال زندان محکوم شدند.
ایران و مصر در یک صف قرار گرفتند
همکاری مشترک تهران - قاهره در آژانس بین المللی انرژی هسته ای
آمریکا ، بریتانیا ، فرانسه و روسیه از جمله کشورهایی بودند که با این پیشنهاد ایران و مصرمخالفت کردند و در نهایت در رای گیری برای پیشنهاد ایران و مصر تنها 9 کشور رای موافق دادند و 55 کشور به این پیشنهاد رای مخالف دادند.
آمریکا منافقین را از فهرست سیاه حذف می کند
هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا تصمیم گرفته است نام منافقین را از فهرست گروه های تروریستی خود حذف کند. او این موضوع را در چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد کرد.
شکایت 11 زندانی در آمریکا : نخ دندان نداریم 500 میلیون دلار غرامت می خواهیم!
مسئولان زندان ضمن دفاع از اقدام خود در دسترس قرار ندادن نخ دندان گفته اند که طبق نظر کمیسیون ملی بهداشت زندان های آمریکا،زندانیان می توانند از این وسیله به عنوان یک سلاح بالقوه استفاده کنند.
دستگیری 60 نفر در امارات به اتهام تلاش برای سرنگونی حکومت
مقامات اماراتی این افراد را به عضویت در گروه اخوان المسلمین و راه اندازی شاخه نظامی متهم کرده اند.
انتقاد پورمحمدي از وعده ساختن 2 ماهه مسکن زلزله زدگان / برخي مي‌خواهند دنيا را مديریت كنند
آن فرد كه فسادش را شناسايي و پرونده او را به دادگاه مي‌فرستيم نبايد انتظار داشته باشيم ما را حلوا حلوا كند. مديراني كه اشتباه مي‌كنند نبايد پيغام و پسغام بدهند.
آسوشیتد پرس : آیا هاشمی رفسنجانی تعیین کننده انتخابات آتی ریاست جمهوری خواهد بود؟
این گزارش در پایان می نویسد ؛ بازگشت هاشمی به قدرت از نظر بسیاری از تندورها و محافظه کاران مطلوب نیست چون از نظر آنها بازگشت هاشمی موقعیت اصلاح طلبان درون حاکمیت را تقویت خواهد کرد و زمینه بازگشت مجدد آنها به قدرت خواهد بود.
حکم زندان و شلاق برای شیعیان معترض در عربستان سعودی
مقامات سعودی تظاهرات اعتراض آمیز شیعیان شرق این کشور برای دست یابی به حقوق مساوی و پایان تبعیض علیه خود را اقدامات آشوبگرایانه توصیف می کنند.
آثار استراتژیک «11 سپتامبر جدید» در سیاست خارجی ایالات متحده
تحلیلی بر توهین به پیامبر اسلام و قتل سفیر آمریکا از زاویه ای دیگر
امریکایی ها دیر یا زود به این جمع بندی خواهند رسید که اسلامگرایان حتی به رنگ مرسی نمی توانند شریک دراز مدتی برای آنها باشند چرا که اعتراضات اخیر به آنها نشان داد آتش که سر بگیرد تر و خشک را با هم می سوزاند.
اعطای مدال کنگره آمریکا به رهبر دموکراسی خواهان برمه ( +عکس)
خانم سوچی در مراسم دریافت مدال همچنان مردم کشورش را تشنه آزادی دانست و استقرار دموکراسی را با وجودی که نقص هایی نیز دارد ، امیدی برای همه ملت ها دانست.
مسعود پزشکیان: نامه حمایت از مرتضوی مرموز است / برخی نمایندگان می گویند فریب خوردیم
امروز عده ای از مجلسی ها شدیدا معتقد بودند که فریب خورده اند و البته عده ای دیگر به مانند مهدی کوچک زاده امضای خود را تایید کردند.
ژاپن محل زندگی نیمی از ثروتمندان آسیا
54 درصد از ثروتمندان آسیا و اقیانوسیه در ژاپن ، حدود 17 درصد از در چین و بیش از 5 درصد در استرالیا زندگی می کنند.
کمپین یک میلیون امضا برای آزادی گروگان‌های ایرانی در لیبی
از شما می‌خواهیم که برای پایان دادن به این اتفاق غم‌انگیز ما را یاری کنید. امیدواریم با آزاد شدن این امدادگران پرتلاش، مردم کشور ما و دیگر کشورهای صلح‌دوست جهان باز هم از خدمات آنها بهره‌مند شوند.
حرف های رامنی درباره ایران در ویدئوی جنجالی
رامنی در بخش دیگری از سخنان خود به مساله هسته ای ایران اشاره کرد و گفت ایران می تواند در صورت تسلیح به سلاح هسته ای ، با قرار دادن آن در اختیار گروه هایی چون حزب الله لبنان و انتقال آن به داخل خاک آمریکا از واشنگتن باج خواهی کند.
ادعای رویترز: امارات و بحرین کالاهای صادراتی به ایران را توقیف کرده اند
کارشناسان سازمان ملل متحد گفته اند اگر ایران بخواهد فناوری پیشرفته تری در بخش سانترفیوژها و غنی سازی اورانیوم کسب کند استفاده از این ماده ضروری است.
دیدار صالحی با مرسی در قاهره : پیام های دو گانه رییس جمهوری مصر به ایران
همچنین یاسر علی سخنگوی محمد مرسی روز گذشته اعلام کرد که مرسی در دیدار با صالحی به وزیر خارجه ایران هشدار داده است که ادامه حمایت های ایران از حکومت بشار اسد در سوریه به آینده روابط دو کشور ایران و مصر صدمه خواهد زد.
فرمانده کل قوا: نیروهای مسلح به قابلیتهایی برسند که هیچکس نتواند به ایران تعرض كند
فرمانده کل قوا، مقررات حاکم بر محیطهای نظامی از جمله نظم و انضباط را مهم خواندند و در عین حال افزودند: در محیطهای آموزشی نیروهای مسلح، حالت تحرک و انعطاف نیز مورد توجه قرار گیرد.

برچسب‌ها: khabar07, 01

تاريخ : یکشنبه بیست و نهم مرداد 1391 | 1:58 | نویسنده : MRBM50
اعضای ستاد استهلال در برخی مناطق کشور در گفتگو با خبرنگاران مهر اعلام کردند هلال ماه شوال در آسمان رویت شده است .
ستاد های استهلال در برخی مناطق کشور از رویت هلال ماه شوال خبر می دهند.

به گزارش مهر، اعضای ستاد استهلال در برخی مناطق کشور در گفتگو با خبرنگاران مهر اعلام کردند هلال ماه شوال در آسمان رویت شده است .

پیش از این حجت الاسلام علیرضا موحد نژاد، رییس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به این که غروب امروز، شنبه 170 گروه در مناطق مختلف کشور به استهلال ماه شوال می پردازند، گفته بود : کارشناسان رویت هلال ماه شوال در غروب امروز را بسیار دشوار دانسته اند ولی با این حال احتمال رویت هلال وجود دارد.

به گفته وی گروه های کارشناسی اعزامی پس از استهلال گزارش های خود را به ستاد استهلال ارسال می کنند که پس از بررسی توسط اعضای ستاد در صورتی که این گزارش ها اطمینان آور بود به اطلاع مردم رسانده می شود.

برچسب‌ها: هلال ماه شوال در آسمان ایران رویت شد

تاريخ : یکشنبه بیست و نهم مرداد 1391 | 1:50 | نویسنده : MRBM50

غصه آذری ؛ یک هفته پس از زلزله
گزارش اختصاصی عصرایران از حاشیه و متن زلزله آذربایجان
در میانه بحث ، مرد میانسال سیاه‌پوشی كه تازه به جمع پیوسته، وعده ساخت دوماهه خانه‌ها را با پوزخندی معنی‌دار مجدداً بازگو می‌كند و می‌گوید: اینهایی كه قرار است دوماهه مسكن بسازند، همان‌هایی هستند كه قرار بود، دوروزه دست‌شویی و حمام بسازند و تحویل دهند!
هشدار زلزله به مسؤولان: چرا مردم به دنبال
درصد قابل ملاحظه ای از مردم در طول روزهای اخیر ، از همدیگر می پرسیدند که آیا جای مطمئنی را می شناسید که کمک هایشان را به دست زلزله زده ها برساند؟حتی بسیاری از مردم ، کمک های خود و اطرافیانشان را به طور انفرادی و با خودروهای شخصی ، به مناطق آسیب دیده بردند و بین زلزله زدگان توزیع کردند.
انحلال مجلس هفدهم / خروج شاه از ایران / کودتای 28 مرداد/ بازگشت شاه بعد از کودتا
دیروزنامه
نیمه شب گذشته،چند نفر از افسران گارد شاهنشاهی، با کمک عده ای سرباز مسلح به سرپرستی سرهنگ نصیری، به منزل نخست وزیر رفته و به بهانه اینکه می خواهند نامه ای بدهند، قصد اشغال خانه را داشتند.
ناگفته های اجلاس مکه: غیبت احمدی نژاد در نشست دوم و عدم اعلام مخالفت ایران با تعلیق سوریه
نکته قابل توجه این که محمود احمدی نژاد در این اجلاس که با موضوع سوریه برگزار شده بود ، سخنرانی کرد ولی حتی یک جمله هم درباره سوریه و دیدگاه ایران نسبت به آن نگفت!
محسن رضایی: موضوع نامه وزیران سابق به رهبری تشکیل ستاد
آقایان در نامه ای تاکید کردند که ستاد فراقوه ای تشکیل شود که اختیارات زیادی داشته باشد. حتی رئیس جمهور می تواند همچنان مسئولیت این ستاد پیشنهادی را بر عهده بگیرد. البته رسانه ها و طرفداران دولت در این زمینه بزرگنمایی کردند و گفتند که رئیس جمهور دیگر جایگاهی ندارد.
ادعای مضحک روزنامه سان: نیروی زمینی اسرائیل وارد ایران می شود و تأسیسات اتمی را می ترکاند!
اسراییل در طرح حمله به تاسیسات هسته ای ایران ، "نفوذ نیروی زمینی" از طریق خاک عراق به داخل خاک ایران برای ضربه زدن به تاسیسات هسته ای این کشور را در دستور کار دارد.
امیدی به تغییر رفتار احمدی نژاد نیست /
عباس سلیمی‌نمین در گفت و گو با عصرایران:
وقتي كه در انسان این غرور ايجاد شد كه "من تنها كسي هستم كه مي توانم منشأ مسير سعادت در جامعه باشم" عده­ ای از این فرصت سوءاستفاده می ­کنند و با تملق خود را به آن شخص نزدیک می­ کنند تا به منفعت­ برسند.
انتقاد سازمان ملل، آمریکا و فرانسه از اظهارات ضد اسرائیلی احمدی نژاد
بان کی مون تاکنون هیچ انتقادی از تهدیدات مستمر مقامات اسرائیلی برای حمله نظامی به ایران بیان نکرده است.
هشدار شدید نصر الله به اسراییل : به ایران حمله کنید هلاک می شوید
نصر الله گفت : من به اسرائيلی ها می گويم تنها کافی است که چند هدف مهم را با موشک هايمان بزنيم. همين چند هدف کفايت می کند که زندگی تان يک برزخ غير قابل تصور شود و نه پانصد کشته، که دهها هزار نفر از شما تلف شود.
4 نیاز اصلی زلزله زدگان چیست؟
دومین خبرنگار اعزامی عصرایران به مناطق زلزله زده گزارش می دهد
کودکان بازمانده از حادثه زلزله ، به شدت آسیب روحی دیده اند و نیاز به امداد روانی دارند؛ از جمله یک کودک که 9 نفر از اعضای خانواده اش را از دست داده ، از روز حادثه تا کنون قدرت تکلم خود را از دست داده است.
سازمان کنفرانس اسلامی به جای بحرین ،
رفتارهایی اینچنینی موجب خواهد شد تا سازمان همکاری­های اسلامی متلاشی شود و اصلا بهتر که متلاشی شود.
احمدی نژاد: بهار غربی و آمریکایی هم در راه است / طرح
یک حزب 7 یا 8 هزار نفری منسجم شیطانی از صهیونیست ها در حال اداره همه است...با فریاد الله اکبر برادران دینی خود را می کشند...گلایه‌ها از یکدیگر زیاد است اما وقت برای آن باقی است، باید مراقب دشمنان باشیم، مبادا دشمن از در رانده از پنجره وارد شود.
راهپیمایی پرشکوه روز قدس برگزار شد
راهپیمایان همچنین شعارهایی علیه عربستان سر می دادند و نسبت موضع گیری این رژیم علیه حکومت سوریه اعتراض داشتند.
آقایان! این قدر غرور ملی مان را جریحه دار نکنید
مسوولان یادشان باشد که اگر چیزی در داخل می گویند ، این طور نیست که فقط داخلی ها آن را بشنود و دنیا خبردار نشود یا اگر چیزی را در خارج بر زبان می رانند ، به داخل نمی رسد!
بازدید سرزده رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده آذربایجان (+گزارش تصویری)
ایشان با توصیه مردم مناطق زلزله زده به صبر و بردباری خاطر نشان کردند: اگر ساکنان این مناطق با یکدیگر همکاری و همدلی داشته باشند این حادثه می تواند به سکوی پرش و دگرگونی چهره این منطقه تبدیل شود.
احمدی نژاد بعد از نشان دادن علامت پیروزی به دوربین
گزارش القدس العربی
او از واگذاری استودیوهای العربیه به همه تایید کنندگان و تحریک کنندگان حمله نظامی علیه ایران در قالب کارشناس و محقق و تحلیلگر آگاه است.
اصلاح جدول شماره 12 بودجه: از مؤسسه نشر آثار امام و مسجد جمکران تا جنگ نرم و موسسه آیت الله مصباح
اقدام ارزشمند مجلس شورای اسلامی
باید به این پرسش پاسخ داد که این 157 مورد چگونه انتخاب و گزینش شدند؟ چرا باید مسجد فلان حوزه انتخابیه اعتباراتی در قالب جدول شماره 12 بودجه 91 دریافت کند اما مساجد دیگر حوزه‌های انتخابیه نگیرند.
کاپیتان یونانی خطاب به نخست وزیر سابق : سوار کشتی نشو ،کشور را تو به این وضع انداختی
برخی مطبوعات یونان نوشتند که آیا پاپاندرو و همسرش انقدر فقیر هستند که توان تهیه بلیت 13 یورویی این سفر را نداشته اند؟
ارزیابی خسارات اسراییل در صورت حمله به ایران: یک ماه جنگ 500 کشته
این وزیر اسراییلی که تا پایان ماه جاری میلادی سمت خود را تحویل خواهد داد ، افزود : آمریکا بهترین دوست ماست و ما همیشه باید چنین عملیاتی ( حمله به ایران) را با این کشور هماهنگ کنیم.
عضویت سوریه در سازمان همکاری اسلامی تعلیق شد
اکمل الدین احسان اوغلو دبیر کل سازمان همکاری اسلامی نیز در نشست خبری گفت در نشست سران کشورهای اسلامی در مکه شاهد حمایت گسترده از ایده دخالت نظامی خارجی در سوریه نبودیم.


تاريخ : شنبه دهم تیر 1391 | 14:23 | نویسنده : MRBM50
آیت الله خامنه ای

برچسب‌ها: rahbari

ادامه مطلب
تاريخ : پنجشنبه هشتم تیر 1391 | 3:27 | نویسنده : MRBM50

دعوت فدراسیون قایقرانی از دنیا مالی برای گذشتن از حقوق قانونی خویش
این مقام فدراسیون قایقرانی می گوید: محال است ایران از حضور در المپیک محروم شود زیرا در این صورت آبروی خود المپیک می رود! وی درباره تعارض قوانین داخلی با مقررات کمیته بین المللی المپیک نیز می گوید که چنین چیزی در سایر قوانین هم وجود دارد و به عنوان مثال در حالی که حقوق بشر غربی شلاق زدن را مجاز نمی داند ، این کار در ایران انجام می شود و اعتراض بر آن هم وارد نیست ؛ وزیر ورزش هم در برکناری رئیس فدراسیون قایقرانی طبق قوانین داخلی عمل کرده و خلافی در کار نیست.
نامه 7 سینماگر به سردار کارگر برای رفع سوء تفاهم ها: بیایید رو در رو حرف بزنیم
در روزهای اخیر شاهد برخی اظهار نظرها از سوی مسولین محترم نیروی انتظامی در خصوص سینما و بعضی از همکارانمان بودیم که بخشی از این اظهار نظرها موجبات برخی سوء تفاهم ها و ابهامات را فراهم آورده است.
همکاری قوا فریضه است/ مجازات زندان باید به حداقل برسد
رهبر انقلاب در دیدار مسوولان قضایی:
باید تا آنجا که ممکن است، مجازات زندان به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان، خانواده های آنان و حتی محیط کار افراد دارد.
ایران به دنبال سرمایه گذاری در سالن های سینمای عراق
تعدادی از سالن های سینما در بغداد از جمله سالن های "سميراميس" ،"اطلس" ،"النصر" و"على ابو نؤاس" وسالن نمایش تئاتر"مکی عواد" در بغداد مورد بازدید هیئت ایرانی قرار گرفتند.
زندان های برزیل: کتاب بخوانید زودتر آزاد شوید
12 کتاب در موضوعات ادبیات، علوم و فلسفه در اختیار زندانیان چهار زندان بزرگ قرار می گیرد. با این شیوه زندانیان می توانند حداکثر سالانه، 48 روز از مدت محکومیت خود کسر بکاهند.
حکم اعدام دومین اصغر قاتل/ بازداشت آخرین بازمانده از یاران دکتر مصدق/ توطئه سوء قصد به جان امام خمینی و ...
دیروزنامه
حجت الاسلام حاج سید احمد خمینی دیشب از طرف امام امت از حجت الاسلام خامنه ای عیادت کرد. ضمنا حجت الاسلام هادی غفاری نیز دیشب با ایشان ملاقات کرد. حجج الاسلام هاشمی رفسنجانی و دکتر باهنر نیز صبح امروز ...
شدیدترین درگیری با گارد ریاست جمهوری در دمشق/ اولین استفاده مخالفین از توپخانه
اعضای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نیز در نشستی در بروکسل با محکومیت سرنگونی یک فروند هواپیمای نظامی ترکیه توسط ارتش سوریه، این اقدام را غیرقابل قبول توصیف کردند.
القدس العربی: سوریه با ضدهوایی ساخت ایران، هواپیمای ترکیه را سرنگون کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه سوریه قبل از این در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود اسلحه مورد استفاده برای سرنگونی جنگنده ترکیه، ضدهوایی 23 میلیمتری بود که برد آن حدود دو و نیم کیلومتر است.
ناراحتی دیپلمات های اروپایی از اظهارات رحیمی در همایش مبارزه با مواد مخدر
یک دیپلمات اروپایی که نخواسته نامش فاش شود به این روزنامه گفته است :"این قطعا بدترین سخنرانی بوده که تا حالا در طول عمرم شنیدم. چرا ما ( با حضور خود در چنین همایش هایی )از همکاری با چنین مردمانی حمایت می کنیم؟"
تهدید ایران در آستانه المپیک
در حالیکه کمیته بین المللی المپیک ، مسئولان دولتی را به دخالت در برکناری روسای فدراسیون ها محکوم و ایران را تهدید به تعلیق می کند، دبیر کل کمیته ملی المپیک معتقد است که ایران تعلیق نخواهد شد.
حمله شدید اردوغان به اسد: در برابر سرنگونی جنگنده مان سکوت نمی کنیم/ به مردم سوریه برای رهایی از دست اسد کمک خواهیم کرد
نخست وزیر ترکیه با حمله شدید به بشار اسد ، نظام او را ظالم ، قاتل و دیکتاتور خواند و گفت: رژیم های ظالم نمی توانند وحدت ملت ها یا پند و اندرزهای تاریخ را درک کنند.
محسن رضایی اعلام کرد: چرا از سپاه جدا شدم و به سیاست روی آورم؟
رهبر انقلاب به من فرمودند: اگر آقای رییس جمهور، شما را برای پست معاونت اول، تقاضا کند من قبول می کنم ولی خود او باید بخواهد. نفر بعدی را هم برای فرماندهی سپاه پیشنهاد بدهید. ضمنا تا مدت ها باید به فرمانده جدید مشورت بدهید.
تحلیل محتوای اولین نطق تلویزیونی
محمد مرسی تلاش کرد این پیام را به دنیای خارج مخابره کند که مصر تحت ریاست وی با وجود پایبندی به معاهده صلح با اسراییل، نقش مستقل و فعالی در خاورمیانه و شمال افریقا ایفا خواهد کرد.
خاطره ری شهری از طرح وزارت اطلاعات دوران جنگ برای مذاکره با آمریکا و 4 شرط امام(ره)
شرط سوم امام این بود: به صورتی حرکت کنید که در هر لحظه که تصمیم داشتید توان بازگو کردن مساله را صادقانه برای مردم داشته باشید.
تغییر در کابینه مهندس بازرگان/ درخواست آیت الله خلخالی برای ترور شاه/ قهرمانی عجیب دانمارک در اروپا و...
دیروزنامه
آیت الله خلخالی امروز تاکید کرد که به دنبال به ثمر نرسیدن ترور شاه خائن، دستور های تازه ای به اعضای فدائیان اسلام در مکزیک داده است.
نوری مالکی: اسرائیل از بارزانی حمایت می کند
هنوز هم کردها، به دنبال راه چاره اند که خود را زیر بار دیکتاتوری قبیله ای مسعود بارزانی و خانواده اش که بر تاریخ کردستان تحمیل شده اند، رها کنند.
نصایح پوتین به اسراییل درباره مضرات حمله به ایران
پوتین گفت :بعد از همه اتفاقاتی که در عراق افتاد یک حکومت طرفدار ایران در آنجا مستقر شد. نباید دست به اقدام عجولانه زد و باید از قبل درباره اقداماتی که انجام می شود فکر کرد تا پشیمانی به بار نیاید.
حمله دوباره ارتش سوریه به یک جنگنده ترکیه
اعلام حمله ارتش سوریه به دومین هواپیمای نظامی ترکیه ، در آستانه برگزاری نشست امروز سه شنبه اعضای ناتو در بروکسل انجام می شود.
سعود الفیصل: مذاکرات هسته ای با ایران در چارچوب زمانی محدود شود
سعود الفیصل مدعی شد: ما این شک و تردید را داریم که ایران به مذاکرات هسته ای به عنوان وسیله ای برای خرید زمان استفاده می کند. ما احساس می کنیم که ایران واقعا برای وقت کشی برنامه ریزی می کند.
اشتون: مذاکرات هسته ای با ایران معلق نیست / نشست استانبول مهم است
ولیام هیگ وزیر امور خارجه بریتانیا هم گفت: در شرایط نبود پیشرفت واضح و صریح درباره پرونده هسته ای ایران، اتحادیه اروپا آمادگی دارد برای تقویت تحریم ها علیه ایران در ماه های آینده اقدام کند.
یک لابی قدرتمند منطقه ای پیگیر احداث جاده در جنگل ابر است / محیط زیست قبلاً مخالف بود اما با تغییر رئیس ، موافق شد!
پیگیری پرونده جاده ابر
در یکی از سفرهای استانی دولت، لابی محلی قدرتمندی که با محوریت نماینده وقت علی آباد کتول،در میان مصوبات یک شبه دولت در سفر استانی، امضایی هم برای احداث این جاده گرفت.


برچسب‌ها: 04, 07, 1391

تاريخ : پنجشنبه هشتم تیر 1391 | 3:24 | نویسنده : MRBM50
تاريخ : جمعه دوم تیر 1391 | 0:31 | نویسنده : MRBM50
چند نفر مسلح نقابدار ، به داخل جلسه ریختند و مرا ربودند و بردند. ظاهراً می خواستند مرا به عراق ببرند اما من شانس آوردم که در بین راه به یکی از گشتی های حزب دموکرات روبرو شدیم و بعد از چند ساعت مذاکره، دموکرات ها مرا از آن چند نفر تحویل گرفتند و به مهاباد برگرداندند.این اتفاق باعث شد که خلخالی و حسنی و مهندس سحابی و هاشم صباغیان، به من مشکوک شوند و بگویند زیباکلام به نفع دموکرات ها کار می کند.


جنجال فروش محصولات "اپل" به ایرانیان مقیم آمریکا

یک زن ایرانی ساکن آمریکا در شهر آتلانتا به فروشگاه اپل مراجعه کرده و خواستار خرید یک آیپد این شرکت می شود ولی فروشنده به محض اطلاع از ملیت ایرانی این زن از فروش این محصوبل به او به دلیل خصومت دو کشور آمریکا و ایران خودداری می کند.

انتقاد نماینده حزب الله: آمریکا مانع از کمک ایران برای تامین برق لبنان می شود

نماینده فراکسیون پارلمانی حزب الله لبنان در سخنانش این سئوال را از دولت آمریکا مطرح کرد و گفت: چرا شما یا کشورهای هم پیمانتان، راه حل جایگزینی را برای حل مشکل برق لبنان ارائه نمی کنید؟ کسی که پیشنهاد کمک ایران را نمی پذیرد لطفا جایگزینی برای آن پیدا کند.

اعلام بسیج عمومی در شوروی برای مقابله با ارتش آلمان/ صدور حکم بازداشت بنی صدر/ شهادت دکتر مصطفی چمران و...

سخن پراکنی های رادیوهای بیگانه در مورد خروج از کشور مشارالیه (بنی صدر) صحت نداشته و این حرکات مذبوحانه ...

نشست کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا درباره پیشرفت های هسته ای ایران

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 9 هزار سانتریفیوژ در ایران مشغول کار هستند افزود : این تعداد سانتریفیوژ می توانند ظرف مدت یک ماه 158 کیلوگرم اورانیوم غنی سازی کنند واین، سه برابر ظرفیت ایران در سال 2009 است.

واکنش بان کی مون به مذاکرات هسته ای مسکو: متاسفم

بان کی مون همچنین از طرف های مذاکره خواسته است تا پایبندی دیپلماتیک خود را با افزایش حداکثری انعطاف پذیری نشان دهند.

این همه اشتیاق برای دیدن صحنه «اعدام» چرا؟!

واقعاً چه معنایی دارد پدری دختر 5 ساله یا پسر نوجوانش را با خود به مراسم اعدام ببرد و در راه هم از دستفروشان برایشان بستنی بخرد و آنها را وادار به تماشای لحظات رقت انگیز و دردناک دست و پا زدن اعدامی ها بر فراز چوبه دار بنماید؟!

برادر ملک عبدالله: شرایط عربستان مثل شوروی است

به مردمی که از شیوه پدرشان پیروی نمی کنند چه باید بگویم. در شرایط فعلی شماری از شاهزادگان ارشد ترجیح دادند سکوت اختیار کنند... خانواده آل سعود متشکل از حدود هفت هزار شاهزاده ، قدرت را از سال ۱۹۳۲ میلادی در کشور عربستان در دست دارد.

سه روحانی محبوب تلویزیونی

مخاطبان تلویزیون ، طیف بندی گسترده تر و متنوع تری نسبت به مسجدروها دارند و از این رو ، اقناع آنان به این که پای سخنان روحانیون در تلویزیون بنشینند و کانال عوض نکنند ، بسیار سخت است و هنرمندی و سواد و سخنوری خاصی می طلبد.

واکنش انگلیس و فرانسه به مذاکرات مسکو: تحریم نفت ایران عملی می شود وزیر خارجه فرانسه ادامه داد: گروه 1+5 پس از جلسات مذاکرات فنی با ایران در روز سوم ماه ژوئیه 2012 (13 تیرماه 91) گام های بعدی خود را در برابر ایران تعیین خواهد کرد.

موسس ویکی لیکس ازسفارت اکوادور درخواست پناهندگی کرد

آسانژ به مدت یک سال و نیم است که در لندن در حبس خانگی قرار دارد و مجاز به ترک محدوده ای تعیین شده از سوی دادگاه نیست.


برچسب‌ها: اخبار, akhbar

تاريخ : شنبه نهم اردیبهشت 1391 | 22:13 | نویسنده : MRBM50
۱۰۰۰- نارمک - میدان ۷۹ - دبستان سجاد
۱۰۰۱- میدان تسلیحات - مسجد جامع فاطمیه
۱۰۰۲- انتهای خ گلستان مسیل باختر - مدرسه راهنمایی شهید نواب صفوی
۱۰۰۳- شرق میدان تسلیحات - مسجد امام حسین
۱۰۰۴- خ دماوند تهران نو ابتدای خی شهید نبی نیان (ده متری بانک ) - دبستان ابن سینا
۱۰۰۵- خ دماوند شهید بخت آزاد - دبستان تشیع
۱۰۰۶- خ دماوند خ شهید عباس نبیئیان - مسجد صاحب الزمان
۱۰۰۷ - خ سبلان جنوبی ک شهید غضنفری ب ۴۱۴ - دبستان ارمغان علم
۱۰۰۸- سبلان جنوبی نبش ک شهید کوهستان ی- راهنمایی تشیع
۱۰۰۹- خ دماوند ابتدای سبلان جنوبی - مسجد آدینه
۱۰۱۰ - خ شهید مدنی خ شهید بخت آزاد - مسجد امام علی النقی
۱۰۱۱- خ شهید مدنی شمالی خ شهید داودی ک برنیان - هنرستان خدیجه جهان
۱۰۱۲- خ شهید مدنی ابتدای وحیدیه (برادران) - مسجد امام رضا(ع)
۱۰۱۳- خ شهید نبیان مسجد صاحب الزمان - مسجد صاحب الزمان
۱۰۱۴- خ دماوند خ شهید ارمغانی - مسجد انصارالحسین
۱۰۱۵- خ شهید مدنی جنب مسجد امام رضا(ع) ابتدای وحیهی- دبستان شکوفه های انقلاب
۱۰۱۶- خ شهید مدنی خ شهید بخت آزاد - مسجد امام علی النقی
۱۰۱۷- خ شهید مدنی ابتدای وحیدیه (خواهران) _ مسجد امام رضا
۱۰۱۸- چهار راه نظام آباد سبلان جنوبی - مسجد امام علی
۱۰۱۹- سبلان شمالی خ شهید حسینی ک شهید میرزایی پ ۱۵- دبستان جمهوری اسلامی
۱۰۲۰ - خ آیت الله مدنی خ شهید قاسمی بن بست شهید سلمان نجمی پ ۶ - دبستان فاطمیه
۱۰۲۱ - ۴۶ متری غربی - خیابان شهید غیاثی پور - نبش کوچه شهید قنبریان - دبستان قائم
۱۰۲۲- سبلان شمالی ایستگاه موتور آب ک شهید ریوندی دبستان الزهرا - دبستان الزهرا(س)
۱۰۲۳- خ شهید مدنی ۱۴ متری لشکر سه راه سوسن آب ک کرمی قمی - دبستان حضرت زینت(س)
۱۰۲۴- سبلان شمالی ک شهید پندی پ ۲۸ - دبستان حر
۱۰۲۵ - خ سبلان خ شهید حسنی ک رباط جزی - مسجد حضرت ابوالفضل(ع)
۱۰۲۶- خ شهید مدنی - خ ش حیدری - ۱۴ متری لشکر - مسجد قمر بنی  هاشم
۱۰۲۷- م سبلان - ابتدای گلبرک غربی - کوی ش رضایی - مسجد ائمه اطهار
۱۰۲۸- خ شهید حیدری - روبروی شهید نقابی - مسجد صاحب الزمان
۱۰۲۹- م سبلان خ شهید حیدری - مسجد صاحب الزمان
۱۰۳۰- نارمک - مهر شمالی - مسجد امام حسن عسگری
۱۰۳۱- خ گلستان - مسجد امم جعفر صادق(ع)
۱۰۳۲- م نبوت - دبستان دخترانه نداءالنبی
۱۰۳۳- مدرسه ابتدایی ایمان
۱۰۳۴- مسجد فاطمه الزهرا
۱۰۳۵- مدرسه ابتدایی ایمان
۱۰۳۶- دبیرستان شهید مطهری
۱۰۳۷- دبیرستان رضوان
۱۰۳۸- سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۳۹ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۰ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۱ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۲ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۳ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۴ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۵ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۶ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۷ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۸ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۴۹ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۵۰ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۵۱ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۵۲ - سیار (محدوده منطقه ۸)
۱۰۵۳- خ آزادی خ ۲۱ متری جی خ طوس ک شهید غنیمتی - مسجد دوازده امام (ع)
۱۰۵۴- خ طوس بین بیست و یک متری جی و شهیدان نبش ک غنیمتی - مسجد دوازده امام
۱۰۵۵- خ آزادی خ دکتر هوشیار - مسجد حضرت ابوالفضل
۱۰۵۶- خ آزادی خ دکتر هوشیار - مسجد حضرت ابوالفضل
۱۰۵۷- خ آزادی خ شهیدان ساختمان بنادر و کشتیرانی مسکونی خضراء پلیکان - مجتمع مسکونی خضراء
۱۰۵۸- خ آزادی ۲۱ متری جی - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۰۵۹- خ آزادی ۲۱ متری جی - خ طوس نرسیده به شهیدان - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۰۶۰- خ آزادی خ دکتر هوشیار جنب ورزشگاه شهید شهسواری - دبستان پسرانه میلاد نور
۱۰۶۱- خ آزادی روبروی دانشگاه صنعتی شریف - مدرسه منیره عاصمی
۱۰۶۲- خ آزادی روبروی دانشگاه صنعتی شریف - مدرسه راهنمایی دخترانه محمد عاصمی
۱۰۹۳- خ دامپزشکی ک شهید عربی - دبیرستان دخترانه هجرت
۱۰۶۴- خ هاشمی بعد از ۲۱ متری جی - مسجد علی اکبر (ع)
۱۰۶۵- خ هاشمی ۲۱ متری جی - دستان دخترانه سعادت
۱۰۶۶- خ دامپزشکی نرسیده به خ ۲۱ متری جی - مسجد اولیا
۱۰۶۷- خ دامپزشکی نرسیده به خ ۲۱ متری جی - مسجد اولیا
۱۰۶۸- خ دامپزشکی ک شهید عربی - دبیرستان دخترانه هجرت
۱۰۶۹- خ هاشمی بعد از ۲۱ متری جی - مسجد علی اکبر(ع)
۱۰۷۰- خ هاشمی نرسیده به میدان هاشمی روبه روی مسجد علی اکبر(ع) - دبستان پسرانه یاسر
۱۰۷۱- خ هاشمی نرسیده به میدان هاشمی روبه روی مسجد علی اکبر(ع) - دبستان دخترانه سمیه
۱۰۷۲- خ هاشمی ۲۱ متری جی - دبستان دخترانه سعادت
۱۰۷۳- خ دامپزشکی بعد از چها راه استاد معین خ حیدریان - دبستان بلال حبشی (شهید ملکی)
۱۰۷۴- خ دستغیب غربی نبش ک عطایی - مسجد امام حسین(ع)
۱۰۷۵- خ شهید دستغیب بعد از چهار شهیدان پ ۱۸۲ - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۰۷۶- خ شهید دستغیب بعد از چهار شهیدان پ ۱۸۲ - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۰۷۷- دستغیب - نبش خ امام خمینی - دبیرستان کوثر
۱۰۷۸- دستغیب غربی نبش کوچه امام خمینی(ره) - دبیرستان کوثر
۱۰۷۹- بزرگراه آیت الله سعیدی خ هاشمی نبش ک شهید حیدریان - مسجد حضرت صاحب الزمان(عج)
۱۰۸۰- خ هاشمی نبش خ حیدریان - مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۰۸۱- خ ش دستغیب بعد از چهار راه شهیدان ک داوری - مدرسه شهید کریمی
۱۰۸۲- خ هاشمی نرسیده به چهار راه استاد معین ک قربانی - مسجد فاطمیه
۱۰۸۳- خ دستغیب بعد از چهار راه شهیدان نرسیده به بلوار استاد معین کوچه شهید ملکی - صاحب الزمان(عج)
۱۰۸۴- خ دستغیب بعد از چها راه شهیدان کوچه شهید اکبر ملکی - صاحب الزمان(عج)
۱۰۸۵- انتهای بلوار استاد معین شهرک ولی امر - مسجد ولی امر (عج)
۱۰۸۶- خ آزادی خ شهید نجارزادگان - مدرسه راهنمایی دخترانه نرجس
۱۰۸۷- بلوار استاد معین بعد از خ طوس - مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س)
۱۰۸۸- بلوار استاد معین بعد از خ طوس - مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س)
۱۰۸۹- بلوار استاد معین خ دامپزشکی ک شهید مجید سلیمی - مسجد حضرت سیدالشهداء
۱۰۹۰- بلوار استاد معین نرسیده به خ طوس - مدرسه راهنمایی غیر انتفاعی صراط
۱۰۹۱- بلوار استاد معین خ شهید لعل آخر - حسنیه حضرت فاطمه الزهرا(س)
۱۰۹۲- بلوار استاد معین خ دامپزشکی ک شهید مجید سلیبمی - مسجد حضرت سید الشهداء
۱۰۹۳- خ آزادی خ نجارزادگان - دبستان دخترانه نیایش
۱۰۹۴- بلوار استاد معین خ شهید لعل آخر - حسنیه حضرت فاطمه الزهرا(س)
۱۰۹۵- ۱۶ متری امیری خ شهید سبحانی - حسینیه حضرت فاطمه الزهرا(س)
۱۰۹۶- سی متری جی نرسیده به هرمزان - مسجد قمر بنی هاشم
۱۰۹۷- ۱۶ متری امیری خ شهید سبحانی - مسجد علی ابن ابیطالب(ع)
۱۰۹۸- ۱۶ متری امیری خ شهید سبحانی - مسجد جوادالائمه(ع)
۱۰۹۹- خ برادران فلاح (حاجیان) نرسیده به سه راه مقدم - مدرسه راهنمایی پسرانه شهید مفتح
۱۱۰۰- ۱۶ متری امیری خ شهید سبحانی - مدرسه معصومیه
۱۱۰۱ - ۱۶ متری امیری خ شهید سبحانی - مدرسه معصومیه
۱۱۰۲- سی متری جی نرسیده به هرمزان - مسجد قمر بنی هاشم
۱۱۰۳- خ سی متری جی نرسیده به خ زمانی - مدرسه ۱۷ شهریور
۱۱۰۴- ابتدای ۱۳ متری حاجیان - مدرسه استثنایی موفق
۱۱۰۵- ابتدای ۱۳ متری حاجیان - مدرسه استثنایی موفق
۱۱۰۶- ۱۶ متری امیری ۱۳ متری حاجیان - مسجد جوادالائمه(ع)
۱۱۰۷- خ قزوین خ شبیری پ ۲۶۷ - مسجد حضرت ابوالفضل
۱۱۰۸- خ قزوین خ شبیری پ ۲۶۷ - مسجد حضرت ابوالفضل
۱۱۰۹- خ برادران فلاح (حاجیان) ۶ متری قادری - مسجد امیرالمؤمنین(ع)
۱۱۱۰- سی متری جی ۸ متری نظری پ ۶ - مسجد امام حسن عسگری (ع)
۱۱۱۱- سی متری جی ۸ متری نظری پ ۶ - مسجد امام حسن عسگری (ع)
۱۱۱۲- خ ۳۰ متری ج خ برادران فلاح - مدرسه راهنمایی شهید مفتح
۱۱۱۳- ۳۰ متری جی خ سادات خ امام زاده عبدالله کوچه رحیمی - مسجد امیرالمؤمنین(ع)
۱۱۱۴- ۳۰ متری جی خ سعادت خ ۱۳ متری حاجیان دبستان ایثار ۲ - مدرسه ایثار
۱۱۱۵- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری نبش خ مسیح خواه، دبستان دخترانه علامه مجلس
۱۱۱۶- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری نبش ک نوروزی - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۱۱۷- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری نبش ک نوروزی - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۱۱۸- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری خ شهید سحانی نرسیده به خ تفرش - مسجد حسین ابن علی(ع)
۱۱۱۹- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری خ شهید سحانی نرسیده به خ تفرش - مسجد حسین ابن علی(ع)
۱۱۲۰- مهرآباد جنوبی ۲۰ متری شمشیری نبش خ مسیح خواه، دبستان دخترانه علامه مجلس
۱۱۲۱- مهر آباد جنوبی خ تفرش شرقی - مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۱۲۲- مهرآباد جنوبی - خ شمشیری - ک عابدینی - دبیرستان ۷ تیر - دبیرستان ۷ تیر
۱۱۲۳- مهرآباد جنوبی - خ شمشیری - ک عابدینی - دبیرستان ۷ تیر - دبیرستان ۷ تیر
۱۱۲۴- مهرآباد جنوبی خ تفرش شرقی - مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۱۲۵- مهرآباد جنوبی - ۲۰ متری شمشیری نبش ک نوروزی - مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۱۲۶- خ شمشیری ک نوروزی - مدرسه راهنمایی پسرانه شهید نورایی
۱۱۲۷- سه راه آذری بیست متری شمشیری - هنرستان پسرانه نظام مافی
۱۱۲۸ ـ مهر آباد جنوبی خ پادگان خ تفرش پ ۱۶۳ ـ دبیرستان امیر کبیر
۱۱۲۹ ـ آیت الله سعیدی به سمت آذری روبروی سی متری جی خ شهید رجبی ـ مسجد خامس آل عبا
۱۱۳۰ ـ شهرک توحید مدرسه میثم ـ مدرسه راهنمای میث
۱۱۳۱ ـ سه راه آذری ۲۰ متری شمشیری انتهای خ شهید ملکی ـ هنرستان فلق
۱۱۳۲ ـ سه راه آذری ۲۰ متری شمشیری انتهای خ شهید ملکی ـ هنرستان فلق
۱۱۳۳ ـ سه راه آذری شهرک توحید ـ مسجد الزهرا(س)
۱۱۳۴ ـ شهرک توحید مدرسه بعثت دخترانه ـ مدرسه راهنمایی دخترانه بعثت
۱۱۳۵ ـ مهرآباد جنوبی خ ۲۰ متری شمشیری هنرستان نظام مافی ـ هنرستان نظام مافی
۱۱۳۶ ـ بزرگراه فتح روبروی پایگاه یکم شکاری ـ بیمارستان شهید شریعت رضوی
۱۱۳۷ ـ پایگاه یکم شکاری داخل پایگاه ـ مسجد ولی عصر(عج)
۱۱۳۸ ـ جاده قدیم کرج شهرک آسمان روبروی شماره ۲ ـ هنرستان پسرانه شهید قاسمی
۱۱۳۹ ـ خ امام محمد باقر(ع) خ شهید صفری ـ دبیرستان دخترانه زهرا نظام مافی
۱۱۴۰ ـ جاده قدیم کرج شهرک آسمان روبروی شماره ۲ ـ هنرستان پسرانه شهید قاسمی
۱۱۴۱ ـ مهر آباد جنوبی خ پادگان خ تفرش شرقی پ ۱۶۳ ـ دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی امیرکبیر
۱۱۴۲ ـ بزرگراه فتح خ شهید کوسه لو ـ مسجد رسالت
۱۱۴۳ ـ خ امام محمد باقر(ع) شهید صفری ـ دبیرستان دخترانه زهرا نظام مافی
۱۱۴۴ ـ مهر آباد جنوبی خ امام محمدباقر(ع) مسجد امام محمد باقر(ع)
۱۱۴۵ ـ خ امام محمد باقر(ع) خ دانشگاه هوایی ـ دبستان پسرانه دکتر علی شریعتی
۱۱۴۶ ـ مهر آباد جنوبی خ امام محمد باقر(ع) مسجد امام محمد باقر(ع)
۱۱۴۷ـ پایگاه یکم شکاری داخل پایگاه ـ مدرسه پسرانه شهید سبزآبادی
۱۱۴۸ ـ پایگاه یکم شکاری داخل پایگاه ـ مدرسه پسرانه شهید سبز آبادی
۱۱۴۹ ـ سرآسیاب مهرآباد ۲۰ متری توکلی ک شهید اصفهانی ـ دبیرستان دخترانه طلاچیان
۱۱۵۰ ـ انتهای خ دانشگاه هوایی بعد از خ انصاری ـ مسجد مسلم ابن عقیل
۱۱۵۱ ـ مهر آباد جنوبی خ شهید انصاری ـ مدرسه راهنمایی پسرانه اسوه
۱۱۵۲ ـ سر آسیاب مهر آباد خ توکلی سی متری طالقانی ـ دبستان آیین اسلام
۱۱۵۳ ـ سر آسیاب مهر آباد روبروی پارک کوک ک شهید ذوالقدر ـ دبیرستان حافظ
۱۱۵۴ ـ سر آسیاب مهرآباد روبروی پارک کوکب ک شهید ذوالقدر ـ دبیرستان پسرانه حافظ
۱۱۵۵ ـ سرآسیاب مهر آباد خ تفرش غربی ـ دبیرستان پسرانه نظام مافی
۱۱۵۶ ـ مهر آباد جنوبی خ شهید انصاری ـ مدرسه راهنمایی پسرانه اسوه
۱۱۵۷ ـ سرآسیاب مهرآباد خ تفرش غربی ـ دبیرستان پسرانه نظام مافی
۱۱۵۸ ـ میدان آزادی ابتدای خ ازادی مسجد المهدی (عج) مسجد المهدی(عج)
۱۱۵۹ ـ فرودگاه مهر آباد ترمینال شماره ۴ ـ ترمینال شماره ۴
۱۱۶۰ ـ میدان آزادی ابتدای خ ازادی مسجد المهدی(عج) ـ مسجد المهدی(عج)
۱۱۶۱ ـ فرودگاه مهر آباد ترمینال شماره ۶ ترمینال شماره ۶
۱۱۶۲ ـ فرودگاه مهر آباد ترمینال شماره ۱ ـ ترمینال شماره ۱
۱۱۶۳ ـ فرودگاه مهر آباد ترمینال شماره ۲ ـ ترمینال شماره ۲
۱۱۶۴ ـ فرودگاه مهر آباد ترمینال شماره ۴ ـ ترمینال شماره ۴
۱۱۶۵ ـ سی متری جی پ ۲۰۷ ـ مسجد موسی ابن جعفر(ع)
۱۱۶۶ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۶۷ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۶۸ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۶۹ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۰ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۱ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۲ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۳ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۴ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۵ ـ سیار(محدوده منطقه)
۱۱۷۶ ـ سیار(محدوده منطقه)
* منطقه ۱۰
۱۱۷۷ ـ خ آذربایجان ـ مسجد لولاگر
۱۱۷۸ ـ خ آزادی ـ بین نواب و رودکی ـ دبستان تربیت ۱
۱۱۷۹ ـ خیابان ارومیه بین خوش و رودکی ـ دبستان شهید امامی
۱۱۸۰ ـ خ آزادی ـ خوش جنوبی ـ ک تمدن ـ دبیرستان قوی فکر
۱۱۸۱ ـ خیابان آزادی ـ خ خوش ک شهید کامیاران ـ دبستان حرا
۱۱۸۲ ـ خ آذربایجان بین خوش و قصر الدشت ـ دبیرستان رضوان
۱۱۸۳ ـ خ آذربایجان بین خوش و رودکی ک تمدن ـ دبیرستان قوی فکر
۱۱۸۴ ـ خیابان آزادی بین نواب و رودکی ـ دبیرستان شهید امامی آل آقا
۱۱۸۵ ـ خیابان آزادی بین خوش و رودکی روبروی سازمان حج و زیارت ـ راهنمایی شاهد هاجر
۱۱۸۶ ـ خیابان طوس بین جیحون و زنجان جنوبی ـ زنده یاد فرهادی
۱۱۸۷ ـ خیابان قصر الدشت نرسیده به طوس ـ راهنمایی سیزده آبان
۱۱۸۸ ـ خیابان قصر الدشت نرسیده به طوس ـ راهنمایی سیزده آبان
۱۱۸۹ ـ خیابان شهید بهنود(زاویه) بین کارون و جیحون ـ راهنمایی فیضیه
۱۱۹۰ ـ خ طوس سه راه میمنت کوچه شهید ایران خواه ـ مسجد علی ابن حسین(ع)
۱۱۹۱ ـ خ دامپزشکی ـ بین خوش و قصر الدشت ـ دبستان عصمت
۱۱۹۲ ـ خ طوس بین جیحون و زنجان جنوبی ـ راهنمایی کوثر النبی
۱۱۹۳ ـ خ ش بهنود بین کارون و جیحون ـ دبیرستان ش صدوقی
۱۱۹۴ ـ خ طوس بین جیحون و زنجان جنوبی ـ راهنمایی مدرسان پارسا
۱۱۹۵ ـ خیابان هاشمی بعد از میدان هاشمی ک شهید بیابانی ـ هنرستان شهید مصطفی خمینی(ره)
۱۱۹۶ ـ خیابان بهنود(زاویه) بین قصر الدشت و کارون ـ دبستان طلعت بهاری
۱۱۹۷ ـ خیابان طوس بین خوش و قصر الدشت دبستان وحدت
۱۱۹۸ ـ خیابان جیحون بین هاشمی و امام خمینی(ره) دبستان سید عزیز الله
۱۱۹۹ ـ خیابان خوش مابین هاشمی و بوستان سمت راست ـ مسجد صادیقه
۱۲۰۰ ـ خ هاشمی بین خوش و قصر الدشت ـ دبستان توحید
۱۲۰۱ خیابان خوش مابین هاشمی و بستان مسجد صادقیه
۱۲۰۲ ـ خیابان هاشمی بین رودکی و خوش ک مقدم پ ۱ دبستان شکوفه های انقلاب
۱۲۰۳ ـ خ قصر الدشت بین هاشمی و بوستان ـ مسجد رضویه
۱۲۰۴ ـ خ قصر الدشت بین هاشمی و بوستان مسجد رضویه
۱۲۰۵ ـ خیابان قصر الدشت بین هاشمی و امام خمینی(ره) پ ۱ راهنمایی مکتب الزینب
۱۲۰۶ ـ خ هاشمی ـ ک محمدی ـ ک محمد خانی ـ پ ۶ ـ مدرسه برکاتی
۱۲۰۷ ـ خیابان امام خمینی(ره) بین خوش و قصر الدشت ـ راهنمایی پروفسور حسابی
۱۲۰۸ ـ خ هاشمی چهارراه کارون ـ مسجد حائری
۱۲۰۹ ـ خ هاشمی چهارراه کارون ـ مسجد حائری
۱۲۱۰ ـ خیابان امام خمینی(ره) بین رودکی و خوش ـ دبیرستان فرهنگ پسران
۱۲۱۱ خیابان هاشمی کوچه شهید عز آبادی ـ دبستان پسرانه تقوا
۱۲۱۲ ـ میدان هاشمی خ هاشمی کوچه عز آبادی دبستان شهید ناصریان ـ دبستان شهید ناصریان
۱۲۱۳ ـ خ هاشمی ـ ک شهید عز آبادی ـ راهنمایی شهید پارسائیان
۱۲۱۴ ـ خ هاشمی نرسیده به چهار راه جیحون ـ استقلال
۱۲۱۵ ـ خ هاشمی نرسیده به ۱۲ متری ـ مسجد سید الشهداء (ع)
۱۲۱۶ ـ خ هاشمی ـ بعد از میدان هاشمی ایستگاه مدرسه ـ راهنمایی شرق آزادی
۱۲۱۷ ـ خ هاشمی ـ بعد از میدان هاشمی ـ راهنمایی شرق آزادی
۱۲۱۸ ـ خیابان هاشمی کوچه شهید بیابانی ـ دبیرستان نمونه دولتی فرهنگی
۱۲۱۹ ـ خ هاشمی ـ نرسیده به ۱۲ متری ـ مسجد سید الشهدا(ع)
۱۲۲۰ ـ خیابان جیحون مابین هاشمی و دامپزشکی نرسیده به هاشمی ـ راهنمایی جهان تربیت
۱۲۲۱ ـ خیابان هاشمی بعد از م هاشمی ک شهید بیابانی ـ دبیرستان شهید اختری ـ فرهنگ دختران
۱۲۲۲ ـ خیابان هاشمی نرسیده به جیحون ـ دبستان شاهد طلوع فجر
۱۲۲۳ ـ خیابان جیحون نرسیده به هاشمی ـ راهنمایی جهان تربیت
۱۲۲۴ ـ خ خوش تقاطع کمیل ـ مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۲۲۵ ـ خ رودکی سه راه سلسبیل ـ مسجد باب الحوائج
۱۲۲۶ ـ انتهای خ قصر الدشت ـ مدرسه راهنمایی علامه طباطبایی
۱۲۲۷ ـ رودکی ـ کوچه پدرامی ـ دبستان بشارت
۱۲۲۸ ـ خ قصر الدشت نرسیده به کمیل ـ دبستان شهید دلخواسته
۱۲۲۹ ـ خ خوش تقاطع کمیل ـ مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۲۳۰ ـ خ رودکی بین مرتضوی و کمیل ک شهید درخشان ـ هنرستان کوثر النبی
۱۲۳۱ ـ خ قصر الدشت تقاطع خ کمیل ـ دبستان شهید دلخواسته
۱۲۳۲ ـ خ مرتضوی مابین خوش و قصر الدشت ـ مسجد امام حسن مجتبی(ع)
۱۲۳۳ ـ خ کمیل بین رودکی و نواب صفوی روبروی پمپ بنزین ـ دبیرستان محمد مردانی ۱۵
۱۲۳۴ ت خ کارون نبش مالک اشتر ـ دبستان شهید سامان روستایی
۱۲۳۵ ـ خیابان قصر الدشت بین کمیل و مرتضوی ک رحیم زاده ت دبستان شهید شمس آبادی
۱۲۳۶ ـ خ مرتضوی بین رودکی و خوش ـ دبیرستان زهرا مردانی ۲
۱۲۳۷ ـ خ کمیل ـ ابتدای رودکی ـ روبروی بانک مسکن ـ راهنمایی شهید محمد امینی
۱۲۳۸ ـ خ رودکی بین مرتضوی و امام خمینی(ره) ک شهید اشرفی ـ راهنمایی خدیجه الکبری
۱۲۳۹ ـ خ کمیل بعد از سه راه رودکی روبروی پمپ بنزین ـ دبیرستان محمد مردانی ۱۵
۱۲۴۰ ـ ۶۶۸۳۲۵۴۰ ـ دبستان اسوه
۱۲۴۱ ـ انتهای مرتضوی بعد از صاحب الزمانی ـ دبستان عمار
۱۲۴۲ ـ خ شهید دستغیب نرسیده به یادگار امام ـ مسجد مالک اشتر
۱۲۴۳ ـ انتهای مرتضوی بعد از خ صاحب الزمان ـ راهنمایی حضرت زینب
۱۲۴۴ ـ خ کارون بین مالک اشتر و مرتضوی ـ راهنمایی شهدای ۷ تیر یک
۱۲۴۵ ـ انتهای خ مالک اشترک شهید نوری زادگان ـ راهنمایی پاسداران انقلاب
۱۲۴۶ ـ خ کارون بین مالک اشتر و مرتضوی ـ راهنمایی شهدای ۷ تیر یک
۱۲۴۷ ـ انتهای خ امام خمینی(ره) بعد از ۱۲ متری هاشمی ـ دبیرستان فرح بخش
۱۲۴۸ ـ خ مالک اشتر نرسیده به جیحون ـ مسجد الهادی(ع)
۱۲۴۹ ـ خ جیحون خ مرتضوی پ ۶۰۹ ـ مدرسه راهنایی حضرت زینب
۱۲۵۰ ـ خ مالک اشتر نرسیده به جیحون ـ مسجد الهادی(ع)
۱۲۵۱ ـ خ کارون بالاتر از مرتضوی ـ غیرانتفاعی ستایش نوین
۱۲۵۲ ـ خ بریانک جنب پارک ـ کاردانش محمد مردانی ۱۲
۱۲۵۳ ـ خ بریانک ک شهید غفاری ـ دبستان بلال حبشی
۱۲۵۴ ـ خ بریانک جنب پارک ـ کاردانش محمد مردانی
۱۲۵۵ ـ خ نیکو خ کاظمی ـ مسجد رحمانی
۱۲۵۶ ـ بلوار بریانک نرسیده به میدان بریانک ـ دبیرستان شهید قدمی
۱۲۵۷ ـ بلوار بریانک نرسیده به میدان بریانک ـ دبیرستان شهید قدمی
۱۲۵۸ ـ خیابان نواب چهارراه سالار خیابان مقتدری ـ راهنمایی مادر
۱۲۵۹ ـ خیابان شهید صفدری ـ دبستان حضرت زهرا(س)
۱۲۶۰ ـ خیابان کمیل نرسیده به نواب خیابان سلمان فارسی ـ کانون سلمان
۱۲۶۱ ـ خیابان سینا روبروی درمانگاه اکبر آبادی ـ مسجد حضرت زینب(س)
۱۲۶۲ ـ بریانک ک کاظمیان ـ دبستان لاله
۱۲۶۳ ـ خ حسام الدین نرسید به نهر فیرو زآباد بعد از سه راهی سلطانی ـ هنرستان شهید موافق
۱۲۶۴ ـ خ حسام الدین ک حمام خورشید (شهید محقق) دبستان حضرت مریم(س)
۱۲۶۵ ـ خ حسام الدین ک میرزائی ـ نرجس ۲
۱۲۶۶ ـ خ حسام الدین ـ خ شهید افتکاری ـ بعد از کلانتری ۱۱۱ ـ مسجد محمد مصطفی(ص)
۱۲۶۷ ـ خ حسام الدین خ شهید افتکاری ـ بعد از کلانتری ۱۱۱ ـ مسجد محمد مصطفی(ص)
۱۲۶۸ ـ انتهای خ جیحون ـ خ شهید برادران عرب ـ دبستان نرجس
۱۲۶۹ ـ خیابان حسام الدین جنب کلانتری هفت چنارک مدرسه ـ راهنمایی شهدای آزادی
۱۲۷۰ ـ خ حسام الدین ـ هنرستان شهید موافق ۲
۱۲۷۱ ـ خ حسام الدین ـ ک ش محقق ـ راهنمایی شهدای آزادی
۱۲۷۲-خ گلستانی ک شهید محقق- دبستان حضرت مریم (س)
۱۲۷۳-انتهای جیحون، خ برادران عرب- راهنمایی امت واحده
۱۲۷۴-خ حسام الدین بعد از نهر فیروزآباد- مسجد حجت
۱۲۷۵-خیابان قزوین خیابان شهید اسکندر طالبی-مسجد صاحب الامر(عج)
۱۲۷۶-خ حسام الدین نرسیده به تیموری- دبستان زعیم
۱۲۷۷-خیابان سلیمانی ک میرزامحمدی- مسجد امام جعفر صادق(ع)
۱۲۷۸-خیابان ۱۶متری امیری کوچه شهید ریاضی-راهنمایی حضرت ولی عصر(عج)
۱۲۷۹-خیابان تیموری پایین تر از گلستانی-مسجد امام رضا(ع)
۱۲۸۰-خ شهید سبحانی ۱۶متری امیری نبش کوچه قلی زاده-باشگاه شهید زینلی
۱۲۸۱-خیابان ۱۶متری امیری نبش ک شهید کارگر- کاردانش المهدی
۱۲۸۲-خ قزوین خ عظیمی- مسجدالزهرا(س)
۱۲۸۳-خ ۱۶متری امیری نبش ک شهید کارگر-کارودانش المهدی(عج)
۱۲۸۴-خ۱۶متری امیری-نرسیده به گلستانی- نبش ک قلیزاده-باشگاه شهید زینلی
۱۲۸۵-خیابان تیموری پایین تر از گلستانی- مسجد امام رضا(ع)
۱۲۸۶-خ بریانک(بلوار بریانک- جنب مجتمع استثنایی عدالت)-دبیرستان شهید چمران
۱۲۸۷-خ بریانک(بلوار بریانک- جنب مجتمع استثنایی عدالت)-دبیرستان شهید چمران
۱۲۸۸-خ شهید عرب خ شهید پهلوانی مجتمع زهرا مردانی ۱۹-راهنمایی زهرا مردانی۱۹
۱۲۸۹-خ گلستانی نرسیده به خ فیروزیان-مسجدالمهدی(عج)
۱۲۹۰-خ امام زاده معصوم نرسیده میدان بریانک-راهنمایی ارشاد
۱۲۹۱-خ امام زاده معصوم روبروی پارک ۲۲بهمن -دبستان زهرا مردانی ۱۸
۱۲۹۲-خ گلستانی نرسیده به خ فیروزیان- مسجدالمهدی(عج)
۱۲۹۳-میدان بریانک - خ شهید عرب- مدرسه ارشاد
۱۲۹۴-خ گلستانی کوچه شهید غفاری- مسجد امام حسین(ع)
۱۲۹۵-خیابان قزوین خیابان شهید درویش-مرکز مشاوره خانواده شهید شهسواری
۱۲۹۶-خ قزوین خ حسینی نرسیده به خ طالبی-ولایت فقیه۲
۱۲۹۷-خ قزوین دوراهی قپان ک شهید احمد پهلوان - دبیرستان مکتب الاحرار
۱۲۹۸-خیابان قزوین خیابان تیموری خ شهید درویش- مدرسه راهنمایی شهید حمزه ربیعی
۱۲۹۹-خ قزوین - خ شهید بنکدار - پارک تهرانی- دبستان کمیل
۱۳۰۰-خ قزوین دوراهی قپان ک شهید احمد پهلوان - هنرستان شهید صدر
۱۳۰۱-انتهای خ جیحون خ شهید حسن رنجبر بن بست بهاران - هنرستان مولوی
۱۳۰۲- خیابان قزوین خیابان سلیمانی - مسجد برق جلوه
۱۳۰۳-خیابان قزوین خیابان سلیمانی - مسجد برق جلوه
۱۳۰۴-خ قزوین دو راهی قپان ک شهید احمد پهلوان - هنرستان صدر
۱۳۰۵- انتهای خ جیحون خ شهید حسن رنجبر بن بست بهاران- کاردانش شهید مبصری
۱۳۰۶-خ قزوین خ تیموری خ ش درویش- دبیرستان ریحانه النبی
۱۳۰۷-سیار-سیار۴
۱۳۰۸-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۰۹-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۰-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۱-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۲-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۴-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۵-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۶-سیار(محدوده منطقه۱۰)
۱۳۱۷-سیار(محدوده منطقه۱۰)
** منطقه ۱۱
۱۳۱۸-خ جمهوری خ دانشگاه- مسجد امام سجاد(ع)
۱۳۱۹-خ دانشگاه نرسیده به انقلاب نبش خ شهید نظری - دبیرستان شهید مفتح
۱۳۲۰-میدان جمهوری خیابان جمهوری خیابان نو فلاح- آموزشگاه استثنایی شهید اشرفی اصفهانی
۱۳۲۱-خ آزادی خ اوستا خ شهید کلهر- دبستان شهید مدرس
۱۳۲۲-خ انقلاب خ ابوریحان خ شهید نظری پ۲۲-دبستان بهشت
۱۳۲۳-اتوبان نواب - کوچه یوسفیان- دبستان حضرت فاطمه
۱۳۲۴-خ انقلاب چهارراه وصال روبروی پمپ بنزین
۱۳۲۵-خ ولیعصر بالاتر از چهارراه وصال روبروی پمپ بنزین وصال- راهنمایی حضرت زینب(س)
۱۳۲۶-خ انقلاب خ فخر رازی - مدرسه راهنمایی کوثر
۱۳۲۷-خ جمالزاده جنوبی ک وزیری پ۱- دبیرستان دخترانه علویان
۱۳۲۸-خ ولی عصر (عج)- انتهای لقمان الدوله ادعم- راهنمایی فلسطین
۱۳۲۹-خ ولی عصر(عج)- بالاتر از جامی - دبیرستان قدس
۱۳۳۰-خ امام خمینی خ شیخ هادی نرسیده به خ جامی- مسجد شیشه
۱۳۳۱-خ ولی عصر(عج)- نرسیده به جمهوری- کوچه شهید رجب بیگی- پ۱۵- مدرسه آیت اله کاشانی
۱۳۳۲-خ امام خمینی خ شیخ هادی نسریدهب ه خ جامی - مسجد شیشه۲
۱۳۳۳-خ جامی ک کسری روبروی فروشگاه فرهنگیان-دبیرستان دخترانه شهید باهنر
۱۳۳۴-خ ولیعصر(عج) تقاطع جمهوری روبروی فروشگاه رفاه- مسجد جامع جمهوری۱
۱۳۳۵-خ ولیعصر(عج) تقاطع جمهوری روبروی فروشگاه رفاه- مسجد جامع جمهوری۲
۱۳۳۶-خ جمهوری اسلامی خ دانشگاه جنوبی ک تابش- راهنمایی ابوعلی سینا
۱۳۳۷-خ امام خمینی نرسیده به خ ولیعصر(عج)-دبستان رسالت
۱۳۳۸-خ شهیخ هادی نرسیده به جمهوری ک رجب بیگی- ابتدایی شاهدفیروزکوهی
۱۳۳۹-خ آذربایجان بین اردیبهشت و خ ۱۲فرودین- دبستان ایثار
۱۳۴۰-خ ۱۲فروردین-روبروی انستیتوپاستور- کوچه فتوره چی- دبیرستان پاسداران اسلام
۱۳۴۱-خ جمهوری-خ باستان جنوبی- مسجد میثم۱
۱۳۴۲-خ اسکندر جنوبی ک نوش آبادی ک سالار بن بست حسینی-دبستان جلوه معراج
۱۳۴۳-خیابان آذربایجان- چهارراه باستان- هنرستان ولیعصر-هنرستان ولیعصر(عج)
۱۳۴۴-خ جمهوری-خ باستان جنوبی-مسجد میثم-مسجدمیثم۲
۱۳۴۵-خ آذربایجان-بعد از چهارراه آژیده- مسجد ولی عصر(عج)
۱۳۴۶-م پاستور- خ آژیده - مدرسه راهنمایی شهید کدخدایی
۱۳۴۷-خ جمهوری خ باستان خ شهید چنگیزی - دبستان صدر
۱۳۴۸-خ آذربایجان خ باستان جنوبی نبش ک گلنار- دبیرستان شهید محمدباقر صدر
۱۳۴۹-خ آذربایجان بین خ گلشن و باستان- هنرستان سروش
۱۳۵۰-خ آذربایجان چهار راه کیوان - مسجد ولیعصر(عج)
۱۳۵۱-خ آذربایجان خ گلشن خ دانشگاه جنگ- دبستان مجتهدزاده
۱۳۵۲-خ آذربایجان- بعد از باستان- ک ثبوتی- دبیرستان سید جمال الدین اسدآبادی- دبیرتسان سیدجمال الدین اسدآبادی
۱۳۵۳-خ جمهوری تقاطع خ کارگر- دبستان امام سجاد(ع)
۱۳۵۴-خ اسکندری بالاتر از خ امام خمینی نرسیده به بوستان سعدی پ۲۹۵-راهنمایی دکتر شریعتی
۱۳۵۵-خیابان اسکندری جنوبی - جنب اتکاء- بن مکتب الصادق- مدرسه راهنمایی مکتب الصادق
۱۳۵۶-میدان منیریه خ ابوسعید-مسجد دارالاسلام(۱)
۱۳۵۷-میدان منیریه خ ابوسعید- مسجد دارالاسلام(۲)
۱۳۵۸- خ ولیعصر(عج) بالاتر از منیریه ک سهیلی- دبستان حامی
۱۳۵۹-خ امام خمینی نرسیده به میدان حر ک منشور بالاتر از مسجد منشور-دبستان امید امام۱
۱۳۶۰-خ کمالی- بین مرتضوی و امام خمینی- جنب ایستگاه اتوبوس-مسجد امام محمدباقر(ع)
۱۳۶۱-م راه آهن- م بهداری- خ شهید صیامی حاجی آبادی- مسجد علوی- خواهران
۱۳۶۲-خ ولیعصر- خ اسدی منش- مدرسه غدیر
۱۳۶۳-خ امام خمینی-دانشگاه امام علی
۱۳۶۴-خ ولیعصر(عج) خ البرز- مسجد همت آباد
۱۳۶۵-م راه آهن- م بهداری- خ شهید صیامی حاجی آبادی-مسجد علوی- برادران
۱۳۶۶-خ کارگر جنوبی خ شهید معیری خ شهید معمتدی مدرسه آیین اسلام- مدرسه آیین اسلام
۱۳۶۷-خ ولیعصر خ اسدی منش مدرسه راهنمایی علامه مجلسی- راهنمایی علامه مجلسی
۱۳۶۸-خ ولیعصر میدان منیریه خ ابوسعید جنب کلانتری-دبستان راهنمای کودک
۱۳۶۹-خ ولیعصر بالاتر از میدان منیریه مسجد فخریه-مسجد فخریه
۱۳۷۰-خ امام خمینی- روبروی مجلس سابق- شماره۲دانشکده امام علی
۱۳۷۱-خ ولیعصر-م منیریه-ابوسعید-روبروی مسجد دارالاسلام-مدرسه حجاب
۱۳۷۲-خ ولیعصر بالاتر از میدان منیریه خ اسدی منش پ۱۲-شهید بهشتی
۱۳۷۳-میدان منیریه خ فردوسی دبیرستان فرهنگ فاطمیه- دبیرستان فرهنگ فاطمیه
۱۳۷۴-خ وحدت اسلامی مقابل خ بهشت- مسجدعیسی خان
۱۳۷۵-خیابان شهید معیری-مسجد زعیم
۱۳۷۶-خ ولیعصر میدان منیریه خ شهید معیری- دبیرستان رهنما
۱۳۷۷-خ قزوین چهار راه ملک- مسجد مظهری
۱۳۷۸-خ کارگر جنوبی خ کمالی خ کاشان- دبیرستان بنت الهدی
۱۳۷۹-خ بریانک شرقی- ک بنیادی منش - دبستان دخترانه سردار اسلام
۱۳۸۰-خ کارگر جنوبی خ غفاری بالاتر از میدان قزوین ک نور کامی - راهنمایی ولایت فقیه
۱۳۸۱- کارگر جنوبی خ کمالی خ کاشان- دبیرستان بنت الهدی
۱۳۸۲-بالاتر از میدان قزوین ک فخر السادات- دبیرستان آیت اله سعیدی
۱۳۸۳-خ کارگر جنوبی بالاتر از میدان قزوین ک ش نور کامی پ۴۲- هنرستان هادی
۱۳۸۴-خ کمالی- ک هفتم غربی- شایسته۲
۱۳۸۵-خ کارگر جنوبی خ آقا بالازاده خ غفاری ک موسیوند- دبستان دانش بخش
۱۳۸۶-بالاتر از بیمارستان لقمان حکیم - مسجد امام رضا
۱۳۸۷-؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۸۷- خ کاشان ک چهارم هفتم غربی - راهنمایی شاییسته (۱۳۳۹)
۱۳۸۸- خ سینا ک خواجوی ک شهید فرقانی - راهنمایی نرجس (۱۳۳۵)
۱۳۸۹- خ سینا ک خواجوی- دبستان همایون خواجوی _۱۳۳۷)
۱۳۹۰- خ ولی عصر (عج) - پل امیر بهادر - مسجد حیدری (۶۸۸۲)
۱۳۹۱- خ ولی عصر (عج) سرپل امیربهادر خ بشیری - مسجد حاج حسن (۷۲۶۵)
۱۳۹۲- خ ولی عصر (عج) - ایستگاه امیربهادر - شهید مطهری (۶۹۴۲)
۱۳۹۳- خ ولی عصر عج)- پایین تر از میدان منیریه - خ شهید پیران - محمودزاده (۷۱۵۹)
۱۳۹۴- خیابان ولی عصر نرسیده به پل امیربهادر خیابان فروزش - مسجد قندی (۱۳۵۶)
۱۳۹۵- خ ولی عصر (عج) خیابان شیخ بهایی - دبستان حضرت ابوالفضل (ع) (۱۳۵۱)
۱۳۹۶- خ وحدت اسلامی - ابتدای خ فرهنگ - پ۹ - مولوی ۲ (۶۹۲۸)
۱۳۹۷- خ ولی عصر (عج) نرسیده به میدان منیریه - راهنمایی خسروخاور (۱۳۵۷)
۱۳۹۸- خیابان کارگر پایین تر از چهارراه لشکرگ غیاثوند قیصری - دبستان موسویان (۱۳۵۵)
۱۳۹۹- خ ولی عصر (عج) سرپل امیر بهادر - راهنمایی پیام قرآن (۱۳۴۷)
۱۴۰۰- چهار راه لشکر- مسجد موسی بن جعفر (ع) (۱۳۴۶)
۱۴۰۱- خ ولی عصر (عج) خیابان فرهنگ - دبستان مولوی (۱۳۵۲)
۱۴۰۲- خ ولیعصر (عج) خ شهید مدرس - راهنمایی علامه طباطبایی (۱۳۴۸)
۱۴۰۳- خ ولیعصر (عج) سرپل امیربهادر - دبستان بشارت (۱۳۵۰)
۱۴۰۴- خ ولیعصر (عج) - روبروی مخابرات مهدیه - ک شهید محمدی - دبستان پروین اعتصامی (۶۰۸۸)
۱۴۰۵- خ ولیعصر (عج) خ صداقت ک محمودیان - دبستان راه فاطمه (س) (۱۳۶۲)
۱۴۰۶- خ مولوی چهارراه وحدت اسلامی - مسجد سادات هندی (۱۳۷۰)
۱۴۰۷- کارگر جنوبی بالاتر از م رازی پ ۲۵۰- مسجد طلعیه (۶۸۵۹)
۱۴۰۸- خ ولیعصر (عج) قلعه وزیر نرسیده به مهدیه - مسجد پنبه چی (۱۳۵۹)
۱۴۰۹- خ قزوین خ مرادی جنب شهرداری - دبستان پیروان زینب (۶۱۰۳)
۱۴۱۰- خ قزوین روبه روی دخانیات خ شهید اکبر رنجبر - مسجد موسی ابن جعفر (۷۲۶۶)
۱۴۱۱- ربروی مهدی تهران ک آقا زاده روبروی مسجد پنبه چی - دبستان آسایش (۶۱۰۹)
۱۴۱۲- خ وحدت اسلامی پایین تر از وحدت اسلامی - راهنمایی هاجر (۱۳۶۳)
۱۴۱۳- خ ولیعصر (عج) چهار راه مولوی روبروی مهدیه تهران - هنرستان عروة الوثقی (۱۳۶۴)
۱۴۱۴- خ مولوی روبروی ایستگاه تشکیلات - دبیرستان حافظ (۶۱۰۱)
۱۴۱۵- خ قزوین خ شهید برادران احمدی سخا - مسجد ابوالفضل (۱۳۶۵)
۱۴۱۶- خ ولیعصر (عج) مولوی قبل از میدان رازی ک ضرابی - مسجد امام سجاد (ع) (۱۳۶۸)
۱۴۱۷- انتهای وحدت اسلامی - مسجد صاحب الزمان (عج) (۱۳۷۲)
۱۴۱۸- خ ولیعصر (عج) چهار راه مختاری جنب راهنمایی خدیجه جهان - مسجد توحید خواهران (۱۳۷۳)
۱۴۱۹- خ کارگر جنوبی بالاتر از چهارراه مختاری ک شهید جنابی - راهنمایی دختران مکتب قرآن (۱۳۷۹)
۱۴۲۰- میدان راه آهن - ابتدای خیابان شوش - خ مهدی رجعتی- مدرسه راهنمایی شهید چمران (۶۱۰۵)
۱۴۲۱- خ ولیعصر (عج) خ مختاری ک بلوکی - دبستان مالک اشتر (۶۰۹۸)
۱۴۲۲- خ ولیعصر (عج) جنوبی بالاتر از مختاری - مسجد ایروانی (۶۱۰۷)
۱۴۲۳- خ ولیعصر (عج) چهارراه مختاری جنب مدرسه راهنمایی خدیجه جهان - مسجد توحید برادران (۶۱۰۲)
۱۴۲۴- انتهای خ وحدت اسلامی- بعد از چهارراه مختاری - پ ۶۶- مسجد صاحب الزمان (عج) ۱ (۷۱۵۵)
۱۴۲۵- میدان راه آهن ابتدای خ ولی عصر بعداز چهارراه مختاری ک شهید جنابی - شیخ یزدی (۶۰۹۶)
۱۴۲۶- خ ولیعصر (عج) خ مختاری خ شهید محلوجی قمی پ ۵۶- دبستان میثم (۶۱۰۰)
۱۴۲۷- خ مولوی بین ولی عصر و وحدت اسلامی بن بست پیرنیا- احمدیه اسلامی (۱۳۸۲)
۱۴۲۸- ولی عصر - مختاری - جنب مسجد توحید - پ ۴۱۰- راهنمایی خدیجه جهان (۶۱۰۶)
۱۴۲۹- خ وحدت اسلامی بعد از چهارراه مختاری - مسجد شارعی (۶۰۹۱)
۱۴۳۰- م ۱۱ م راه آهن روبروی انبار توشه راه آهن کانون فرهنگی تربیتی حر - کانون حر (۶۱۰۸)
۱۴۳۱- خ هلال احمر چهارراه عباسی- مسجد صاحب الزمان (۱۳۹۴)
۱۴۳۲- م گمرک (رازی)- خ هلال احمر - چهارراه استخر - مسجد مهدوی (۲) خواهران (۶۴۱۸)
۱۴۳۳- خ هلال احمر - خ شهید قدمی- پ ۴۴- دبستان شهید رفیعی طباطبایی (۷۱۶۱)
۱۴۳۴- خ نواب- خو جوانمرد- پ ۵۳- مسجد سیدالشهدا (ع) (۷۱۶۹)
۱۴۳۵- میدان رازی- خ رباط کریم - خ شهید خطیب- دبستان استقلال (۱۳۸۹)
۱۴۳۶- خ هلال احمر خ شهید قدمی ک صالحی- دبستان دخترانه امت (۱۳۸۸)
۱۴۳۷- خ هلال احمر- ک یکه تاز- روبروی سینما پردیس - دبیرستان نمونه دولتی شهید بهرامی (۶۳۳۶)
۱۴۳۸- خ هلال احمر چهارراه عباسی جنوبی - مسجد مهدوی (۱۳۷۹)
۱۳۴۹- پل حق شناس خروجی راه آهن روبه روی خ جعفری- مسجد رضوی (۶۳۵۸)
۱۴۴۰- خ هلال احمر خ شهید داود ابراهیمی (عباس جنوبی) کوچه مسجد - مسجدانصارالحسین (۶۳۵۰)
۱۴۴۱- خ رباط کریم جنوبی - مسجد جعفری (۶۳۴۶)
۱۴۴۲- خ شهید اسماعیل اسکندری - چهارراه عباسی - مسجد صاحب الزمان - مسجد صاحب الزمان (۷۱۵۳)
۱۴۴۳- میدان بهداری خ انبار نفت بالاتر از چهارراه جمادی الحق- راهنمایی جواد الائمه (۱۳۸۶)
۱۴۴۴- خ هلال احمر تقاطع نواب - مسجد امام حسین (ع) (۱۳۹۶)
۱۴۴۵- خ کارگر پایین تر از میدان رازی خ شهید رزبافیان - دبستان فرشته (۱۳۸۷)
۱۴۴۶- هنرستان شهید قدوسی (۶۳۴۹)
۱۴۴۷- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۴۸- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۴۹- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۰- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۱- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۲- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۳- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۴- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۵- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۶- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۷- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
۱۴۵۸- سیار (محدوده منطقه ۱۱)
* منطقه ۱۲
۱۴۵۹- خ مصطفی خمینی جنب تالار سیاره - دبیرستان پسرانه اتحاد (۱۵۱۰)
۱۴۶۰- م شهدا خ شهید همایون ناطقی - دبیرستان دخترانه حضرت فاطمه (۱۵۰۸)
۱۴۶۱- خ ۱۷ شهریور خ زرین نعل - مسجد امام حسین (ع) (۷۲۷۳)
۱۴۶۲- م شهدا انتهای زرین نعل نرسیده به خ مازندران پ ۵۰۷- راهنمایی دخترانه قدوسی (۱۵۰۳)
۱۴۶۳- م شهدا خ برادران کفائی امانی خ شهید سادات پ ۱۱۴ - دبستان پسرانه ۲۱ بهمن (۱۵۰۵)
۱۴۶۴- م شهدا خ همایون ناطقی پ ۲۸۱ نرسیده به دروازه شمیران - دبیرستان دخترانه استاد مطهری (۱۵۰۶)
۱۴۶۵- دروازه شمیران اول خ فخرآباد - مسجد فخرآباد (۱۵۱۲)
۱۴۶۶- خ ۱۷ شهریور ک ش معززی پ ۷- راهنمایی پسرانه پاسداران (۱۴۹۱)
۱۴۶۷- م شهدا خ شهید کفائی امانی (زرین نعل) پ ۱۶۹- راهنمایی پسرانه دین پرور (۷۲۷۱)
۱۴۶۸- م امام حسین خ مازندران جنب مسجد حاج نجف پ ۴۵- دبستان دخترانه راه حل (۱۴۹۴)
۱۴۶۹- دروازه شمیران خ ش مشکی روبروی کانون بازنشستگان - دبستان دخترانه مجددانش (۱۴۸۲)
۱۴۷۰- خ بهارستان بالاتر از سازمان تبلیغات - دبیرستان دخترانه سوده همدانی (۱۴۸۵)
۱۴۷۱- دروازه شمیران اول خ فخرآباد - مسجد فخرآباد (۱۴۶۸)
۱۴۷۲- دروازه شمیران خ فخر آباد- ساختمان شهرداری (۱۵۲۲)
۱۴۷۳- خ ۱۷ شهریور پایین تراز م امام خمینی - ۱۴ معصوم (۶۸۸۱)
۱۴۷۴- م شهدا خ شهید قادری پ ۱۵۵- دبستان دخترانه علوی اسلامی (۱۴۸۳)
۱۴۷۵- خ مجاهدین اسلام ک شهید آجائلو - دبیرستان پسرانه شهید رجایی (۱۴۹۵)
۱۴۷۶- م شهید خ ۱۷ شهریور ک میرفخرایی- دبستان دخترانه امید انقلاب (۱۴۸۹)
۱۴۷۷- خ ایران روبروی گ مستجاب - پلاک ۴۳۵- دبستان دخترانه علوی اسلامی (۱۴۹۲)
۱۴۷۸- م شهدا خ شهید ناطقی مقابل آموزش و پرورش منطقه ۱۳- مسجد اباذر (۱۵۰۲)
۱۴۷۹- خ مجاهدین اسلام چهارراه آبسردار پ ۲- دبستان پسرانه شهید محلاتی (۱۴۸۸)
۱۴۸۰- م شهدا روبروی راهنمایی رانندگی خ شهید قادری - مسجد علی بن موسی الرضا (۱۴۹۶)
۱۴۸۱- م شهدا خ شهید ناطقی مقابل آموزش و پرورش منطقه ۱۲- مسجد اباذر (۱۵۰۱)
۱۴۸۲- خ مجاهدین اسلام ک شهید هوشمند - مسجد خیر (۶۹۰۷)
۱۴۸۳- خ ایران روبروی ک شهید گل محمدی - ابتدایی علوی ۲ (خواهران) (۷۲۷۶)
۱۴۸۴- مسجد - مسجد علی ابن موسی الرضا (۷۲۲۲)
۱۴۸۵- خ مجاهدین اسلام نرسیده به آبسردار ک شهید استنکافی پ ۱- مهد کودک نیلوفر (۱۴۹۰)
۱۴۸۶- خ مجاهدین چهارراه آبسردار ۱ ۲- دبستان شهید محلاتی (۶۹۵۶)
۱۴۸۷- علوی برادران - مدرسه ابتدای علوی ۲ (برادران) (۷۰۶۹)
۱۴۸۸- خ ایران شهید قادری پ ۸۰- شهید فهمیده (۷۰۶۳)
۱۴۸۹- خ پامنار - مسجدایه الله سقفی (۷۲۸۷)
۱۴۹۰- خ ری آبشار غربی ک شهید مجید هداوند پ ۳۸- دبستان دخترانه بدر (۷۲۸۳)
۱۴۹۱- خ پامنار- مسجدایه الله کاشانی (۷۲۸۹)
۱۴۹۲- سه راه امین حضور خ شهید دیالمه - مسجدالمهدی (عج) (۷۲۸۰)
۱۴۹۳- خ ایران ک شهید فیاض بخش - دبیرستان دخترانه رضوی (۷۲۷۷)
۱۴۹۴- م بهارستان سرچشمه روبروی ک نظامیه - مسجد نایب (۱۵۰۰)
۱۴۹۵- خ ۱۷ شهریور ایستگاه ناصری خ آشتیانیها (درخشان) - مسجد آشتیانیها (۱۴۹۸)
۱۴۹۶- خ ۱۷ شهریور ایستگاه ناصری خ آشتیانیها (درخشان) - مسجد آشتیانیها (۱۴۹۹)
۱۴۹۷- خ پامنار ک شهید خلیلی مفرد - راهنمایی دخترانه سعدی (۱۴۰۹)
۱۴۹۸- خ ری آبشار غربی ک هداوند پ ۱۶- دبستان بدر (۶۹۲۷)
۱۴۹۹- خ امیر کبیر جنب حسینیه بنی فاطمه - راهنمایی پسرانه رجاء (۱۵۲۴)
۱۵۰۰- م شهدا ک شهید عظیم زادگان پ ۱۳۷- مجتمع آموزشی دخترانه طوبی (۱۵۱۱)
۱۵۰۱- خ ایران خ شهید احمدی مسجد سیدالشهدا - مسجد سیدالشهدا (۱۵۱۶)
۱۵۰۲- خ مصطفی خمینی پایین تر از چهارراه سرچشمه - مسجد شیخ عبدالنبی نوری (۷۱۹۰)
۱۵۰۳- خ شهید مصطفی خمینی پایین تر از سرچشمه - مسجدالنبی (ص) (۷۲۹۲)
۱۵۰۴- خ پامنار ک شهید خلیلی مفرد ک صدیق پ ۲- ابتدایی سعدی (۶۹۵۹)
۱۵۰۵- خ ایران خ شهید احمدی - مسجد سیدالشهدا (خواهران) (۶۸۹۵)
ادامه دارد...


برچسب‌ها: انتخابات, مجلس, مردم, 1391, 02, 15, شعبه های اخذ رأی

تاريخ : شنبه نهم اردیبهشت 1391 | 22:10 | نویسنده : MRBM50
* منطقه ۲
۱- خ آزادی- مسجد دانشگاه صنعتی شریف
۲- ش حبیب اله بالاتر از میدان - مسجد امام حسین
۳- خ زنجان شمالی نبش خ ش سروش- مسجد النبی
۴- غرب محله طرشت بلوار شهید حمید صالحی - مسجد موسی بن جعفر (ع)
۵- خ زنجان شمالی نبش خ ش سروش- مسجد النبی
۶- خ آزادی- مسجد دانشگاه صنعتی شریف
۷- سعادت آباد میدان سرو خ یاشا- دبستان ایمان
۸- خ حبیب الهی شمالی - میدان حسینی- کوچه صفری - هنرستان شهدا
۹- خ طرشت جنوبی- خ شهید جواد اکبری- بالاتر از ورزشگاه - مسجد امام حسن عسگری (ع)
۱۰- خ آزادی- جنب یادگار امام - شرکت همگام خودرو
۱۱- خ طرشت جنوبی - روبروی ورزشگاه طرشت - راهنمایی شهید صدوقی
۱۲- خ حبیب الهی شمالی - جنب متروی شریف- راهنمایی حسنیه
۱۳- خ ستارخان- خ حبیب الهی - خ خارک- دبستان شاهد فاطمه   الزهرا (س)
۱۴- خ محمد علی جناح - خ بایندری ها پ ۸- هنرستان فن آموز
۱۵- خ زنجان شمالی - روبروی آگاهی غرب- دبستان یاس نبی
۱۶- طرشت روبروی ورزشگاه شهدای طرشت - دبستان پسرانه شهید حسینمردی
۱۷- میدان سهرورد بلوار شهید صالحی محله طرشت - حسینیه طرشت
۱۸- میدان سهرورد بلوار شهید صالحی- حسینیه طرشت
۱۹- خ محمد علی جناح- خ شهید صالحی- خ حسین مردی- دبیرستان حسنیه
۲۰- ستارخان نرسیده به سه راه تهران ویلا خ ش عباس دهقان - راهنمایی دخترانه شاهد فاطمه الزهرا
۲۱- خ آزادی- خ حبیب اله- میدان تیموری- بلوار شهید صالحی- میدان سلمان هراتی- پ ۶- گلهای شریف
۲۲- ستارخان - دریانو - خ ۹- پ ۴۳- مدرسه راهنمایی شهید عباس آندی
۲۳- خیابان ستارخان خیابان دریانو نبش خ ۷ و ۱۰- دبیرستان غیر انتفاعی خیام حکیم
۲۴- ستارخان ابتدای حبیب الهی خ خارک پ ۱۸- دبستان فاطمه الزهرا (س)
۲۵- خیابان ستارخان سه راه تهران ویلا خیابان شهید زارع- دبستان ریحانه الرسول
۲۶- خ شادمهر روبروی انبار بانک کشاورزی - مسجد حمزه
۲۷- خیابان بهبودی ک زینلیان- دبیرستان نور قائم
۲۸- خ شادمهر روبروی انبار بانک کشاورزی- مسجد حمزه
۲۹- خیابان ستارخان خیابان شادمان خیابان مستعانیه خیابان شهید حیدری- مدرسه راهنمایی عطیه
۳۰- ستارخان سه راه تهران ویلا- مسجد حضرت مهدی (عج)
۳۱- ستارخان خ یکم دریانو پ ۱۰- دبستان ستارخان
۳۲- ستارخان سه راه تهران ویلا ک رئیس زاده- دبستان لک زاده
۳۳- ستارخان سه راه تهران ویلا خ ۳ ک رئیس زاده - دبستان لک زاده
۳۴- خ آزادی خ بهبودی پ ۹۹- دبستان قائم مطلق
۳۵- خ ستارخان خ شهید حبیب الهی ک شهید خامنه پ ۱۷- دبیرستان رضوان
۳۶- خ رودکی شمالی -کوچه صائب- مدرسه قرآنی مرکزی توحید
۳۷- خ آزادی خ خوش شمالی نبش نیایش پ ۴۹- دبستان روح الله
۳۸- میدان توحید خ نصرت غربی نرسیده به سه راه خوش - راهنمایی شهید مدنی
۳۹- خ توحید خ پرچم بعد از خ رودکی - کانون توحید
۴۰- خ آزادی خ بهبودی بالاتر از مستعانیه - دبستان شهید رجایی
۴۱- میدان توحید - خ پرچم- بعد از رودکی- مسجد و کانون توحید
۴۲- خ آزادی نبش بهبودی- مسجد امام زمان (عج)
۴۳- خ ستارخان نبش کوکب- مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
۴۴- خ بهبودی ش صالحیان شرقی بن بست شکوفه - مسجد امام حسن عسگری(ع)
۴۵- م توحید نبش خ پرچم- هنرستان گل یاس
۴۶- خ ستارخان خ پاتریس ک ناصر پ ۴- دبیرستان جهان دانش
۴۷- خ آزادی نبش بهبودی- مسجد امام زمان (عج)
۴۸- ستارخان پاتریس لومومبا جنب گذرنامه - مدرسه راهنمایی غفاری
۴۹- ستارخان خ پاتریس لومومبا پشت اداره گذرنامه - حسینیه دریانیها
۵۰- شهر آرا- روبروی پارک خ ۲۵- مسجد الزهرا (س)
۵۱- شهر آرا جنب گذرنامه خ نهم پ ۴- دبیرستان نرجس
۵۲- ستارخان خ نیایش مقابل بیمارستان امیر المومنین (ع)- دبستان یگانه
۵۳- شهر آرا - پاتریس لومومبا- کوچه نسیم - مدرسه طالقانی
۵۴- شهر آرا- روبروی پارک خ ۲۵- مسجد الزهرا(س)
۵۵- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران بلوار دانش - دبستان جلایی پور
۵۶- ستارخان پاتریس لومومبا بلوار سروناز - دبستان نهضت اسلامی
۵۷- کوی نصر خ ۳۷ چهار راه دوم ۱۴۴۷۹۶۳۱۱۱- راهنمایی سید کاظم موسوی
۵۸- فلکه دوم صادقیه ابتدای اشرفی اصفهانی ک هلال- دبستان شهدای صادقیه
۵۹- خ سازمان آب خ هشتم- مسجد امام محمد باقر (باقر العلوم)
۶۰- جلال آل احمد روبروی مسجد باقر العلوم پ ۳۶۱- دبیرستان دخترانه گلها
۶۱- ستارخان بین فلکه اول و دوم صادقیه بلوار شهدای صادقیه جنوبی خ ۲۷ غربی پ ۱- دبیرستان بینش معراج
۶۲- فلکه اول صادقیه خ گلناز شمالی خ ۱۱ پ ۵- دبستان پسرانه پارسا
۶۳- بین فلکه اول و دوم صادقیه ابتدای بلوار شهدای صادقیه جنوبی - مسجد امام صادق (ع) (خواهران)
۶۴- فلکه اول صادقیه خ گلناز جنوبی ک ۲۷ شرقی- مدرسه راهنمایی شهید یحیوی (۲)
۶۵- فلکه اول صادقیه خ گلناز جنوبی ک ۲۷ شرقی- مدرسه راهنمائی شهید یحیوی
۶۶- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران ک لادن - دبستان البرز
۶۷- بلوار اشرفی اصفهانی نرسیده به مرزداران نبش کوی ارغوان - دبیرستان تربیت
۶۸- بلوار مرزداران خ شهید ابراهیمی الوند ۷- کار و دانش مطهره
۶۹- بلوار مرزداران خ مخابرات خ شهید ابراهیمی الوند ۷- راهنمایی عفاف
۷۰- ستارخان خسرو جنوبی خ ۲۷ شرقی - دبستان ابوعلی سینا
۷۱- ستارخان خسرو جنوبی خ ۲۷ شرقی - راهنمایی ابوعلی سینا
۷۲- بزرگراه شیخ فضل اله نوری جنب پل زیر گذر طرشت پ ۹- مجتمع آموزشی مطهر
۷۳- اشرفی اصفهانی بعد از اولین پل عابر ک محمدی- دبیرستان نیکان
۷۴- شهرک ژاندارمری بلوار دانش نبش خ هجرت - دبستان نور
۷۵- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران خ ایثار خ سهیل - مدرسه امامت
۷۶- ستارخان پشت مسجد آلستوم - مسجد شهدا
۷۷- فلکه دوم صادقیه خ سازمان آب خ شهید اسدی- دبستان پسرانه محدث قمی
۷۸- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران بلوار دانش - دبیرستان دکتر شریعتی
۷۹- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران بلوار دانش - دبیرستان دکتر شریعتی
۸۰- جلال آل احمد خ اطاعتی ک نسترن - دبیرستان نخبگان ایران
۸۱- پل ستارخان خ شهید حاجی پور امیر (خ پاک شمالی) - دبیرستان دکتر بهشتی
۸۲- ستارخان روبروی برق آلستوم خ کاشانی پور پ ۴- دبستان ۱۳ رجب
۸۳- پل ستارخان خ شهید حاجی پور امیر (خ پاک شمالی) دبیرستان دکتر بهشتی
۸۴- خ ستارخان نبش خ شهید جهانی نسب- کارخانه برق آلستوم
۸۵- ستارخان پشت برق آلستوم خ سازمان آب جنب مسجد سید الشهدا - مدرسه شهید جهانی نسب
۸۶- ستارخان پشت برق آلستوم خ سازمان آب - مسجد شهدا
۸۷- ستارخان سه راه تهران ویلا خ ششم- دبستان حائری
۸۸- شیخ فضل اله ابتدای پل ستارخان - علمی کاربردی علامه طبرسی
۸۹- مرزداران خ اطاعتی شمالی نرسیده به حکیم - هنرستان انقلاب اسلامی
۹۰- شهرک ژاندارمری بلوار مرزداران البرز ۷ - راهنمایی پژوهش
۹۱- شهرک ژاندارمری ابتدای خ سرهنگ اطاعتی - مسجد حضرت رسول
۹۲- کوی نصر خ ۱۴۴۷۶۱۳۱۶۱۱۳- دبستان بنت الهدی صدر
۹۳- ایوانک غرب خ گل افشان شمالی ک یکم - دبیرستان شهدای بدر
۹۴- کوی نصر- خ ۱۳۰ م بوستان گفتگو- مسجد امام حسین (ع)
۹۵- کوی نصر- خانه فرهنگ نصر- خانه فرهنگ نصر
۹۶- کوی نصر نبش خ ۱۴۴۸۸۱۵۵۷۵۲۶- مسجد جعفری
۹۷- کوی نصر نبش خ ۱۴۴۸۸۱۵۵۷۵۲۶- مسجد جعفری
۹۸- کوی نصر خ انتهای کانال ۱۴۴۷۶۱۳۱۳۱ - دبستان محمد باقر صدر
۹۹- کوی نصر ک ۹ پ ۱۳- دبیرستان غیر دولتی سجاد
۱۰۰- کوی نصر خ ۱۴۴۷۶۱۳۱۵۱۱۷- پیش دانشگاهی شهید فیاض بخش
۱۰۱- خ مرزداران خ ابوالفضل ک شهید ردائی - هویزه ۲
۱۰۲- میدان پونک - بلوار پونک - مدرسه شهید فلاح زاده
۱۰۳- شهرک هما - خ عربشاهی - بلوار پارک - حسینیه محبان زهرا (ص)
۱۰۴- اشرفی اصفهانی - تقاطع باغ فیض- دبستان غیر دولتی جاوید
۱۰۵- اشرفی اصفهانی بعد از نیایش ک حکیم - میلانی ۲
۱۰۶- خیابان اشرفی اصفهانی بعد از حکیم - مسجد امام رضا
۱۰۷- خ اشرفی اصفهانی خ همیلا - دبستان صادقین
۱۰۸- شهر آرا خ ارش مهر خ ۳۲- دبیرستان علامه جعفری
۱۰۹- بلوار اشرفی اصفهانی بالاتر از میدان پونک بهار ۳ پ ۴- دبستان شهید میلانی ۱
۱۱۱- اشرفی اصفهانی بعد از حکیم - مسجد امام رضا
۱۱۲- شهرک قدس فاز ۶ گل افشان جنوبی - دبیرستان طلوع
۱۱۳- میدان پونک بلوار همیلا نبش میلاد کوثر - صبای نور
۱۱۴- شهرک قدس فاز ۶ بلوار ایوانک روبروی بازار روز - مجتمع روشنگر
۱۱۵- بلوار اشرفی اصفهانی بلوار مرزداران شهید ردایی نبش خ ابوالفضل (ع)- دبستان دخترانه شهدای هویزه
۱۱۶- شهرک قدس جاده اصلی فرحزاد نبش تقاطع دریا خ صفا - شهید محلاتی
۱۱۷- شهرک قدس جاده اصلی فرحزاد نبش تقاطع دریا خ صفا- شهید محلاتی
۱۱۸- شهرک قدس جاده اصلی فرحزاد نبش تقاطع دریا خ صفا- شهید محلاتی
۱۱۹- فرحزاد بلوار شهید فرحزادی ۱۸ متری مطهری- دبیرستان هفتم تیر
۱۲۰- شهرک قدس بلوار فرحزادی ارغوان غربی چهار راه درختی- راهنمایی آل طه
۱۲۱- شهید فرحزادی ۱۸ متری مطهری بوستان ششم - راهنمایی شهید باهنر
۱۲۲- شهرک قدس فاز ۵ خ سیمای ایران - راهنمایی فردوسی
۱۲۳- سعادت آباد میدان سرو خ یاشا- دبستان راهیان فضیلت
۱۲۴- شهرک قدس فاز ۴ خ زرافشان خ خوارزم- دبستان علامه طباطبایی
۱۲۵- شهرک قدس فاز ۳ شهید حسن سیف- راهنمایی فجر دانش
۱۲۶- سعادت آباد دبیرستان علامه امینی- دبیرستان علامه امینی
۱۲۷- بلوار شهید فرحزادی بلوار دادمان خ شهید فخار مقدم - مسجد ابوالفضل
۱۲۸- شهرک قدس فاز ۴ خ خوارزم - راهنمایی شهید راصد
۱۲۹- شهرک قدس جاده اصلی فرحزاد پایین تر از آتیه - دبستان شهید آوینی
۱۳۰- بلوار دادمان . خ فخار مقدم - حضرت ابوالفضل
۱۳۱- شهرک غرب فاز ۵- دبیرستان ابوریحان
۱۳۲- چهار راه سعادت آباد - مسجد قدس
۱۳۳- شهرک قدس- فاز ۲- خ هرمزان - مقابل برجهای تهران هرمزان - مسجد الزهرا
۱۳۴- شهرک قدس فاز یک ابتدای خ ایران زمین - هنرستان هاجر
۱۳۵ـ پل مدیریت بلوار دریا ـ دانشگاه امام صادق
۱۳۶ ـ شهرک قدس فاز ۲ چهارراه سعادت آباد مسعود ۱۴۶۵۹۵۶۱۵۱ ـ راهنمایی اندیشه
۱۳۷ ـ شهرک قدس فاز ۲ خ خوردین خ هرمزگان ۱۴۶۶۶۸۳۸۱ ـ دبستان شهید بهزادی
۱۳۸ـ فاز ۷ خ شفق ـ مسجد امام حسن مجتبی
۱۳۹ ـ شهرک قدس فاز ۱ خ ایران زمین ۱۴۶۵۸۱۳۱۶۱ ـ کانون قدس
۱۴۰ ـ شهرک قدس فاز ۲ خ هرمزمان نبش دریا ۱۴۶۶۹۹۸۶۵۷ ـ مسجد قدس
۱۴۱ ـ شهرک شهرک قدس میدان صنعت فاز ۱ بعد از مسجد النبی گلستان جنوبی ۱۴۶۵۸۶۵۵۶۱ ـ دبیرستان جامی
۱۴۲ ـ شهرک قدس فاز ۱ خ گلستان بالاتر از مسجد النبی ۱۴۶۵۸۶۵۵۶۱ ـ راهنمای آزادی
۱۴۳ ـ شهرک قدس بلوار ش دادمان مقابل بیمارستان بهمن ـ فرهنگسرای ابن سینا
۱۴۴ ـ پل مدیریت بلوار دریا ـ دانشگاه امام صادق(ع)
۱۴۵ ـ شهرک قدس فاز ۲ خ هرمزان ابتدای پیروزان شمالی ـ دبیرستان هدی
۱۴۶ ـ شهرک قدس فاز ۳ خ سیف ک ۱۳ پ ۹۶۷ ـ دبیرستان رهنما
۱۴۷ ـ سعادت آباد ـ میدان کاج ـ مسجد الرسول
۱۴۸ ـ سعادت اباد میدان کاج اول سروغربی ـ راهنمایی شهدای پارس خودرو
۱۴۹ ـ سعادت آباد ـ خ صراف ها ـ خ ۲۳ ـ راهنمایی دخترانه رامشه
۱۵۰ ـ پل مدیریت روبروی دانشگاه امام صادق(ع) دبستان پسرانه ایرانطلب تهرانی
۱۵۱ ـ سعادت آباد ـ میدان کاج ـ مسجد الرسول ۱۸۱
۱۵۲ ـ سعادت آباد نرسیده به م کاج ـ دبستان پسرانه سید رضی
۱۵۳ ـ چمران بلوار فرهنگ اسلام آباد شمالی ـ مسجد شهید چمران
۱۵۴ ـ پل مدیریت روبروی دانشگاه امام صادق(ع) دبستان پسرانه ایرانطلب
۱۵۵ ـ سعادت آباد پل مدیریت پشت مدرسه سماء ـ دبستان دخترانه معلم
۱۵۶ ـ آتی ساز نبش تقاطع شهید نورانی ـ مسجد الزهرا
۱۵۷ ـ پل مدیریت خ علامه طباطبایی خ ۳۸ ـ راهنمایی آیت الله سعیدی
۱۵۸ ـ سعادت آباد ـ خ صراف ها ـ خ ۲۳ ـ راهنمایی دخترانه شهید رامشه
۱۵۹ ـ سعادت آباد میدان کاج سروغربی ـ راهنمایی حضرت معصومه
۱۶۰ ـ سعادت آباد سرو شرقی بلوار ۲۴ متری ک چهار شرقی ـ هنرستان دانشجو
۱۶۱ ـ سعادت اباد میدان کاج ـ دبستان حکمت
۱۶۲ ـ چمران روبروی شیرازی جنب هتل اوین شهرک آتی ساز ـ مدرسه بشری
۱۶۳ ـ سعادت آباد میدان کاج اول سروغربی ـ دبستان حکمت
۱۶۴ ـ فلکه دوم پونک بلوار همیلانبش فلکه چهار باغ ـ راهنمایی غیرانتفاعی مصباح
۱۶۵ ـ دبیرستان ارشاد
۱۶۶ ـ حسینیه مکتب الصادق
۱۶۷ ـ حسینیه مکتب الصادق
۱۶۸ ـ مسجد امام صادق(ع) (برادران)
۱۶۹ ـ مدرسه شاهد امام حسین
۱۷۰ ـ میلاد نور
۱۷۱ ـ دبیرستان لاآلی
۱۷۲ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۳ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۴ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۵ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۶ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۷ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۸ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۷۹ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۸۰ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۸۱ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۸۲ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۸۳ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
۱۸۴ ـ سیار(محدوده منطقه ۲)
* منطقه ۳
۱۸۵ ـ خ شهید کلاهدوز چهارراه دلبخواه ک فروردین پ ۳ دبیرستان پسرانه کمال
۱۸۶ـ ده ونک ـ خ شهید صابری ـ ک حسینیه ـ مجسد جامع ونک ـ مسجد جامع ونک
۱۸۷ ـ خ ش کلاهدوز قیطریه خ ش محبوبه دانش ـ دبیرستان بهار علم آموزان
۱۸۸ ـ خ اختیاریه ایستگاه مسجد ـ مسجد صاحب الزمانی
۱۸۹ـ چهارراه پاسداران بهارستان دوم پ ۴ ـ دبیرستان دانشجو
۱۹۰ ـ میدان اختیاریه ضلع شمالی میدان نبش خ عابدینی ـ دبستان عصمت
۱۹۱ ـ خ اختیاریه ایستگاه مسجد ـ مسجد صاحب الزمان(عج)
۱۹۲ ـ خ ش کلاهدوز خ دیباجی جنوب ک کیوان پ ۸ ـ دبیرستان غیرانتفاعی صبح امید
۱۹۳ ـ اختیاریه شمالی خ شهید جهانی نیا پ ۲ ـ دبیرستان آئین روشن
۱۹۴ ـ خ شهید کلاهدوز رستم آباد پایین ـ مسجد اعظم رستم آباد
۱۹۵ ـ میدان اختیاریه ضلع شمالی میدان نبش خ عابدینی ـ هنرستان کاردانش شهیداندرزگو
۱۹۶ ـ خ اختیاریه خ شهید لطیفی میدان اختیاریه ـ راهنمایی امام صادق(ع)
۱۹۷ ـ پاسداران بالاتر از چهارراه پاسداران خ عابدینی پ ۱۷ ـ دبستان محسن
۱۹۸ـ خ شهید کلاهدوز قیطریه خ شهید محبوبه دانش ـ راهنمائی گلشن فروتن
۱۹۹ ـ خ شه کلاهدوز خ ش سنجابی ک مرات ویژه پ ۱۵ ـ دبستان دانش پسران
۲۰۰ـ خ ش کلاهدوز مقابل کلانتری قلهک ـ مسجد اعظم قلهک
۲۰۱ ـ خ شهید کلاهدوز ـ روبروی خ شهید نعمتی(کیکاووس) نرسیده به سه راه نشاط ـ مسجد امام حسین(ع)
۲۰۲ـ خیابان دولت، سه راه نشاط، مدرسه استثنایی تراب ـ مدرس استثنایی تراب
۲۰۳ ـ خ شهد کلاهدوز بعد از چهارراه قنات ـ درمانگاه تراب
۲۰۴ ـ شریعتی خ یخچال خ فکوریان ک مشایخی پ ۱۶ ـ مدرسه ولی عصر(عج)
۲۰۵ ـ خ ش کلاهدوز مقابل کلانتری قلهک ـ مسجد اعظم قلهک
۲۰۶ ـ خ شریعتی ابتدای خ شهید کلاهدوز ـ دبیرستان وحید
۲۰۷ـ خ شریعتی بعد از سه راه نشاط به طرف شریعتی ـ حسینیه یزدیها
۲۰۸ ـ خ شریعتی ابتدای خ شهید کلاهدوز ـ مدرسه راهنمایی شهید مفتح
۲۰۹ ـ خ شریعتی بالاتر از قلهک ایستگاه درب دوم ـ مسجد المتقین
۲۱۰ ـ خ شریعتی خ یخچال خ کی نژاد ک اسلامیه ـ دبستان ایران دختران
۲۱۱ ـ خ یخچال ـ خ ش فکوریان چهارراه قنات ـ مسجد خمسه
۲۱۲ ـ خ شریعتی بعد از سه راه نشاط به طرف شریعتی ـ حسینیه یزدیها
۲۱۳ ـ خ شریعتی بالاتر از یخچال نرسیده به دولت ک سجادیه پ ۶ ـ دبستان پسرانه فردوسی
۲۱۴ ـ بزرگراه آیت آلله صدر نبش دستور جنوبی ـ دبستان شرف
۲۱۵ـ خ شهید کلاهدوز بعد از چهارراه قنات ـ راهنمایی شهید فیاض بخش
۲۱۶ـ خ شریعتی بالاتر از قلهک ایستگاه درب دوم یرپل صدر ـ اداره پست منطقه ۱۹
۲۱۷ ـ خ دولت چهارراه قنات خ یار محمدی ـ مسجد هدایت
۲۱۹ ـ خ یخچال خ هدایت ک شیفته ـ مدرسه راهنمایی ایمان
۲۲۰ـ خ دولت بعد از چهارراه قنات ـ مدرسه ابتدایی شفاعت
۲۲۱ـ خ شریعتی خ روبروی شهرداری م ۳ کویرا ـ دبیرستان دخترانه گلهای دانش
۲۲۲ ـ خ ش کلاهدوز چهارراه قنات جنب حمام گلستان ـ دبستان هدایت
۲۲۳ ـ خ شهید کلاهدوز ـ چهارراه رستم آباد ـ مسجد محمدیه
۲۲۴ ـ خ دولت بعد از چهارراه دیباجی ـ حسینیه علی(ع) و زهرا(س)
۲۲۵ ـ خ دولت خ یارمحمدی  ـ مسجد هدایت
۲۲۶ ـ خ شریعتی نرسیده به میرداماد
۲۲۷ ـ خ شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد ـ مسجد قبا
۲۲۸ ـ خ شریعتی نرسیده به میرداماد ـ حسینیه ارشاد
۲۲۹ ـ خ شریعتی نرسیده به میرداماد ـ حسینه ارشاد
۲۳۰ ـ پاسداران خیابان شهید گل نبی پ ۳۸ ـ راهنمایی دکتر حسابی
۲۳۱ ـ خ شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد ـ مسجد قبا
۲۳۲ ـ خ یخچال بلوار شهرزاد ـ مسجد تهرانی
۲۳۳ ـ پاسداران دشتستان هشتم ک یاقوت پ ۴۷ ـ دبستان عدل
۲۳۴ ـ خ شریعتی جنب پمپ بنزین ک حبیب اله شواری ـ مسجد باب الحوایج
۲۳۵ ـ پاسداران نیستان هفتم میدان احتشامیه ـ دبستان سلمه
۲۳۶ ـ بالاتر از میرداماد ـ ک آهور نبش بهشت برین پ ۳ ـ دبیرستن عقیله
۲۳۷ ـ بلوار شهرزاد خ شهید علی پور مشکانی ـ سازمان بیمه خدمات درمانی
۲۳۸ ـ خ یخچال بلوار شهرزاد ـ مسجد تهرانی
۲۳۹ ـ خ شریعتی جنب مخابرات ـ مسجد جامع قلهک
۲۴۰ ـ قلهک خ امام زاده اسماعیل(ع) جنب امام زاده ـ مسجد امام حسین(ع)
۲۴۱ ـ خ شریعتی قلهک پارک زرگنده ـ مسجد امام حسین
۲۴۲ ـ خ شریعتی ک امام زاده ک جوانمرد ـ دبستان دین و دانش
۲۴۳ ـ خ شریعتی قلهک کوچه سرافراز ـ دبیرستان شهید دانش
۲۴۴ ـ خ ظفر خ رئیسی بابک شرقی ـ دبیرستان معلم
۲۴۵ - خ ظفر خ شهید فرید افشار مسجد المهدی(عج)
۲۴۶ - خ شریعتی دو راهی قلهک ک ش حمید صدیق ک مهر پ ۶ - دبستان دخترانه میقات
۲۴۷- شریعتی قلهک زرگنده خ برادران عطاری مقدم ک امامزاده - مدرسه راهنمای ریحانه النبی
۲۴۸ - خ شریعتی بالاتر از دو راهی قلهک روبروی شهر روستا - دبیرستان الغدیر
۲۴۹ - حسن آباد زرگنده ک شهید بیژن پور - مسجد حضرت حجت(ع) (
۲۵۰ - خ ظفر خ شهید گوی آ بادی ک ش بلانیان - هنرستان گل لاله)
۲۵۱ - خ شریعتی خ امامزاده هنرستان حضرت زینب - هنرستان حضرت زینب
۲۵۲- خ میرداماد خ بهروز خ سوم شرقی - دبستان شهید بهشتی
۲۵۳ - خ میرداماد زیر پل میرداماد خ البرز نبش تابان شرقی پ ۳۴ - مجتمع دختران غیرانتفاعی ملائک
۲۵۴ - میرداماد ششمس تبریزی ک یکم - دبستان معاد
۲۵۵ خ شریعتی ابتدای ظفر جنب ساختمان پزشکان - راهنمای جماران
۲۵۶ - خ شریعتی ایستگاه مینا رودبار شرقی - پژوهش سرای دانش آموی امیرکبیر
۲۵۷- میرداماد خ ظفر شهید سهیل تبریزیان - مدرسه راهنمای حضرت زینب(ع)
۲۵۸ - خ ظفر خ نساء نبش کوی دهم - دبستان دختران قدر
۲۵۹ - میرداماد بعد از میدان مادر - مسجد الغدیر
۲۶۰ - میرداماد بعد از میدان مادر - مسجد الغدیر
۲۶۱- خ ظفر بین اطلسی و نساء جنب پارک پارسیان پ ۶۸ - مدرسه آتیه سازان
۲۶۲- خ شریعتی بالاتر از میرداماد نرسیده به ظفر - کیمیای علم
۲۶۳ - خ شریعتی - جلفا نبش سید خلیل کاویان - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
۲۶۴- خ میرداماد میدان مادر خ شاه نظری ک دهم - مجتمع مریم(ع)
۲۶۵ - خ شریعتی سه راه ضرابخانه - کانون شهید مفتح
۲۶۶ - میرداماد جنوبی م محسنی پایین تر از میدان کاظمی ک مازیار پ ۹ - دبستان عبدصالح
۲۶۷ - خ شریعتی روبروی حسینیه ارشاد ک شهید شهیم نبش خسروانی - مدرسه راهنمایی سلمان فارسی
۲۶۸- خ شریعتی خ جلفای قناری غربی - راهنمایی دخترانه سجادیه
۲۶۹ - خ شریعتی نرسیده به میرداماد - بیمارستان مفید کودکان
۲۷۰ - سیدخندان اول جلفا خ ارغوان غربی ک نیلگون روبروی پارک بهشت مادران - دبستان قدس
۲۷۱ - میدان ونک خ شهید صانعی - مدرسه راهنمایی شهید رجایی
۲۷۲ - میدان ونک ابتدای برگراه شهید حقانی بعد از چهارراه جهان کودک پ ۴۲ - دبیرستان شهید رجایی
۲۷۴ - میدان ونک ابتدای جهان کودک خ ش صانعی - مدرسه راهنمایی شهید رجایی
۲۷۵ - خ شیخ بهایی جنوبی ابتدای شیخ بهایی نرسیده به پل همت - مسجد بقیةالله الاعظم
۲۷۶ - پارک ملت جنب بزرگراه نیایش - بیمارستان قلب
۲۷۷ - میدان ونک خ گاندی نبش خ دهم - دبستان شهید دستغیب
۲۷۸ - ونک ضلع جنوبی ک ۱۸ پک ۱۴ - دبیرستان کوشش
۲۷۹ - تهران خ شیخ بهایی شمالی ک انصاری آزاد پ ۲۰ - دبستان پند
۲۸۰ - خ شیخ بهایی جنوبی ابتدای خ شیخ بهایی نرسیده به پل همت - مسجد بقیه الله (عج)
۲۸۱- خ ولیعصر جنب صداوسیما - مسجد بلال
۲۸۲ - خ ولیعصر جنب صداوسیما - مسجد بلال
۲۸۳ - خ آفریقا گلستان بلوار گیتی خ دماوند پ ۸ - دبیرستان نوآور
۲۸۴ - ولی عصر چهارراه پاک وی ابتدای اتوبان مدرس پ ۳ - پیش دانشگاهی هدف
۲۸۵ - بلوار آفریقا - دبستان رامیان حضرت زهرا(س)
۲۸۶ - خ ولی عصر(عج) روبروی جام جم ک رامین پ ۲ - دبیرستان دختران شهید باهنر
۲۸۷ - بلوار آفریقا کوجه صداقت پلاک ۸ - راهنمایی حضرت زهرا(س)
۲۸۸ - خ ولی عصر(عج) بالاتر از میرداماد جنب آپ م ۳ - خانه معلم
۲۸۹ - خ ولیعصر بعد از میردماد روبروی آپ م ۳ خ سرو پ ۳۰ - مدرسه راهنمایی گل مریم
۲۹۰ - خ ولی عصر (عج) بالاتر از میرداماد جنب آ پ م ۲ - خانه معلم
۲۹۱ - خ ولی عصر(عج) بالاتر از تقاطع میرداماد نرسید به ظفر - بیمارستان ولی عصر(عج)
۲۹۲ - خ ولی عصر(عج) جنب بیمارستان ژاندارمری پ ۵۵۵ - دبستان رازی دختران
۲۹۳ - خ آفریقا خ سایه پ ۱ - دبستان راهیان حضرت زهرا(ع)
۲۹۴ - خ ظفر خ گاندی خ عمرانی تقاطع پیوندی پ ۶۶ - مدرسه حضرت امیر
۲۹۵ - خ سئول شهرک سئول روبروی پادگان نبی اکرم(ص) - مجتمع آموزشی شرکت نفت
۲۹۶- خ ولی عصر(عج) جنب بیمارستان قلب بزرگراه نیایش روبروی بسیج منطقه مقاومت تهران - مسجد شهرک نور
۲۹۷ - خ ولی عصر(عج) نیایش مجمع مسکونی فجر (شاهد) - حسینیه سیدالشهدا(ع) - شهرک فجر (حسینیه سیدالشهدا(ع)
۲۹۸- خ ملاصدرا اول شیخ بهائی شمالی نبش صائب تبریزی غربی - مدرسه راهنمایی شیخ بهایی
۲۹۹ - میدان ونک خ ملاصدرا خ شهید بهائی ابتدای ک طالقانی پ ۴ - هنرستان پارس افزار
۳۰۰ - ده ونک روبروی دانشگاه الزهرا(س) دبیرستان محدثه - دبیرستان محدثه
۳۰۱- ده ونک روبروی دانشگاه الزهرا(ع) دبیرستان محدثه - دبیرستان محدثه
۳۰۲ - ده ونک خ شهید مجید پور - مسجد امام حسن مجتبی(ع)
۳۰۳ - ده ونک روبروی مدرسه معرفت - دانشگاه الزهرا(ع)
۳۰۴ - مسجد محمدیه
۳۰۵ سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۰۶ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۰۷ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۰۸ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۰۹ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۰- سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۱ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۲ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۳ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۴- سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۵- سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۶ - سیار (محدوده منطقه ۳)
۳۱۷- سیار (محدوده منطقه ۳)
* منطقه ۴
۳۱۸- خ شهید عراقی کوچه گل پ ۱۸ - دبستان قاسم زاده
۳۱۹ - خ شریعتی سه راه ضرابخانه - مسجدالمهدی
۳۲۰ - خ شریعتی نرسیده به پل سید خندان - مسجد امام جعفر صادف
۳۳۱ - پاسداران بوستان دوم انتهای خیابان گیلان تقاطع شهید اسلامی مدرسه راهنمایی شهدای پاسداران - شهدای پاسداران
۳۳۲ - پاسداران نگارستان ۸ - ارشاد
۳۲۳ - خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان - مسجد امام جعفر صادف
۳۲۴ - پاسداران نگارستان ۵ دبیرستان شهید رجایی - دبیرستان پسرانه شهید رجایی
۳۲۵ - شریعتی روبروی پارک شریعتی ک پیروز - دبستان پسرانه شهید آبشناسان
۳۲۶ - پاسداران میدان فرخی یزدی - دبیرستان دخترانه ارشاد
۳۲۷ - پاسداران گلستان ۴ ب خ شهید اسلامی - مدرسه راهنمایی دخترانه پویا
۳۲۸ - میدان شهید عراقی اول خواجه عبدالله انصاری - راهنمایی پسرانه شهید عباسپور
۳۲۹ - شریعتی خ خواجه عبدالله انصاری تیسفون - دبیرستان دخترانه خواجه عبدالله
۳۳۰ - میدنا شهید عراقی اول خواجه عبدالله انصاری - راهنمایی پسرانه شهید عباسپور
۳۳۱ - میدان مبارک آباد - خیابان جوانشیر - مسجد کنی
۳۳۲ - پاسداران نبش گلستان ۱۰ - پادگان ۰۶
۳۳۳ - پاسداران خ گلستان نرسیده به میدان هروی - راهنمایی دخترانه ندای زهرا
۳۳۴ - پاسداران گلستان ۵ - دبستان پسرانه شهید علیپور
۳۳۵میدان حسن آباد خ جوانشیر- هنرستان غیر انتفاعی دخترانه صبا (۳۴۰)
۲۳۶- مبارک آباد ضلع شمالی بوستان صدف- مسجد جامع مبارک آباد (۳۳۴)
۲۳۷- میدان حسن آباد خ جوانشیر- مسجد کنی اسلامی (۳۳۵)
۳۳۸- میدان حسین آباد خ جوانشیر - دبستان کنی اسلامی (۳۳۶)
۳۳۹- گلستان ۵ میدان هروی ابتدای خ گلزار - دبستان و راهنمایی اولیاء (۳۳۱)
۳۴۰- بزرگراه شهید بابای میدان نوبنیاد شهرک نور - راهنمایی پسرانه توحید (۳۲۸)
۳۴۱- پاسداران گلستان دهم دژبانی پادگان - پادگان ۰۶ (۳۲۹)
۳۴۲- پاسداران انتهای گلستان سوم نرسیده به اتوبان صیاد شیرازی - دبستان پسرانه عباس ورزان (۳۳۰)
۳۴۳- مبارک آباد خ افتخاریان ک شهید عزیزی - راهنمایی پسرانه حکمت (۳۳۷)
۳۴۴- م نوبنیاد اتوبان شهید بابای شهرک شهید رجایی مسجد امام علی (ع) - مسجد امام علی (ع) (۳۳۸)
۳۴۵- بزرگراه شهید بابایی میدان نوبنیاد شهرک شهید رجایی (نور) - مسجد امام علی (ع) (۳۳۹)
۳۴۶- لویزان کوی شهید فلاحی- راهنمایی پسرانه شهید صیاد شیرازی (۳۵۴)
۳۴۷- لویزان کوی شهید فلاحی- مسجد شهداء (۳۵۱)
۳۴۸- لویزان خ شهید شعبانلو روبروی دانشگاه شهید رجایی - مسجد باب الحوائج (عج) (۳۵۲)
۳۴۹- لویزان خ شاهرضائی ک سخن - حسینیه علی و زهرا (۳۵۳)
۳۵۰- لویزان خ شهید جعفر طرجرلوشیان ۴ جنوبی - حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) (۶۲۳۷)
۳۵۱- لویزان ک شهید فلاحی - راهنمایی پسرانه شهید فلاحی (۳۴۱)
۳۵۲- لویزان خ شهید حسین مبارکی - مسجد ولیعصر (عج) (۳۴۶)
۳۵۳- لویزان خ فرشادی خ شهید جعفریان - مسجد جامع  لویزان (خواهران) (۳۴۳)
۳۵۴- لویزان خ فرشادی خ شهید جعفریان- مسجد جامع لویزان (۳۴۴)
۳۵۵- شمال کوی شهید فلاحی جنب کلینیک شهید فلاحی- پادگان مراپش (۳۴۷)
۳۵۶- لویزان خ فرشادی خ شاهرخایی خ سلیمی- دبستان پسرانه عمار (۳۴۵)
۳۵۷- لویزان خ شهید شعبانلو- دانشگاه شهید رجایی (۳۵۰)
۳۵۸- لویزان خ شهید فرشادی خ شاه رضایی خ شهید سلیمی - راهنمایی دخترانه حقیقت (۳۴۹)
۳۵۹- لویزان خ شهید شعبانلو روبروی دانشگاه شهید رجایی - مسجد باب الحوائج (ع) ( ۳۴۸)
۳۶۰- مجیدیه شمالی نرسیده به میدان ملت - مسجد امام علی (ع) (۳۵۸)
۳۶۱- مجیدیه شمالی نرسیده به میدان ملت- مسجد امام علی (ع) (۳۵۷)
۳۶۲- خ بنی هاشم پرتویی - مسجد ابن الزهرا (س) (۳۵۹)
۳۶۳- استاد حسن بنا مجیدیه شمالی سه راه پیاله کوچه یاس (دبیرستان فرهنگ سابق) - دبستان خداقلی ۲ (۳۵۶)
۳۶۴- خ استاد حسن بنا پایین تر از میدان ملت انتهای ک اسکویی - مسجد امام حسین شهید (ع) (۶۲۳۶)
۳۶۵- مجیدیه شمالی ایستگاه قنات ک شفیع زاده - مسجدمحمد (ص) (۶۲۳۵)
۳۶۶- مجیدیه شمالی خ شهید منصوری خ شهید ابراهیمی - راهنمایی پسرانه شهید منتظری (۳۵۵)
۳۶۷- مجیدیه شمالی نرسیده به میدان سرباز خ شهید قدیری - مسجد حضرت ابوالفضل (ع) (۶۲۲۹)
۳۶۸- بزرگراه رسالت خ بنی هاشم شمالی ک عابدی مدرسه پویا - مدرسه پسرانه پویا (۳۶۰۳۵۵)
۳۶۹- مجیدیه شمالی خ شهید ابراهیمی - راهنمایی دخترانه دکتر دانشپور (۳۶۴)
۳۷۰- مجیدیه شمالی - خیابان بنی هاشم - دبیرستان آل یاسین (۷۴۷۶)
۳۷۱- مجیدیه شمالی خ پرتویی - هنرستان ارشاد (۳۶۲)
۳۷۲- بزرگراه رسالت نبش کرمان شمالی - اتحادیه انجمن اسلامی (۳۶۱)
۳۷۳- مجیدیه شمالی تپه شمس آباد بلوار گلها- خانه فرهنگ (۳۶۳)
۳۷۴- خ کرمان شمالی اول لاهیجانی جنب آموزش و پرورش منطقه ۴ تهران پ ۲۲- حسینیه محبان الحسین (۳۷۴)
۳۷۵- خ ریحانی بالاتر از میدان بهشتی خ شهید عبدی - دبستان پسرانه شهید خداقلی (۳۷۲)
۳۷۶- خ ریحانی بالاتر از میدان بهشتی خ شهید عبدی - دبستان پسرانه شهید خداقلی (۳۷۳)
۳۷۷- خ شهید کرد خ نهاندوست نرسیده به میدان بهشتی - هنرستان دخترانه علم و هنر (۳۷۷)
۳۷۸- ۱۶ متری دوم مقابل میدان تره بار مجیدیه روبروی پارک مجیدیه - کتابخانه پارک مجیدیه (۳۷۵)
۳۷۹- خ شهید کردک اسلامی -دبیرستان دخترانه چهارده معصوم (ع) (۳۷۱)
۳۸۰- مجیدیه شمالی لاهیجانی ۱۶ متری اول - مسجد حجت (عج) (۳۶۶)
* قسمت چهارم
۳۸۱- مجیدیه شمالی ح لاهیجانی بعد از ۱۶ متری اول - مسجد باب الحوایج (ع)
۳۸۲- خ شهید کرد خ نهاوندوست نرسیده به میدان بهشتی - دبیرستان حافظان وحی
۳۸۳- مجیدیه شمالی بالاتر از لاهیجانی ک حفظی - مسجدالرضا
۳۸۴- خ کرمان شمالی- مسجد چهارده معصوم(ع)
۳۸۵- خ کرمان شمالی - مسجد چهارده معصوم (ع)
۳۸۶- خ شهید کرد خ خانعلی - مسجد قمر بنی هاشم (ع)
۳۸۷- شمیران نو نرسیده به میدان شهید پاکدامن - مسجد ثامن الائمه (ع)
۳۸۸- شمیران نو نرسیده به میدان شهید پاکدامن - مسجد ثامن الائمه (ع)
۳۸۹- خ هنگام نرسیده به م الغدیر- مسجد ثاراله
۳۹۰- شمیران نو سوم شرقی (۱۰ متری افغان) خیابان شهید الیاس- مسجد موسی بن جعفر (ع)
۳۹۱- شمیران نو نرسیده به میدان شهید پاکدامن مسجد ثامن الائمه (ع)- مسجد ثامن الائمه (ع)
۳۹۲- شمیران نو خ ۱۰ غربی - مسجد ابوالفضل (ع)
۳۹۳- شمیارن نو خ شهید نونواز غربی- دبیرستان دختران شهیده بنت الهدی صدر
۳۹۴- شمیران نو م پاکدامن نبش سوم غربی- راهنمایی دخترانه شهید پاکدامن
۳۹۵- شمیران نو ۱۲ غربی روبروی پارک شقایق- مسجد ثامن الحجج (ع)
۳۹۶- شمیران نو خ شهید یکم - مسجد امام حسن (ع)
۳۹۷- م رسالت خ هنگام بالاتر از م الغدیر جنب سازمان آب خ شهید نونواز شرقی - دبیرستان آبسال
۳۹۸- م الغدیر- مسجد ثار اله
۳۹۹- رسالت خ هنگام - اداره مرکزی شرکت واحد
۴۰۰- خ هنگام نعمت زاده- دبستان محمد باقر صدر ۲
۴۰۱- شمیران نو خ ۱۰ شرقی- مسجد قمر بنی هاشم
۴۰۲- م رسالت خ هنگام خ شمیران نو خ ۱۳ غربی روبروی پارک شقایق- مسجد ثامن الحجج (ع)
۴۰۳- شمیران نو خ ۸ غربی- مسجد فاطمیه
۴۰۴- میدان رسالت خ کوهک خ ۲۰ متری گل - مسجد معراج
۴۰۵- میدان رسالت خ کهند- راهنمایی دخترانه گوهرشاد
۴۰۶- میدان رسالت خ کوهک - مسجد معراج
۴۰۷- میدان رسالت خ نیروی دریایی خ شریفی - دبستان دختران شهید جاجرودی
۴۰۸- نارمک خ فرجام شرقی خ ۴۱ پ ۹- دبستان پسرانه نوبری آشتیانی
۴۰۹- نارمک نرسیده به چهار راه سرسبز - مسجد احمدیه
۴۱۰- نارمک نرسیده به چهار راه سرسبز - مسجد احمدیه
۴۱۱- میدان رسالت - مسجد الرسول (ص)
۴۱۲- میدان رسالت - مسجد الرسول (ص)
۴۱۳- خ رسالت پادگان نیرو دریایی داخل پادگان - مسجد بلا
۴۱۴- خ هنگام جنب شرکت واحد ک صبوری- دبستان پسرانه شهید چگینی
۴۱۵- خ هنگام بلوار شهید کاظمی خ شهید محمد خانی - مسجد مولای متقیان (ع)
۴۱۶- چهار راه سرسبز خ مینو خ ۴۹- دبیرستان ایران
۴۱۷- خ هنگام پشت شهرداری منطقه ۴- دبستان دخترانه تجلی
۴۱۸- خ فرجام میدان صدم - دبیرستان پسرانه شهید احدزاده
۴۱۹- خ رسالت چهار راه سرسبز نرسیده به م رسالت - مسجد حجتیه
۴۲۰- خ سراج خ سروش ک شهید رضایی- مسجد چهارده معصوم (ع)
۴۲۱- خ سراج خ سروش ک شهید رضایی- مسجد چهارده معصوم (ع)
۴۲۲- میدان الغدیر بلوار دلاوران - مسجد امام سجاد (ع)
۴۲۳- انتهای سراج خ شهید نیکوقدم- دبیرستان پسرانه غیر انتفاعی مفید
۴۲۴- خ هنگام تکاوران پشت باشگاه برادران - مسجد ابوذر
۴۲۵- اوقاف ۳۰ متری اول روبروی پارک - مسجد الزهرا (س)
۴۲۶- میدان الغدیر بلوار دلاوران - مسجد امام سجاد (ع)
۴۲۷- اوقاف ۳۰ متری اول روبروی پاک - راهنمایی پسرانه شهید غیبی
۴۲۸- خ هنگام ۳۵ متری استقلال ۱۶ متری دوم سروش ۱۰ نبش والاییان- مسجد جواد الائمه (ع)
۴۲۹- خ هنگام ۳۵ متری استقلال ۱۶ متری دوم سروش نبش والاییان - مسجد جواد  الائمه (ع)
۴۳۰- خ هنگام بزرگراه شهید بابایی شهرک ولایت فقیه - دبستان امیر المومنین (ع)
۴۳۱- اوقاف ۳۰ متری اول روبروی پارک - مسجد الزهرا (س)
۴۳۲- خ سراج روبروی ۳۰ متری دوم - مسجد ابوالفضل
۴۳۳- خ هنگام نرسیده به چهار راه استقلال - راهنمایی دخترانه هجرت
۴۳۴- خ هنگام پشت سازمان آب خ نعمت زاده - راهنمایی پسرانه شهید شهسواری
۴۳۵- انتهای هنگام بزرگراه شهید بابایی شهرک ولایت فقیه - مسجد ولایت فقیه
۴۳۶- اوقاف ۳۰ متری اول روبروی پاک - مسجد الزهرا (س)
۴۳۷- خ هنگام نرسیده به چهارراه استقلال- مسجد امیر المومنین (ع)
۴۳۸- خ فرجام اول سراج - هنرستان پسرانه شهید مطهری
۴۳۹- سراج والائیان جنوبی نبش خ ۴ شرقی- مسجد قمر بنی هاشمی
۴۴۰- سراج والائین جنوبی نبش خ ۴ شرقی - مسجد قمر بنی هاشمی (ع)
۴۴۱- خ احدزاده - دبستان شهید مطهری
۴۴۲- خ فرجام شرقی خ عبادی جنوبی ک رحمتی- مسجد موسی بن جعفر (ع)
۴۴۳- اتوبان باقری خ مشکینی ۱۹۰ غربی پ ۳- دبیرستان غیر دولتی نصیر
۴۴۴- فرجام شرقی ۴ راه لی عصر - دبستان فروتن
۴۴۵- تهرانپارس خ ۱۹۰ غربی - مسجد النبی
۴۴۶- بزرگراه رسالت چهار راه دردشت اول خاور - مسجد امام حسن مجتبی (ع)
۴۴۷- خ فرجام خ مدبر- راهنمایی پسرانه مدبر
۴۴۸- م رسالت خ فرجام چهار راه خاور- مسجد وحدت
۴۴۹- خ فرجام چهار راه خاور- دبیرستان شهید صدیقه رودباری
۴۵۰- نارمک ۴ راه دردشت شهید حیدرخانی- مسجد امام حسن مجتبی
۴۵۱- خ فرجام چهار راه خاور خ ولیعصر (عج) - مسجد سپهسالار
۴۵۲- خ هنگام - دانشگاه علم و صنعت
۴۵۳- بزرگراه رسالت چهار راه دردشت جنب مترو علم و صنعت - دبیرستان امام موسی کاظم (ع)
۴۵۴- خ سراج بلوار دلاور انگلستان ۵ غربی - دبستان پسرانه چمران
۴۵۵- خ فرجام خ خاور- سپهسالار
۴۵۶- خ فرجام شرقی خ عبادی شمالی خ ملک لو پ ۳۲- دبستان دخترانه نوید آینده
۴۵۷- ۳۵ متری استقلال نرسیده به شهرک امید ۲۰ متری مسجد- مسجد الکوثر
۴۵۸- قنات کوثر شهرک امید - دبیرستان دخترانه ولایت
۴۵۹- قنات کوثر شهرک امید - راهنمایی پسرانه فضیلت
۴۶۰- خ فرجام خ سراجدانش اول - راهنمایی دخترانه شهید شرافت
۴۶۱- خ فرجام خ سراج نرسیده به پمپ گاز ک شهید ممنونی - راهنمایی پسرانه شهید شرافت
۴۶۲- خ سراج بلوار اردیبهشت بین ۲۱۰ و ۲۱۲- درمانگاه سمرقندی
۴۶۳- ۳۵ متری استقلال نرسیده به شهرک امید ۲۰ متری مسجد- راهنمایی دخترانه شهید غیاثوند
۴۶۴- خ سراج ک ۱۰۴ - مسجد باب الحوائج ابوالفضل
۴۶۵- خ فرجام شرقی خ سراج روبروی ۳۰ متری اول - مسجد امام جعفر صادق (ع)
۴۶۶- قنات کوثر ۲۰ متری مسجد - دبستان استاد شهریار(دخترانه)
۴۶۷- تهرانپارس قنات کوثر شهرک امید - دبستان پسرانه هدایت
۴۶۸- تهرانپاس بلوار مطهری قنات کوثر انتهای ۶ مرکزی - مسجد الکوثر
۴۶۹- خ فرجام شرقی خ سراج روبروی سی متری اول - مسجد امام جعفر صادق (ع)
۴۷۰- بالاتر از فلکه دوم تهرانپارس خ ۱۷۸ شرقی - مسجد شهید بهشتی
۴۷۱- تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم خ ۱۷۸ شرقی - مسجد شهید بهشتی
۴۷۲- فلکه سوم تهرانپارس ۱۹۸ غربی- دبستان پسرانه سودمند
۴۷۳- تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم نبش ۱۸۲ غربی- مسجد الاقصی
۴۷۴- تهرانپارس بین فلکه دوم و سوم نبش ۱۸۲ غربی- مسجد الاقصی
۴۷۵- فلکه سوم تهرانپارس خ ۱۹۸ غربی نخ شهید خلیلی - راهنمایی نبوت دخترانه
۴۷۶- فلکه سوم تهرانپارس ابتدایی ۱۹۶ غربی- راهنمایی پسرانه شهید باهنر
۴۷۷- فلکه دوم تهرانپارس ابتدای جشنواره - مسجد اباعبداله الحسین (ع)
۴۷۸- فلکه دوم تهرانپارس- مدرسه راهنمایی دختران امت
۴۷۹- فلکه سوم تهرانپارس خ ۱۸۲ غربی- دبستان پسرانه امت
۴۸۰- تهرانپارس خ ۱۸۲ غربی نبش آهنی امنیه پ ۳۶- دبستان پسرانه امت
۴۸۱- تهرانپارس م شاهد ضلع جنوب غربی میدان - مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)
۴۸۲- خ فرجام شرقی نرسیده به فلکه دوم تهرانپارس خ زرین شمالی نبش خ یزدان دوست ۱۸۰ غربی دبستان پسرانه بیستون
۴۸۳- فلکه دوم تهرانپارس ابتدای جشنواره - مسجد اباعبداله الحسین (ع)
۴۸۴- تهرانپارس خ ۲۱۲ غربی - مسجد صاحب الزمان (عج)
۴۸۵- فلکه دوم تهرانپارس ابتدای جشنواره پ ۱۱- دبیرستان پسرانه شریعتی
۴۸۶- تهرانپارس ۱۸۸ غربی پ ۶- دبیرستان پسرانه ثقلین
۴۸۷- فلکه چهارم تهرانپارس خ توحید - مسجد امام مجتبی (ع)
۴۸۸- تهرانپارس خ ۲۱۲ شرقی - دبیرستان پسرانه مالک اشتر
۴۸۹- تهرانپارس خ ۲۱۸ غربی پ ۹۴- مسجد امیر المومنین (ع)
۴۹۰- تهرانپارس خ ۲۱۸ غربی- مسجد امیر المومنین (ع)
۴۹۱- فلکه چهارم تهرانپارس بزرگراه شهید زین الدین نرسیده به میدان استخر صاحب الزمان - مسجد محمد بن عبدالله
۴۹۲-فلکه چهارم تهرانپارس خ شهید مظفری نبش خ ۲۲۲ شرقی - مسجد محمد بن عبدالله
۴۹۳- فلکه چهارم تهرانپارس خ توحید یکم شرقی پ ۴۹۰ - مسجد نبی اکرم
۴۹۴- فلکه چهارم تهرانپارس بزرگراه شهید زین الدین نرسیده به میدان استخر خ صاحب الزمان پ ۱۰- مدرسه راهنمایی کمیل
۴۹۵ - فلکه ۴ تهرانپارس بزرگراه ش زین الدین نرسیده به میدان استخر خ صاحب الزمان پ ۸- مدرسه راهنمایی دخترانه امام رضا
۴۹۶- فلکه چهارم تهرانپارس خ توحید خ ۱۶ پ ۱۶- مدرسه راهنمایی شهید محمد علی نوری (شاهد)
۴۹۷- فلکه چهارم تهرانپارس خ توحید خ نهم شرقی - دبستان پسرانه هوایی
۴۹۸- فلکه چهارم تهرانپارس انتهای توحید ک اول شرقی پ ۴۹۰ - مسجد نبی اکرم (ص)
۴۹۹- خ جشنواره خ سجده ای فرعی ۱۷۶/ ۳ پ ۱۵- مدرسه پیشتاز
۵۰۰- فلکه سوم تهرانپارس خ ۱۹۶ شرقی خ ۱۳۵ خ ۱۲۳- مسجد ابوالفضل (ع)
۵۰۱- تهرانپارس بلوار پروین خ ۱۸۴ شرقی - مسجد ابوالفضل (ع)
۵۰۲- بلوار پروین خ ۲۱۲ شرقی بین ۱۳۳ و ۱۳۵ - مسجد سلمان فارسی
۵۰۳- فلکه سوم تهرانپارس خ ۱۹۶ شرقی بعد از ۱۳۱ خ ۲۰۰ شرقی- مسجد امام رضا (ع)
۵۰۴- خ استر خ بوستان ششم غربی - مسجد سید الساجدین (ع)
۵۰۵- خ وفادار شرقی انتهای خ استخر - باشگاه دارایی
۵۰۶- بلوار پروین خ ۱۸۸ شرقی ک شهید جعفری - دبستان پسرانه شهید گرامی پسران
۵۰۷- فلکه دوم تهرانپارس خ جشنواره چهار راه سید الشهدا (ع) - مسجد سید الشهداء (ع)
۵۰۸- بلوار پروین خ ۱۸۸ شرقی - دبستان پسرانه شهید گرامی
۵۰۹- فلکه دوم تهرانپارس - خ جشنواره - چهار راه سید الشهداء- مسجد سید الشهداء
۵۱۰- شهرک شاهد - مسجد قمر بین هاشم
۵۱۱- خ استخر- بوستان ۶- مدرسه امام سجاد (ع)
۵۱۲- بلوار پروین خ ۲۱۲ شرقی بین ۱۳۳ و ۱۳۵ - مسجد سلمان فارسی
۵۱۳- خ وفادار خ شهید رجایی کوچه پنجم غربی - مسجد امام سجاد
۵۱۴- خ وفادار شرقی میدان آذر خ ۱۳۷- مسجد امام صادق (ع)
۵۱۵- خ وفادار شرقی میدان آذر خ ۱۳۷- مسجد امام صادق (ع)
۵۱۶- تهرانپارس خ وفادار شرقی خ طالقانی ک ۲۰ متری قدس - مسجد قدس
۵۱۷- خیابان وفادار شرقی خیابان ۱۳۹ مسجد حضرت علی - مسجد حضرت علی
۵۱۸- خیابان وفادار شرقی خیابان ۱۳۹ مسجد حضرت علی - مسجد حضرت علی
۵۱۹- خاک سفید خ امین جنب بانک صادرات - مسجد جامع صاحب الزمان (عج)
۵۲۰- خ وفادار ایستگاه بانک سپه - دبستان پسرانه شهید عارف نسب
۵۲۱- خ امین خ ۱۰ متری طالقانی - مسجد طالقانی
۵۲۲- خ وفادار شرقی خ اله اکبر ۲۲۰ شرقی- مسجد امام حسین (ع)
۵۲۳- بزرگراه شهید بابایی شهرک شهید بهشتی - دبستان دختران شهید بهشتی
۵۲۴- بزرگراه شهید بابایی شهرک شهید بهشتی - دبستان دختران شهید بهشتی
۵۲۵- خ امین خ ۱۰ متری طالقانی - مسجد طالقانی
۵۲۶- خ استخر خ ۲۳۰ شرقی - مسجد امام حسن (ع)
۵۲۷- خاک سفید خ امین - مسجد صاحب  الزمان (عج)
۵۲۸- خ امین جنب گرمابه بت شکن - مسجد امام محمد باقر (ع)
۵۲۹- خ امین جنب گرمابه بت شکن - مسجد امام محمد باقر (ع)
۵۳۰- خ جشنواره خ شهید جعفرپناه - دبستان دخترانه سعدی
۵۳۱- خاک سفید میدان رهبر خ رجایی - دبستان پسرانه منصور نفر
۵۳۲- خاک سفید خ امین خ صحرانورد- دبستان پسرانه ابوذر غفاری هنرستان صنایع نوین
۵۳۳- خ جشنواره روبروی مجتمع قضایی رسالت - مسجد علی ابن ابیطالب
۵۳۴- خاک سفید خ زمرد چهار راه احسان - مسجد باهنر
۵۳۵ - تهرانپارس خ شهید ناهیدی (جشنواره)  خ زارع خ شهید صابریان- مسجد جوادالائمه
۵۳۶- خاک سفید خ امین ۱۰ متری موسوی روبروی مخابرات - مسجد امام حسین بن علی (ع)
۵۳۷- خاک سفید خ احسان خ زمرد - مسجد حضرت زینب (س)
۵۳۸- خاک سفید ایستگاه تپه ۱۲ متری بهمن تقاطع احسان - مسجد ائمه اطهار
۵۳۹ ـ خاک سفید شهرک باهنر ک ۸ ـ مسجد قمر بنی هاشم
۵۴۰ ـ خاک سفید خ زمرد ـ دبیرستان دخترانه نیایش
۵۴۱ ـ خاک سفید خ امین ۲۰متری امیر شرقی ـ مسجد امیرالمومنین(ع)
۵۴۲ ـ خ جشنواره روبروی هلال احمر ک شهید فتاحی ـ دبستان پسرانه جواد الائمه(ع)
۵۴۳ ـ جوادیه تهرانپارس خ زارع خ صابریان ـ مسجد جوادالائمه(ع)
۵۴۴ ـ خاک سفید خ امین ۲۰ متری شهید ملکی ـ مسجد المهدی(عج)
۵۴۵ ـ انتهای بزرگراه شهید بابایی شهرک امام خمینی(ره) دبستان و راهنمائی پسرانه امیدان فردا
۵۴۶ ـ بزرگراه شهید بابایی ـ دانشگاه امام حسین(ع)
۵۴۷ ـ حکیمیه دو راهی رهبر نرسیده به دانشگاه امام حسین(ع) دبستان پسرانه شهید صدوقی
۵۴۸ ـ بزرگراه شهید بابایی ـ دانشگاه امام حسین(ع)
۵۴۹ ـ اتوبان ش بابایی شهرک شیردم ـ شهرک شیردم
۵۵۰ ـ شمیران نوخ ۸ غربی ـ مسجد فاطمیه(س)
۵۵۱ ـ مسجد حضرت امیر(ع) مسجد حضرت امیر(ع)
۵۵۲ـ انتهای بزرگراه شهید بابایی شهرک امام خمینی(ره) دبستان و راهنمایی دخترانه ریحانه
۵۵۳ ـ مسجد حضرت امیر(ع) مسجد حضرت امیر(ع)
۵۵۴ـ خاک سفید میدان رهبر ـ مسجد باب الحوائج(ع)
۵۵۵ ـ خاک سفید خ احسان خ ۱۵ شرقی ـ مسجد حضرت رقیه(س)
۵۵۶ ـ تهرانپارس م رهبر خ ش رجایی ک ش مفتح مسجد شهید مطهری ـ مسجد شهید مطهری
۵۵۷ ـ خ جشنواره خ زارع خ ناهید ـ دبستان دخترانه جوادلائمه
۵۵۸ ـ شهرک امام خمینی مدرسه ریحانه ـ مدرسه ریحانه
۵۵۹ ـ بزرگراه شهید بابایی ـ دانشگاه امام حسین(ع)
۵۶۰ ـ مسجد حضرت ابوالفضل ـ مسجد حضرت ابوالفضل
۵۶۱ ـ خاک سفید خ احسان خ ۱۵ شرقی ـ مسجد حضرت رقیه(س)
۵۶۲ ـ مسجد ولی عصر(عج) مسجد ولیعصر (عج)
۵۶۳ ـ میدان رهبر ـ مسجد باب الحوائج
۵۶۴ ـ حکیمیه فاز ۱ خ گلریز اصلی ـ دبستان فرزانگان
۵۶۵ ـ حکیمیه بلوار بهار خ فروردین ـ دبیرستان دخترانه صدیقه کبری(س)
۵۶۶ ـ حکیمیه والفجر نبش بوستان ـ راهنمائی دخترانه ۱۵ خرداد
۵۶۷ ـ حکیمیه بلوار بهار بلوار ابوذر بوستان نور مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه ۰۰۶۹۰۹۲ ـ خانه فرهنگ حکیمیه
۵۶۸ ـ حکیمیه خ فرهنگ جنب میوه تره بار ـ مدرسه راهنمائی حکمت
۵۶۹ ـ حکیمیه انتهای بلوار بهار ـ تربیت معلم چمران
۵۷۰ ـ حکیمیه تقاطع بلوار بهار و بلوار معراج مسجد جامع الزهرا ۴۹۲۰۵۰۷۱۶۱ ـ مسجد الزهرا(س)
۵۷۱ـ حکیمیه والفجر نبش بوستان ـ راهنمائی دخترانه ۱۵ خرداد
۵۷۲ ـ حکیمیه بلوار بهار خ بهشت خ دانش ـ هنرستان دخترانه امام خمینی(ره)
۵۷۳ ـ حکیمیه بلوار بهار خ بهشت خ دانش ـ هنرستان دخترانه امام خمینی(ره)
۵۷۴ ـ حکیمیه انتهای بلوار بهار خ بهشت خ ارغوان ـ دبستان پسرانه امام خمینی(ره)
۵۷۵ ـ حکیمیه والفحر بوستان ۸ ـ دبیرستان دخترانه رازی
۵۷۶ ـ حکیمیه تهرانپارس بلوار بهار نبش خ معراج ـ مسجد الزهرا
۵۷۷ـ حکیمیه ـ خیابان بهشت ـ دبستان امام خمینی
۵۷۸ ـ حکیمیه والفجر بوستان ۸ ـ دبیرستان دخترانه رازی
۵۷۹ ـ حکیمیه کوی دانشگاه فاز ۲ ـ مسجد صاحب الزمان (عج)
۵۸۰ ـ حکیمیه کوی دانشگاه فاز ۲ ـ مسجد صاحب الزمان(عج)
۵۸۱ ـ پژوهشسرای آفرین ـ پژوهشسرای آفرین
۵۸۲ ـ خ استقلال شهرک گلستان ـ دبستان استاد شهریار(پژوهسرا)
۵۸۳ ـ مسجد ولی عصر(عج)
۵۸۴ ـ مسجد ولیعصر(عج)
۵۸۵ ـ مسجد آل محمد
۵۸۶ ـ مسجد آل محمد
۵۸۷ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۸۸ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۸۹ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۰ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۱ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۲ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۳ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۴ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۵۹۵ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۰ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۱ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۲ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۳ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۴ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۵ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۶ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۷ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
۶۰۸ ـ سیار(محدوده منطقه ۴)
* منطقه ۶
۶۰۹ ـ جمال زاده شمالی بالاتر از فرصت ک اعتمادی پ ۱۲ ـ هنرستان هگمتانه
۶۱۰ ـ ضلع جنوب غربی م فلسطین ـ مسجد امام صادق
۶۱۱ ـ خ جمال زاده خ فرصت شیرازی نبش پیرنیا پ ۲ ـ نرجس
۶۱۲ ـ م انقلاب نبش خ آزادی ـ مسجد سید الشهدا
۶۱۳ ـ م توحید نصرت غربی نبش اسکندری ـ مدرسه راهنمایی بتول بقاء
۶۱۴ ـ م فاطمی خ بیستون نبش خ یکم ـ دبیرستان ادب
۶۱۵ ـ انتهای بلوار کشاورز ـ بیمارستان امام خمینی(ره)
۶۱۶ ـ خ فرصت شیرازی نرسیده به میدان توحید پ ۷ ـ دبیرستان نخبگان علامه طباطبایی
۶۱۷ ـ خ آزادی نرسیده به خ دکتر قریب ـ دانشکده دامپزشکی
۶۱۸ ـ جمالزاده شمالی نبش فرصت پ ۵۱ ـ راهنمایی اندیشه مبتکران
۶۱۹ ـ خ آزادی خ ولعصر نبش ک معینی ـ دبستان هاجر
۶۲۰ ـ جمال زاده شمالی ک معینی ـ دبیرستان بزرگسالان توحید
۶۲۱ ـ خ آزادی نبش دکتر قریب ـ دبستان چمران
۶۲۲ ـ خ کارگر شمالی بلوار کشاورز ک گیتی پ ۳ ـ دبستان شهید مدرس
۶۲۳ ـ خ کارگر شمالی خ نصرت ـ مسجد امیرالمومنین
۶۲۴ ـ خ کارگر شمالی خ نصرت ـ مسجد امیر المومنین
۶۲۵ ـ خ انقلاب نرسیده به دانشگاه تهران ـ دبستان قدس
۶۲۶ ـ خ طالقانی نبش خ قدس ساختمان دارو غذا ـ دانکشده علوم پزشکی
۶۲۷ ـ دبیرستان عرفان بزرگمهر غربی پ ۸۳ ـ دبیرستان عرفان
۶۲۸ ـ بلوار کشاورز نبش دهکده ساختمان سامان ـ مسجد مهدیه رسالت
۶۲۹ ـ بلوار کشاورز خ کبکانیان ـ نبش ک ۱۰ ـ مسجد موسی بن جعفر(ع)
۶۳۰ ـ بلوار کشاورز ک شهید کبکانیان ک ۱۵ پ ۶ ـ هنرستان دخترانه شفق
۶۳۱ ـ طالقانی نبش کیوان شمالی ـ مسجد قدس(برادران)
۶۳۲ ـ طالقانی نبش کیوان شمالی ـ مسجد قدس
۶۳۳ـ م فاطمی ابتدایی جویبار ـ راهنمایی سمیه
۶۳۴ ـ ضلع شرقی خ حجاب بین فاطمی و بلوار ـ دبیرستان آیت الله سعیدی
۶۳۵ ـ خ فلسطین ک ش مرتضی زاده دبستان ۱۵ خرداد ـ ۱۵ دبستان خرداد
۶۳۶ ـ م فاطمی ابتدایی جویبار ـ راهنمایی سمیه
۶۳۷ ـ بلوار کشاورز خ کبکانیان نبش ک ۱۰ ـ مسجد موسی بن جعفر(ع)
۶۳۸ ـ خ ولیعصر ت نرسیده به بزرگمهر ـ دبستان امید انقلاب
۶۳۹ ـ بلوار کشاورز خ فلسطین به بزرگمهر ـ دبیرستان دانشگاه امیرکبیر
۶۴۰ ـ خ مفتح ک نیک ـ راهنمایی صالح
۶۴۱ ـ میدان فلسطین ـ پژوهش سرای دکتر کاظمی آشتیانی
۶۴۲ ـ میدان فلسطین ـ پژوهش سرای دکتر کاظمی آشتیانی
۶۴۳ ـ تقاطع طالقانی ولیعصر ـ معاونت دام جهاد کشاورزی
۶۴۴ ـ م فلسطین ـ سازمان تبلیغات اسلامی
۶۴۵ ـ ابتدای حافظ شمالی روبروی سمیه درب جنوبی ـ دانشگاه امیرکبیر
۶۴۶ ـ خ ولیعصر نرسیده به طالقانی ـ هنرستان فنی رسالت
۶۴۷ ـ خ ولیعصر خ رشت ـ دبستان شهید مطهری
۶۴۸ ـ ابتدای حافظ شمالی روبروی سمیه درب جنوبی ـ دانشگاه امیرکبیر
۶۴۹ ـ م فردوسی ابتدای ایرانشهر جنوبی ـ مسجد جلیلی
۶۵۰ ـ م فردوسی ابتدای ایرانشهر ـ مسجد جلیلی
۶۵۱ ـ خ حافظ خ رودسر پ ۱۸ مرکزی ۳ ـ بهشدات و درمان صنعت نفت
۶۵۲ ـ ولیعصر ک ملایی روبروی هتل کوثر ـ دبستان غیرانتفاعلی صدر
۶۵۳ ـ خ استاد نجات الهی خ ورشو پ ۴ شرکت ملی پخش و پالایش ـ پخش و پالایش فرآورده های نفتی
۶۵۴ ـ خ کریمخان زند م شهدای هفتم تیر ـ ساختمان شماره ۱ پتروشیمی
۶۵۵ ـ خ کریمخان زند نبش میرزای شیرازی ـ دبستان دخترانه شهدای رسانه
۶۵۶ ـ خ شهید قرنی نبش خ اراک ـ اداره کل تعاون شهر تهران
۶۵۷ ـ کریمخان زند نبش آبان شمالی ـ دبستان شهید بهشتی
۶۵۸ ـ خ کریمخان زند ابتدای حافظ شمالی ـ دبیرستان هفتم تیر
۶۵۹ ـ بالاتر از م ولیعصر روبروی سینما اتسقلال نبش ک ناصر ـ گمرک ایران
۶۶۰ ـ خ شهید قرنی خ شهید کلانتری ـ مدرسه شهید عبدالی
۶۶۱ ـ خ شهید قرنی خ نیکو پ ۱۱۳ ـ دبستان میرزاکوچک خان
۶۶۲ ـ خ فاطمی نرسیدهب ه کارگر ـ شهید رجایی
۶۶۳ ـ خ فاطمی غربی نبش خ سیندخت ـ شرکت پتشیبانی امور دام
۶۶۴ ـ خ کارگر شمالی نرسیده به جلال آل احمد ـ بیمارستان شریعتی
۶۶۵ ـ خ فاطمی غربی روبروی سفارت پاکستان ـ دبستان شهریاری
۶۶۶ ـ م گلها تیر گرگ شاهرخی پ ۱۲ ـ دبستان فرهنگ و هنر
۶۶۷ ـ خ فاطمی نرسیده به کارگر ـ دبستان شهید رجایی
۶۶۸ ـ میدان گلها خ مرداد خ نوید ـ دبستان شهید پندی
۶۶۹ ـ کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین ـ مسجد حضرت امیر(ع)
۶۷۰ ـ خ کارگر شمالی جنب فروشگاه سپه ک دیدگاه پ ۲۴ ـ دبیرستان فرهیختگان نو
۶۷۱ ـ خ فاطمی روبروی سفارت پاکستان ک پروین ـ دبستان شهید منتظری
۶۷۲ ـ کارگر شمالی بلوار کشاورز نرسیده به بیمارستان امام ـ خانه قرآن منطقه ۶
۶۷۳ ـ جمالزاده شمالی ک نادر (پروین) پ ۵ ـ دبیرستان هدف
۶۷۴ ـ کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین ـ مسجد حضرت امیر(ع)
۶۷۵ ـ خ امیر آباد خ ۱۷ ـ راهنمایی سماء
۶۷۶ ـ خ کارگر شمالی خ ۲۳ ـ پ ۶ ـ ابتدایی شعبانیه
۶۷۷- بین بزرگراه کردستان و امیرآباد شمالی بلوار آزادگان خ ۲۲ شرقی- راهنمایی پژوهش
۶۷۸- امیرآباد شمالی نبش خ ۱۷- دبیرستان سماء
۶۷۹- امیرآباد کارگر شمالی نبش ۱۶- مسجد النبی(خواهران)
۶۸۰- کارگرشمالی شهرک والفجر شقایق۵- دبستان نویدصالحین
۶۸۱- بزرگراه کردستان خ۲۶- مسجد ۱۴معصوم
۶۸۲- امیرآباد کارگرشمالی نبش ۱۶- مسجدالنبی (برادران)
۶۸۳- برزگراه کردستان پ۲۱- دبستان اندیشه
۶۸۴- امیرآباد کوی دانشگاه- خوابگاه برادران
۶۸۵- بزرگراه کردستان خ ۶۴- حسینیه شهرک شهدا
۶۸۶- خ ولیعصر ابتدای خ سیدجمال الدین اسدآبادی- سازمان دامپزشکی
۶۸۷- خ فتحی شقاقی تقاطع چهل ستون- دبستان مروا
۶۸۸- بزرگراه شهید گمنام خ شهید جهانمهر- مسجد ریحان
۶۸۹- یوسف آباد خ ۲۶- دبیرستان و ادب و علم
۶۹۰- یوسف آباد زیر منبع آب ۲۰ متری سوم- مسجد خلیل الرحمان
۶۹۱- وزارت بازرگانی میدان فاطمی- شرکت بازرگانی دولتی ایران
۶۹۲- خ میرزای شیرازی کوچه سیزدهم پ ۷- دبستان شهید کلاهدوز
۶۹۳- خ میرزای شیرازی خ شاهین- راهنمایی آهنی امینه
۶۹۴- خ جهان آرا- نبش ک بابک- هنرستان حجاب
۶۹۵- خ سیدجمال الدین اسدآبادی خ ۱۶- دبستان حضرت رقیه
۶۹۶- خ شهید گمنام نرسیده به میدان گلها خ پیروزی نبش ک۶- هسته گزینش آب
۶۹۷- خ کریمخان زند خ آبان شمالی ک شهید صدر پ ۱۸- دبستان علامه طباطبایی
۶۹۸- خ سیدجمال الدین میدان فرهنگ- راهنمایی حضرت زینب
۶۹۹- خ سیدجمال الدین خ ۳۰- راهنمایی پدر
۷۰۰- بزرگراه شهید گمنام خ جهان آرا خ ۱۴- دبستان پویش
۷۰۱- خ سیدجمال الدین خ۲۰پ۱۲- راهنمایی راه دانش
۷۰۲- خ سیدجمال الدین میدان فرهنگ- دبیرستان بوعلی
۷۰۳- خ سیدجمال الدین خ ۲۱ پشت پارک شفق- دبستان شهید مصطفی خمینی
۷۰۴- خ ولیعصر خ نظامی گنجوی- دانشگاه حسابداری و مدیریت
۷۰۵- یوسف آباد خ اسدآبادی نبش خ ۴۴- ناشنوایان سیدجمال الدین اسدآبادی
۷۰۶- خ ولیعصر نبش خ شهید عباسپور- بیمارستان دی
۷۰۷- خ سیدجمال الدین خ ۴۵- مسجد سادات
۷۰۸- خ سیدجمال الدین خ ۲۹ نبش خ آماج- دبستان سجادیه
۷۰۹- خ سیدجمال الدین خ ۴۵- مسجد سادات
۷۱۰- خ شهید مطهری نبش میرزای شیرازی- دبیرستان حضرت زهرا
۷۱۱- خ سیدجمال الدین خ ۱۵- دبستان فاطمیه
۷۱۲- خ میرزای شیرازی بالاتر از مطهری ک شهدا- دبیرستان ایروانی
۷۱۳- خ شهید بهشتی ابتدای خالد استامبولی- کانون پرورش فکری کودکان
۷۱۴- خ ولیعصر سه راه بهشتی- دبستان شهید باهنر
۷۱۵- ولیعصر نرسیده به سه راه بهشتی ک بیمارستان- مسجد شفاء
۷۱۶- میدان آرژانتین ابتدای خ الوند- راهنمایی بینت الهدی
۷۱۷- خالداستامبولی روبه روی ستادفرمان امام- مسجد ولیعصر
۷۱۸- خ سیدجمال الدین اسدآبادی خ شهید باریکانی خ ۲۶ پ ۵۳- دبیرستان ادب و علم
۷۱۹- خ کریمخان خ میرزای شیرازی ک ۲۴- هنرستان صدوقی
۷۲۰- خ سیدجمال الدین ابن سینا چهار راه فاطمی- مسجد حضرت ابوالفضل
۷۲۱- سیار مستقر در ستاد انتخابات کشور
۷۲۲- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۳- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۴- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۵- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۶- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۷- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۸- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۲۹- سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۰-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۱-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۲-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۳-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۴-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۵-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۶-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۷-سیار (محدوده منطقه ۶)
۷۳۸-سیار (محدوده منطقه ۶)
* منطقه۷
۷۳۹- خ سهروردی شمالی- نبش کلانتری- مسجد حجت ابن حسن
۷۴۰- خ سهروردی شمالی خ خرمشهر خ نوبخت ک ۷ پ ۲۸- دبستان باقری
۷۴۱- خ خرمشهر میدان نیلوفر- مسجد الرضا (نیلوفر)
۷۴۲- خ سهروردی شمالی خ شریف پ۳- راهنمایی هاجر
۷۴۳- خ سهروردی شمالی نبش کلانتری- مسجد حجت بن الحسن
۷۴۴- خ شهید بهشتی نبش خ سهند پ ۱- دبیرستان ندای آزادی
۷۴۵- خ شریعتی نبش اندیشه ۲پ۱- دبستان طالقانی
۷۴۶- خ شریعتی نرسیده به پل سیدخندان ک بسطامی پ۵- راهنمایی گویا
۷۴۷- خ سهروردی شمالی ک سرمد پ۲۹- دبستان زینب
۷۴۸- سهروردی شمالی خرمشهر عربعلی ک ۷پ۲۸- باقری۲
۷۴۹- خ خرمشهر میدان نیلوفر- مسجد الرضا (نیلوفر)
۷۵۰- خ بهشتی خ صابونچی ک آدابی پ۵- توحید
۷۵۱- خ مطهری خ سلیمان خاطر- مسجد طلاچیان
۷۵۲- خ شریعتی خ شکرآبی پ ۴۹- دبیرستان ندای زهرا
۷۵۳- خ مطهری خ یوسفیان جنب ک لاله پ ۱- مدرسه ابتدایی ۲۲بهمن
۷۵۴- خ شهیدبهشتی خ اندیشه ک اندیشه ۵ شرقی پ۳۳- راهنمایی شهید فهمیده
۷۵۵- خ شریعتی خ شهید قندی شرقی روبه  روی شهرداری م ۷ پ۹- راهنمایی مولوی
۷۵۶- خ شریعتی خ ملک جنب تاکسیرانی- راهنمایی پیدایش
۷۵۷- خ سهروردی جنب پمپ بنزین تقاطع صحاف زاده و خلیل حسینی- مسجدعلی بن ابیطالب
۷۵۸- انتهای خ استاد مطهری خ ترکمنستان ک راش پ ۱۰۳- راهنمایی شهیدرضایی
۷۵۹- خ شریعتی خ ملک ک شهید اقلیمی ک نسترن پ۱۵- راهنمایی فرزانگان
۷۶۰- سهروردی جنب پمپ بنزین تقاطع خ شهید خلیل حسینی خ شهید صحاف زاده- مسجدعلی بن ابیطالب
۷۶۱- خ استاد مطهری خ سلیمان خاطر پ ۸۳- دبیرستان شهید رجایی
۷۶۲- خیابان مطهری خیابان یوسفیان پلاک ۲۴- صداقت
۷۶۳- سه راه طالقانی خ جواد کارگر پ ۸- دبیرستان شهدای انقلاب
۷۶۴- میدان ۷تیر جنب مسجد الجواد ک بخت یار- دبستان قدوسی
۷۶۵- خ مطهری خ خداپرست پ۷۶- خ بهار شیراز خ خداپرست پ۷۶
۷۶۶- خ بهار شیراز خ خداپرست پ۷۶- دبستان شهید صدوقی
۷۶۷- شریعتی خ بهار شیراز شهید خداپرست مدرسه شهید صدوقی- شهید صدوقی
۷۶۸- خ شریعتی پایین تر از بهار شیراز- مسجد جاوید
۷۶۹- میدان ۷تیر- مسجدالجواد
۷۷۰- خ بهارشمالی خ شهید شریعتی پشت سازمان آب- مسجدالرضا (بهار)
۷۷۱- خ بهار شمالی ک بهشت پ۴- راهنمایی طهماسبی
۷۷۲- خ بهار شمالی بالاتر از بیمارستان شهربانی ک طباطبایی پ۱۷- راهنمایی دانش
۷۷۳- میدان هفت تیر ک گوهردرخشان پ۳- هنرستان میدان امام
۷۷۴- میدان ۷تیر جنب مسجد الجواد ک بخت یار پ۱۵۸- پیش دانشگاهی علامه امینی
۷۷۵- خ مفتح ک شهید بوربور پ ۱۷- مدرسه شامران
۷۷۶- خ انقلاب اول خ نامجو- هنرستان باقرالعلوم
۷۷۷- خ انقلاب اول شریعتی کوچه شهید یونسی زاده پلاک۳- دبستان معززی
۷۷۸- خ شریعتی- نرسیده به خ سمیه- کوچه سمنان- پلاک۱۷- دبستان سوده
۷۷۹- خ انقلاب اسلامی خ مفتح- دانشگاه تربیت معلم
۷۸۰- خ انقلاب اسلامی پل چوبی اول خیابان سپاه- مسجد عمار و یاسر۲
۷۸۱- خ انقلاب اسلامی پل چوبی اول خیابان سپاه- مسجد عماریاسر ۱
۷۸۲- خ شریعتی خ سمیه نبش بهار- شرکت پخش نفت
۷۸۳- خ انقلاب قبل از پیچ شمیران خ عباس اصفهانی نبش بن بست شریف- مدرسه راهنمایی هویزه
۷۸۴- خ شریعتی ابتدای مقدم (باغ صبا)- دبستان غیرانتفاعی فرشتگان آسمانی
۷۸۵- خ شریعتی خ حقوقی ک ریبا- راهنمایی داور
۷۸۶- خ سهروردی شمای خ خرمشهر ابتدای صابونچی پ۱۹۲- دبستان شهید دستغیب
۷۸۷- خ معلم خ اجازه دار- مسجد خاتم۲
۷۸۸- خ بهار شمالی ک وارسته پ۴- دبستان شهید جوادنیا
۷۸۹- خ شهید اجاره دار ابتدای کوچه مصداقی- مسجدانصارالحسین
۷۹۰- خ معلم اجاره دار- مسجد خاتم۱
۷۹۱- خ معلم خ مرودشت پ۵۵- راهنمایی ابن سینا
۷۹۲- خ شریعتی بالاتر از ملک- مسجد نوریان
۷۹۳- میدان سپاه خ پادگان ولیعصر پ۱۴- راهنمایی قمربنی هاشم
۷۹۴- میدان سپاه خ برادران باباخانلو- مسجد کمیل
۷۹۵- خ شریعتی خ کشواد بعد از چهار راه اول پلاک ۳۱۱- دبستان آینده سازان غیرانتفاعی
۷۹۶- خ دکتر شریعتی باغ صباخ سلیم (کشواد) پ۶۹- دبستان احسان
۷۹۷- خ سرباز ک عرب زهرایی پ۲۰- راهنمایی تقوی
۷۹۸- خ شریعتی- بالاتر از میدان طالقانی- مسجد امام حسن مجتبی۲
۷۹۹- خ شریعتی بالاتر از میدان طالقانی- مسجدامام حسن مجتبی
۸۰۰- خ شریعتی ک سعدی پ۵- راهنمایی میثاق
۸۰۱- خ سربازک شهید بهشتی- راهنمایی اندیشه
۸۰۲- خ شهید برادران گوهری ک هما پ۲۸- دبیرستان فرهنگ پسرانه
۸۰۳- بزرگراه رسالت خ شهید یوسف کابلی میدان مهران- مسجد محمدیه
۸۰۴- خ قدوسی جنب تعاونی فرهنگیان پ۱۰۱- دبستان آسیه
۸۰۵- خ اجاره دار نرسیده به زندان کوچه شهیداگاه- مسجد جبرئیل
۸۰۶- سیدخندان خ یوسف کابلی ک شهید موحد کاشانی- دبستان دهقان
۸۰۷- بزرگراه رسالت خ شهید حاجی پور- مسجد سجاد
۸۰۸- خ شهید آیت الله قدوسی نرسیده به چهارراه قصر- مسجد مهدیه قصر
۸۰۹- خ شریعتی- خ معلم- ک شهید جلالی پ۹۷- هنرستان کمیل
۸۱۰- سیدخندان خ شهید کابلی پ۱۵ دبیرستان بینت- بینات
۸۱۱- خ معلم خ شهید گوهری- مسجد مالک الشتر ۱
۸۱۲- خ معلم خ شهید گوهری- مسجد مالک اشتر ۲
۸۱۳- خ شریعتی خ معلم روبه روی پارک پ ۴۴- هنرستان مطهری
۸۱۴- بزگراه رسالت خ استاد حسن بنا- مسجد المهدی ۲
۸۱۵- بزرگراه رسالت خ استاد حسن بنا- مسجد المهدی۱
۸۱۶- بزرگراه رسالت خ استاد حسن بنا- مسجد الرسول
۸۱۷- خ معلم خ شهید جلالی مدرسه ابتدای شهید کلاهدوز- دبستان شهید کلاهدوز
۸۱۸- خ سبلان شمالی خ محسن آزادی چهارراه دیلمی- مسجد حجت ابن الحسن
۸۱۹- سبلان شمالی چهار راه نظام آباد- مسجد قائم ۱
۸۲۰- سبلان شمالی چهارراه نظام آباد- مسجد قائم۲
۸۲۱- خ شریعتی خ خواجه نظم خ ۱۰متری ارامنه پ۱۳۸- راهنمایی فروغ علم
۸۲۲- سبلان شمالی خ محسن آزادی پ۳۴- دبستان شهید واثقی
۸۲۳- سبلان شمالی خ محسن آزادی چهارراه دیلمی- مسجد حجت ابن الحسن
۸۲۴- سبلان شمالی ک موسوی- مسجد امام عصر
۸۲۵- خ سبلان شمالیخ مطب نژاد ک شهید ماندگار- دبستان معراج
۸۲۶- خ سبلان شمالی خ محسن آزادی ک صادقی- دبستان نرگس
۸۲۷- خ ش مدنی سبلان شمالی خ شهید طیزانی- مسجد حسینی
۸۲۸- میدان نامجو ابتدای کاوه شرقی- دبستان معین
۸۲۹- میدان شهید نامجو خ شهید پاکنژاد- مسجد رضوان
۸۳۰- خ شهید نامجو خ شهید علی محمد حسینی- دبستان سلمان فارسی
۸۳۱- خ شهید نامجو ایستگاه روشنایی پ ۱۱۱۲- راهنمایی ضیغمی
۸۳۲ - خ شهید نامجو خ عالی وند مدرس پ ۵۶۳ - راهنمایی ولی عصر (عج)
۸۳۳ - میدان شهید نامجو خ کاوه شرقی پ ۴۳ - راهنمایی شعبانی
۸۳۴ - خ شهید نامجو خ شیخ صفی ک درویش - هنرستان مقدم سامان
۸۳۵ - خ شهید نامجو م شهید نامجو دبستان دکتر معین ۲ - دکتر معین
۸۳۶ - خ شهید نامجو ایستگاه روشنایی پ ۹۰۶ - ضیغمی ۲
۸۳۷ - خ شهید مدنی روبروی بیمارستان ک اقدامی پ ۲۲ - دبستان معلم پسران
۸۳۸ - میدان امام حسین - مسجد امام حسین ۱
۸۳۹ - خ گرگان چهارراه مفید - مسجد قمر بنی هاشم
۸۴۰ - خ شهید مدنی ک فرزان آبکنار پ ۴۴ - دبیرستان صبوری
۸۴۱ - خ اجاره دار نرسیده به سه راه عظیم پور - مسجد کاظمین
۸۴۲ - خ خواجه نصیر - خ سلمان فارسی - مسجد مقداد
۸۴۳ - میدان امام حسین - مسجد امام حسین ۲
۸۴۴ - خ معلم خ شهید اجاره دار نرسیده به سه راه عظیم پور - مسجد کاظمین
۸۴۵ - خ نامجو چهارراه خواجه نصیر - مدرسه جواد الائمه
۸۴۶ - خ شهید نامجو ایستگاه مدرسه ک شهید الایی پ ۶۲۲ - دبستان رضا نیکرو
۸۴۷ - خ مدنی چهارراه عظیم پور - حسینیه سید سجاد
۸۴۸ - خ شهید آیت الله مدنی - خ شهید علیرضا فتحنائی - مسجد فاطمیه
۸۴۹ - نظام آباد خ شهید آیت الله مدنی بالاتر از ایستگاه کهن - مسجد امام حسن مجتبی
۸۵۰ - خ شهید مدنی - خ یزدی - خ دهان پ ۵ - راهنمایی فرهنگ
۸۵۱ - خ دماوند روبروی خ اقبال پ ۱۳۶ - هنرستان آزادی فلسطین
۸۵۲ - خ دماوند جنب برق بوعلی ک عاشقباه - هنرستان مدرس
۸۵۳ - خ شهید نامجو ایستگاه کاشی ها - مسجدالجلیل
۸۵۴ - خ آیت الله مدنی روبروی بیمارستان امام حسین (ع)
۸۵۵- خ شهید مدنی خ فتاح منش - مسجد شریفیه
۸۵۶ - خ شهید مدنی روبروی بیمارستان امام حسین مسجد صفا - مسجد صفا ۲
۸۵۷ - خ شهید مدنی نبش ک شهید ابراهیمی - دبستان بعثت
۸۵۸ - نظام آباد خ شهید آیت الله مدنی ایستگه کهن جنب درمانگاه خیریه - مسجد امام حسن مجتبی (ع)
۸۵۹ - خ شهید آیت الله مدنی - ک شهید ابوالقاسم گیو پ ۹ - دبستان شهید حسینیان
۸۶۰ - میدان امام حسین جنب سینما تهران ک دستگردی پ ۲ - دبستان شهید علی گل
۸۶۱ - خ دماوند خ شهید امیر کیایی - مسحد امام حسن مجتبی
۸۶۲ - خ شهید آیت الله مدنی - خ ولیعصر - مسجد یحیی
۸۶۳ - خ قاسم آباد ک تفضلی پ ۲۱ - دبیرستان مهر و ماه
۸۶۴ - خ شهید مدنی - خیابان رجبی - ک عسگری - مدرسه راهنمایی نیکان - نیکان (۱)
۸۶۵ - خ شهید آیت الله مدنی - خ شهید محمد رضا محمودی - مسجد سبحان
۸۶۶ - سبلان جنوبی خ امیرکیایی - مسجد مالک اشتر (سبلان)
۸۶۷ - سبلان جنوبی نبش ک کارون بالاتر از بیمارستان بهرامی پ ۲ - دبیرستان سیدان
۸۶۸ - تهران نو شهید فتحنایی پ ۱۶۷ - راهنمایی رشد
۸۶۹ - خ شهید مدنی نظام آباد ۱۴ متری حسینی ک میرزایی جاهد پ ۴ - راهنمایی عارف
۸۷۰ - خ شهید آیت الله مدنی - خ شهید رجبی - مسجد خاتم الاوصیا ۲
۸۷۱ - خ شهید کیایی خ ۲۰ متری انصار الحسین پ ۸۰ - دبستان نهال انقلاب
۸۷۲ - خ دماوند خ شهید کیانی خ انصار الحسن پ ۱۱۰ - راهنمایی احمدیه
۸۷۳ - خ شهید آیت الله مدنی خ شهید رجبی - مسجد خاتم الاوصیا ۱
۸۷۴ - خ سبلان جنوبی جنب شهر روستا - حسینیه مهدیه
۸۷۵ - خ مدنی خ امیر شرفی بن بهرامی پ ۵ - دبستان شهید داود آبادی
۸۷۶ - خ سبلان جنوبی نبش کوچه کارون - دبیرستان شهید غفاریان
۸۷۷ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۷۸ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۷۹ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۰ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۱ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۲- سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۳ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۴ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۵- سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۶ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۷ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۸ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۸۹ - سیار (محدوده منطقه ۷)
۸۹۰ - سیار (محدوده منطقه ۷)
* منطقه ۸
۸۹۱ - تهرانپارس خ بهار (شهید حسینی) - مسجد خاتم الانبیا (ص)
۸۹۲ - فلکه اول تهرانپارس خ ۱۴۴ شرقی پ ۱ - دبستان شهید هاشمی نژاد
۸۹۳ - اول تهرانپارس ۱۴۲ شرقی پ ۴۲ - دبستان شهید هاشمی نژاد
۸۹۴ - تهرانپارس خ بهار (شهید حسینی) روبروی تالار صدق - دبستان مسلم
۸۹۵ - نارمک خ گلبرگ شرقی میدان ۲۱ پ ۲۵ - مدرسه راهنمایی امام سجاد (ع)
۸۹۶ - سه راه تهرانپارس کوی نیروی هوایی - مسجد المهدی (عج)
۸۹۷ - تهرانپارس خ بهار خ شهید ملکی - دبستان بهار آزادی
۸۹۸ - تهرانپارس - خ بهار (شهید حسینی) - مسجد خاتم الانبیاء ص
۹۰۰ - خ بهار ۱۱۱ خ شهید ملکی - راهنمایی مظهر دانش
۹۰۱ - تهرانپارس خ ۱۴۸ غربی پ ۳۸ دبیرستان آگاهی - دبیرستان آگاهی
۹۰۲ - سرخه حصار مسجد حضرت ولیعصر (عج) - مسجد حضرت ولی عصر (عج)
۹۰۳ - تهرانپارس خ ۱۰۷ خ ۱۱۸ - مدرسه راهنمایی فروغ دین
۹۰۴ - اتوبان شهید باقری بالاتر از چهراره گلبرگ نبش ۱۴۶ غربی - هنرستان ساعی
۹۰۵ - تهرانپارس خ ۱۰۹ خ ۱۲۶ شرقی پ ۷۰ - دبیرستان شهید طیبه مهرنامی
۹۰۶ - خ گلبرگ بین مهر و در دشت - مسجد سیدالشهدا نارمک
۹۰۷ - نارمک میدان نبوت میدان ۴۶ ک سیمای دانش - دبستان هاجر
۹۰۸ نارمک خ گلبرگ غربی میدان ۶۳ پ ۳ - دبستان پیام انقلاب
۹۰۹ - نارمک ضلع شمال غربی میدان نبوت - مسجد النبی (ص)
۹۱۰ - میدان نبوت خ شهید مهران پور پ ۲۲ جنب مسجد النبی (ص) - دبستان نداء النبی
۹۱۱ - نارمک ضلع شمالی غربی میدان نبوت - مسجید النبی (ص)
۹۱۲ - نارمک خ مدائن نرسیده به بزرگراه رسالن - مسجد ولی عصر (عج)
۹۱۳ - نارمک - خ در دشت خ شهید اولیایی - دبیرستان سمیه
۹۱۴ - نارمک مدائن شمالی منطقه ۸ - مسحد ولیعصر (عج)
۹۱۶ - در دشت - مسجد امام رضا
۹۱۷ - خ مهر ایستگاه مدرسه میدان ۱۹ - مدرسه راهنمایی سمیه
۹۱۸ - مجیدیه ۱۶ متری دوم کوی شهید موسوی - مسجد صاحب الزمان
۹۱۹- نارمک - میدان ۱۷ - دبستان شهید رجایی
۹۲۰ - نارمک - چهارراه تلفنخانه - خ شهید محقق امین - پ ۲ - دبستان شهید محمدی
۹۲۱ - نارمک خ مدائن - مسجد امام سجاد (ع)
۹۲۲ - نارمک خ شهید آیت  خ چمن شرقی میدان ۴۲ - دبستان هجرت
۹۲۳ - میدان ۹ نارمک - در دشت - دبستان تقوا
۹۲۴ - خ گلبرگ شرقی - خ شهید رودباری - ک شهید غفاری - دبیرستان شایستگان
۹۲۵ - میدان شقایق ابتدای خ ۴۶ متری شرقی - مسجد قائم (عج)
۹۲۶ - بزرگراه شهید باقری - نرسیده به خ گلبرگ جنب ورزشگاه معلم - دبیرستان شهید حسینی
۹۲۷ - نارمک خ ۴۶ متری شرقی مقابل خ مدائن - مسجد بقیه اله (عج)
۹۲۸ - نارمک چهارراه تلفنخانه - خ شهید دین محمدی دبیرستان دانشمند - دبیرستان دانشمند
۹۲۹ - نارمک ۴۶ متری شرقی نبش چهارراه تلفنخانه شهید ثانی شرقی - دبستان سروش
۹۳۰ - میدان هلال احمر - خیابان گلستان - روبروی پارک فدک - دبستان بهار
۹۳۱ - خیابان آیت پلاک ۶۱ - راهنمایی مهر پژوهان طه
۹۳۲ - خ دماوند بعد از چهارراه خاقانی و مسیل جاجرود - هنرستان حزب الله
۹۳۳ - ۴۶ متری غربی خ شیر مرد جنوبی خ ۷۴ مدرسه راهنمایی نرگس - مدرسه راهنمایی نرگس
۹۳۴ - تهران نو - خ دماوند بعد از سی متری نارمک ایستگاه کمیل - مسجد کمیل
۹۳۵ - نارمک خ شهید ثانی نبش کوچه آغمیونی - مدرسه راهنمایی کمیل
۹۳۶ - نارمک ۴۶ متری شرقی نبش شهید یار احمدی - راهنمایی پیام انقلاب
۹۳۷ - ۴۶ متری غربی - خ شهید حسن طاهری - مسجد ثارالله
۹۳۸ - نارمک خ سمنگان میدان ۷۳ - مدرسه راهنمای طلوع اسلام
۹۳۹ - نارمک - خ سمنگان - مسجد جامع نارمک
۹۴۰ - نارمک - میدان نبون - خ گلبرگ غربی - خ ارجمند جنوبی - روبروی شهرداری منطقه ۸ - راهنمایی نبوت
۹۴۱ - نارمک - خ سمنگان - میدان ۷۲ - مدرسه راهنمایی هدایت
۹۴۲ - خ شهید آیت میدان نبوت شهرداری منطقه ۸ - شهرداری منطقه هشت
۹۴۳ - نارمک - سمنگان - مجسد جامع نارمک
۹۴۴ - نارمک میدان ۸۸ - مسجد الحسین
۹۴۵ - نارمک - خ سمنگان بالاتر از مسجد جامع نارمک ، دبیرستان و پیش دانشگاهی قدس
۹۴۶ - نارمک م ۸۷ خ شهید تاج الدین - مدرسه راهنمایی هاجر
۹۴۷ - نارمک - میدان هلال احمر ابتدای خ گلستان - دبستان فخامی
۹۴۸ - نارمک میدان ۸۸ - مسجد الحسین
۹۴۹ - خ ۴۶ متری نارمک خ سمنگان خ چمن غربی م ۷۱ ک شهید جاوید - دبستان شهید جاوید
۹۵۰ - نارمک سمنگان ایستگاه مدرسه - دبیرستان قدس
۹۵۱ - ۴۶ متری غربی - نبش سامان - دبیرستان کمیل
۹۵۲ - نارمک - خ گلستان - روبروی استخر فدک - هنرستان کارآموز
۹۵۳ - نارمک - سه راه گلستان - کوچه احمد صالحی - دبیرستان ۱۳ آبان
۹۵۴ - نارمک - جانبازان غربی - م هلال احمر - نبش خ سمنگان - دبستان توحید
۹۵۵ - خ شهید مدنی شمالی - خ کرمانی - ک صافی - مسجد الشهدا - مسجد سیدالشهدا
۹۵۶ - نارمک - سمنگان - روبروی مسجد جامع ذ - خ چمن غربی - دبستان میثم
۹۵۷ - خ گلستان - روبروی ۴۶ متری نارمک - دبستان زابوذر
۹۵۸ - نارمک - خ گلستان - جنب فرهنگسرای خانواده - مدرسه راهنمایی شهید قاسمعلی هدایت
۹۵۹ - نارمک ۴۶ متری نارمک غربی ۳ راه گلستان ک صالح م ۹۴ - هنرستان ۱۷ شهریور
۹۶۰ - میدان هلال احمر - جنب فرهنگسرای خانواده مدرسه راهنمایی قاسمعلی هدایت - شهید قاسمعلی هدایت
۹۶۱ - خ شهید مدنی شمالی - نرسیده به چهارره گلبرگ - ساختمان شماره ۲ شهرداری - کتابخانه شهید رجایی
۹۶۲ - نارمک - خ شهید مدنی شمالی - روبروی خ شهید مهرانپور - مسجد خلیل الله
۹۶۳ - خ ۴۶ متری غربی نارمک - روبروی شکوه - راهنمایی فیض - راهنمایی فیض
۹۶۴ - م رسالت - خ شهید مدنی - خ ۱۳۲ - پ ۱۱ - دبستان فضیلت
۹۶۵ - مجیدیه جنوبی - خ شهید فرهاد حسینی - روبروی پارک فدک اطمیشی - دبستان مهدیه
۹۶۶ - بزرگراه رسالت - ۱۶ متر اول - راهنمایی نوبخت
۹۶۷ - بزرگراه رسالت مجیدیه جنوبی شهید امیری چیمه - مسجد محمدیه
۹۶۸ - مجدیه ۱۶ متری دوم کوی رویان - مسجد ابوالفضل (ع)
۹۶۹ - ۱۶ متری دوم مجیدیه جنوبی خ شهید موسوی مدرسه راهنمایی شهید فهمیده -- شهید فهمیده
۹۷۰ - خ مجدیه خ زمزم شمالی ک رفیعا - مسجد حضرت ولی عصر
۹۷۱ - مجیدیه ۱۶ متری دوم خ حبان تربیت - حبان تربیت
۹۷۲ - مجیدیه جنوبی خ شهید سی سی دبستان راه حق - دبستان راه حق
۹۷۳ - مجیدیه ۱۶ متری دوم خ شهید صافی - دبیرستان زینب کبری
۹۷۴ - بزرگراه رسالت ۱۶ متری دوم مجیدیه - دبیرستان فاطمیه
۹۷۵ - گلبرگ خ کرمان جنوبی خ شهید عباسی - راهنمایی امید انقلاب
۹۷۶ - خ گلبرگ غربی خ کرمان جنوبی ک شهید رحمتی - هنرستان تربیت
۹۷۷ - خ شهید مدنی مسیل باختر بین خ شهید نوروزی فر و شهید قاری - دبیرستان دانش
۹۷۷- خ شهید مدنی مسیل باختر بین خ شهید نوروزی فرو شهید قاری - دبیرستان دانش
۹۷۸ - خ شهید مدنی خ شهید عباس مرادی - مسجد جعفر طیار
۹۷۹- خ کرمان جنوبی ک شهید عباسی ایستگاه جوجه کشی دبستان لاله های انقلاب
۹۸۰- خ نظام آباد بالاتر از باشگاه خ شهید عباس مرادی، مسجد پنج تن
۹۸۱- خ شهید مدنی باشگاه دیهیم خ شهید فقیهی، مسجد امام حسین
۹۸۲- خ دردشت خ شهید ثابتی هنرستان امام مهدی
۹۸۳- خ جانبازان غربی گلبرک خ شهید صفایی پ ۱۸۵ دبستان رسالت
۹۸۴- خ شهید مدنی باشگاه دیهیم خ سجاد راهنمایی میثاق
۹۸۵- خ شهید مدنی ۱۴ متری لشکر خ سوسن آپ - مسجد مجید
۹۸۶- خ شهید مدنی باشگاه دیهیم خ سجاد مسجد سجاد
۹۸۷- خ شهید مدنی ک ۸ متری ولیعصر (عج)، مدرسه راهنمایی کوثر
۹۸۸- گلبرگ ۱۴ متری لشکر خ شهید نوروزی فر - مسجد النبی(ص)
۹۸۹- گلبرگ ۱۴ متری لشکر خ سوسن آب ۸ متری ولیعصر - دبستان شهید محراب مدنی
۹۹۰- خ شهید مدنی خ طاووسی - مسجد امام جعفر صادق
۹۹۱- خ شهید مدنی خ طاووسی - مسجد امام جعفر صادق
۹۹۲- بالاتر از میدان تسلیحات پارک تسلیحات - کتابخانه پارک تسلیحات
۹۹۳- خ وحیدیه خ شهید سلیمی - مسجد باب الحوایج
۹۹۴- خ وحیدیه خ شهید سلیمی - مسجد باب الحوایج
۹۹۵- خ شهید مدنی (نظام آباد سابق) خ شهید آهن دوست - مدرسه راهنمایی پرتو اسلام
۹۹۶- خ وحیدیه خ شهید آهن دوست - دبستان استقلال
۹۹۷- میدان تسلیحات - مسجد جامع فاطمیه
۹۹۸- خیابان شیرمرد شمالی - ده متری اول - دبستان آزادگان
۹۹۹- ۴۶ متری نارمک - خ شهید افشاری - خ شهید یوسف شعار - راهنمایی فردوس


برچسب‌ها: انتخابات, مجلس, مردم, 1391, 02, 15, شعبه های اخذ رأی

 • دانلود فیلم
 • دانلود نرم افزار
 • قالب وبلاگ
 • ...

  ♫ play-music ♫
  ....

  ♫ play-music ♫
  ....